Madratsid

Madratsid

Näita filtrit

LONASi madratsitest

LONASi madratsid on loodud ülima mugavuse tagamiseks - parem uni tähendab tervemat ja õnnelikumat elu. Seepärast meeldib meile öelda, et meie madratsid on loodud teie igapäevaseks mugavuseks. Võtame iga tellimust ülima hoolega, sest tootmisprotsess on täiesti individuaalne. Alles pärast seda, kui oleme saanud oma klientide individuaalsed vajadused ja eelistused, asume tööle. Suur osa tootmisprotsessist on hoolikas käsitöö ühe tellimuse kaupa. Püüame teha meie Leedu madratsid kvaliteedistandardiks, et ka väga spetsiifiliste nõudmistega inimesed leiaksid endale sobiva lahenduse.

LONO madratsid ei paku mitte ainult kõrgeimat mugavustaset, vaid pakuvad ka õiget tuge selgroole ja kogu lihaskonnale. Kasutatud materjalid on väga hingavad, täiesti ohutud, Oeko-tex®-sertifikaadiga ja sobivad isegi imikutele. Kvaliteetsed voodimadratsid annavad teile parima võimaliku puhkekogemuse, hoolitsevad teie tervise eest ja võimaldavad teil iga päev elu nautida. Ja suurustega pole probleemi, sest me valmistame tooteid kõigis kõige populaarsemates suurustes ja need sobivad meie vooditega. Erivajaduste jaoks pakume LONASi kohandatud madratseid.

Kuidas valida madratsit?

Igaühe igapäevane heaolu on tihedalt seotud une kvaliteediga. Mida tõhusamalt me magame, seda paremini ja energilisemalt tunneme end päeva jooksul. Just madratsil on otsustav mõju tervislikule unele ja heale meeleolule. Otsides vastust küsimusele "Kuidas valida madratsit?", tasub tähelepanu pöörata kriteeriumidele, mis on teie jaoks kõige olulisemad. Parimad madratsid on alati need, mis kohanevad kõige paremini ja vastavad teie isiklikele uneharjumustele ja keha vajadustele.

Millist madratsit valida? Meie madratsite valikus on kaks LONASi kollektsiooni - Musical ja Classic kollektsioon -, kust leiate madratseid igat tüüpi, tüüpi ja suuruses. Või saate kohe valida vastavalt tüübile (kahekohaline või ühekohaline, lastele või beebidele) või tüübile (vastavalt kõvadusele ja materjalile), mis teile sobib. Erinevatel madratsitüüpidel ja -liikidel on erinevad omadused ja need on kõige paremad siis, kui valite just teile sobivaima madratsi. Seepärast on oluline, et valides kuulaksite oma keha vajadusi.

Tricolor madratsite kollektsioon

Alates autentsest tootekujundusest kuni sisemiste komponentideni on Tricolour madratsite kollektsioon meie kvaliteedi ja mugavuse etalon. Kõik selle kollektsiooni madratsid on projekteeritud vastavalt füsioterapeutide soovitustele, et need hoolitseksid teie keha eest une ajal täiuslikult - nad kohanduvad teie kehakaalu ja -joontega, neelavad nii palju, kui vajate, jaotavad kehakaalu ideaalselt ning lõpuks on neil lõõgastavad ja rahustavad omadused.

Need keerukad madratsid ühendavad endas täiustatud tehnoloogia, kvaliteetsed materjalid, hoolika käsitöö ja iidsetel aegadel kasutatud looduslikud materjalid, mida kasutatakse tänapäevalgi. Kõik see selleks, et luua toode, mis on mõeldud tervisliku eluviisi edendamiseks, mis võib alata ka kvaliteetsest puhkusest. Selle kollektsiooni konstruktsiooni ja materjalide kombinatsioon tagab hügieenilise ja kauakestva une. Parim kvaliteedinäitaja on 10-aastane garantii.

Klassikaline madratsite kollektsioon

Klassikaline madratsikollektsioon ühendab endas kvaliteedi ja ökonoomsuse, mis teeb sellest optimaalse valiku neile, kes otsivad tasakaalustatud investeeringut unemugavusse. Oleme madratsite puhul nutikalt kasutanud kvaliteetseid materjale, mis aitavad kogu kehal hästi lõõgastuda ja puhata. Oleme taganud kõige olulisemad omadused - et madratsid säilitaksid mugava temperatuuri ja pakuksid kogu öö jooksul õiget tuge. Nende madratsite abil on sügav ja mugav uni veelgi kättesaadavam.

Klassika on alati stiilne - LONASi klassikakollektsiooni madratsid on ajaproovitud ja tuhandete rahulolevate klientide poolt hinnatud, nad on mitmekülgsed ja vastavad ideaalselt ootustele. Kasutatud materjalid on vastupidavad, hingavad ja elastsed, reageerivad keharõhule, samas kui anatoomilised tsoonid pakuvad seljale piisavat tuge. Selle kollektsiooni tooted tagavad kogu öö jooksul ühtlase kaalujaotuse. Vahepeal on pehme kangakate kergesti eemaldatav ja puhastatav, nii et hooldus on muretu.

Ühe- ja kahekohalised madratsid

Tavaliselt jagatakse madratsid ühe- ja kahekohalisteks. Seda määratletakse tavaliselt tavapäraste mõõtmete järgi, mis näitavad kõige mugavamat soovituslikku suurust, mis tagab magamise ajal mugava ruumitunde. See ei tähenda siiski, et üksikmadrats ei sobi väiksema kehaehitusega paarile. Samuti ei tähenda see, et kahekordne madrats oleks liiga suur üksikule inimesele, kes soovib rohkem ruumi.

Siiski on üks asi valida madratsi suurus puhtalt selle põhjal, millist ruumi tunnet soovite, ilma et miski piiraks teid. Hoopis teine asi on valida selline voodi, mis on teil juba olemas, kui suurus on selgelt teada. Täiskasvanutele mõeldud üheinimesemadratsid on standardsuuruses 80x200 ja 90x200 vahel. Suuremateks üksikmadratsiteks loetakse 120x200 ja 140x200. Kõikide suuruste ühekordsed madratsid on valmistatud nii täiskasvanute kui ka teismeliste vajadustele ideaalselt sobivalt. Need on äärmiselt mugavad, valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja lõpuks pakuvad nad, kuigi väiksemad, samasuguseid mugavusomadusi nagu suuremad.

Kahekohalist madratsit hakatakse pidama 140x200 madratsiteks, mis sobivad ideaalselt paaridele ja üksikutele inimestele, kes otsivad palju ruumi. Parima ruumitunde ja kõige populaarsema suuruse saavutamiseks on 160x200 madratsid kõige populaarsemad topeltmadratsid. Voodis lamades mahub see kompaktselt ruumi ega võta lisaruumi. Samal ajal on suurema magamistoaga inimestele 180x200 või isegi 180x215 madratsid õige valik. Neile mahub hõlpsasti kogu pere. Neile, kes otsivad muid suurusi, on kohandatud madratsid ideaalne lahendus neile, kes vajavad ebatavaliste mõõtmetega toodet. Ükskõik, millise suurusega madratsi valite, kõigi madratsite kvaliteeti ja vastupidavust näitab nende 2 kuni 10-aastane garantii.

Madratsid lastele ja imikutele

Lapsed on une suhtes tundlikumad kui täiskasvanud ja nende keha areneb, nii et olulised arenguprotsessid toimuvad une ajal. Seetõttu on kvaliteetne puhkus lastele eriti oluline. Meie lastemadratsid on mõeldud nii beebidele kui ka teismelistele. Kõik need on valmistatud materjalidest, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja on Öko-Tex®-sertifikaadiga.

Sellised tooted on ohutud, tervislikud ja sobivad ka kõige väiksematele ja tundlikumatele lastele. Imikutele mõeldud madratsid on hästi õhku läbilaskvad, nii et teie lapse nahk on alati hingav. Lono-Tec® omadused tagavad vajaliku elastsuse ja kõvaduse, et säilitada tervislik selgroog. Ja masseeriv pind on imikutele eriti oluline, sest see aktiveerib vereringesüsteemi, mis on eriti oluline esimestel kuudel. See on oluline iga lapse arengu jaoks une ajal.

Madratsi valimisel on oluline valida õige suurus vastavalt lapse pikkusele ja voodile. Sõltumata sellest, millist suurust te otsite, on kõik madratsid kujundatud hoolikalt ja vastutustundlikult, nii et hea uni on tagatud. Meie valikus on väikseimad standardsuurused madratsid - 60x120 ja 70x140 - imikutele. Suuremad suurused - 80x160 ja 80x180 - sobivad kõige paremini lastele. Suurimad lastemadratsite suurused - 80x190 ja 80x200 - on mõeldud teismelistele.

Madratsid kõvaduse järgi

Teine võimalus valida endale sobiv madrats on otsida seda kõvaduse järgi. Iga erineva kehaehituse ja magamisharjumusega inimene tunneb end mugavalt erineva kõvadusega madratsi all. Seetõttu on oluline pöörata tähelepanu oma kehale ja sellele, mis paneb teda end mugavalt tundma. Isegi teie lemmikmagamisasendid või teie kalduvus visklemisele ja pöörlemisele võivad anda märku madratsi kõvadusest.

LONASi kindlad madratsid vastavad ideaalselt nende magamisvajadustele, kes eelistavad tugevamat tugipinda. Need pakuvad selgroole rohkem jäikust ja kõvadust, tagades mugava une neile, kes neid omadusi tähtsustavad. Need võivad olla suurepärane lahendus ka raskema kehakaaluga inimestele või vanematele inimestele, kes on huvitatud mugavamast veeremisest või stabiilsemast voodist välja ronimisest. Kõvad madratsid on identsed eri mõõtmetega, seega valige just see, mis sobib teie vajadustele kõige paremini.

Suurem osa LONASi tootevalikust koosneb kõige populaarsematest keskmise tugevusega madratsitest. Need on ideaalne valik neile, kellele ei meeldi magada liiga kõval alusel, kuid kes ei taha ka tunda, et nad magavad unepadjas. Selline madrats annab sulle nii pehme kui ka kõva tunde ning kõik on tasakaalus, nii et pole vahet, kuidas sa eelistad magada - kas selili, kõhuli või külili. Konstruktsiooniliselt on need madratsid loodud nii, et need oleksid mitmekülgsed, praktilised ja muidugi pakuksid maksimaalset mugavust.

Pehmed madratsid on mõeldud neile, kes otsivad kompromissitut magamismugavust. Need pakuvad ideaalset imendumist ja kehasõbralikkust ning reageerivad ideaalselt kehaasendi muutustele une ajal. Kerguse tunde saavutamiseks on 7 pehmuse tsooni, mis on paigutatud vastavalt inimese anatoomiale - mõned on kõvad, teised pehmed -, mis pakuvad tõhusat tuge kogu lülisambale ja võimaldavad lihaskonnal rahuneda ja lõõgastuda. Samuti aitavad need madratsid reguleerida kehatemperatuuri ja vältida ülekuumenemist või jahtumist, luues une ajal meeldiva mikrokliima.    

Madratsitüübid ja materjaliomadused

Madratsi konstruktsioon ja peamine materjal, millest see on valmistatud, on selle omaduste kindlaksmääramisel võtmeteguriks. LONASi tootevalikust leiate 4 peamist madratsitüüpi - igaüks neist on ainulaadne oma disainilt, et luua magamiskogemus, ja iga neist on kasutatud viisil, mis sobib kõige paremini erinevate magamisharjumustega inimeste vajadustele. Seega võib madratsi valikul lähtuda ka materjalide pakutavatest funktsioonidest ja omadustest.

Lateksmadratsid on valmistatud kauakestvast, kvaliteetsest, looduslikku kummi sisaldavast elastsest lateksist. Lateksi aluspõhja ekstraprofiil pakub suurt õhuläbilaskvust, parandades õhuringlust ja hingavust. Need madratsid on tasakaalus uusima tehnoloogia, maksimaalse mugavuse ja suurepärase elastsuse vahel. Neid hinnatakse kõrgelt ka nende pikaajalise maksimaalse mugavuse taseme poolest, nii et korraliku hoolduse korral võivad need olla tõhusad kuni 10-15 aastat.

Viskoelastsed madratsid on valmistatud täiustatud materjalist Memospace®. Seda iseloomustab hingavus, vastupidavus ja elastsus. Tegemist on NASA kosmosetehnoloogia põhjal välja töötatud erilise tihedusega viskoelastse materjaliga - see reageerib ruumi ja kehasoojusele, kohandub keha kumerustele ja lõdvestab seega lihaseid. Seda tüüpi madratsit soovitatakse liigesevaludega inimestele, sest viskoelastilisel materjalil on soojendavad omadused. Samuti on see suurepärane lahendus neile, kellel esineb kehaosade tuimus.

Vedrumadratsid koosnevad jäigast plokist, mis koosneb tasku- või mitmetaskulistest vedrudest, mis kohanevad keha survega, pakuvad kindlat tuge ja ei edasta liikumist. Need madratsid kohanduvad iga inimese kaaluga individuaalselt, tagades seega mugavuse, kerguse ja puhkuse. LONASi madratsites kasutatakse kvaliteetseid, ohutuid, TÜV-sertifikaadiga taskuvedrusid. Neid hinnatakse kõige enam nende vastupidavuse, soojuse ja niiskuse hoidmise, mittemoodustumise ja ühtlase kaalujaotuse omaduste poolest.

Polüuretaanvahtmadratsid paistavad silma oma elastsuse ja meeldiva kehaümbermõõduga. Nad on populaarsed oma pehmuse ja soojendava toime tõttu ning neid hindavad ka inimesed, kes soovivad leevendada seljavalu. Need madratsid aitavad magaja kaalu ühtlaselt jaotada, tagades puhke- ja mugava une. Polüuretaanvaht kohandub inimkehaga, annab kindla, kuid meeldivalt pehme aluse, juhib niiskust ja takistab tolmulestade teket. Paljudel madratsitel on spetsiaalne L-Slip® vooder, mis kaitseb polüuretaanvahu tolmu eest.

Ortopeedilised madratsid

LONAS ortopeedilised madratsid on mõeldud inimestele, kes otsivad lahendusi lihaste, liigeste ja selja vaevuste leevendamiseks. Need kohanduvad inimese kehaga, kuid samal ajal kujundavad selgroo õiget asendit kogu une ajal. Nendel madratsitel on tavaliselt 7 anatoomilist tsooni, mis on vastupidavamad keharõhule rohkem survet avaldavates piirkondades, näiteks puusade või õlgade piirkonnas, kui magate külili. Need madratsid on valmistatud elastsetest ja hingavatest materjalidest, mis toetavad tervislikku ja sügavat und.

Madratsi kaitse ja hooldus

Ükskõik, millise madratsi te valite, see on pikaajaline investeering teie une kvaliteeti. Seepärast on selliste toodete hooldamine oluline, et te saaksite nautida oma und võimalikult kaua. LONAS madratsikaitse on hügieeniline madratsikate, mis on mõeldud kaitsma teie madratsit või muud magamispinda mustuse eest. Ja juba määrdunud pinna puhastamiseks on meie valikus ka spetsiaalsed nanotehnoloogiaga tooted, mis eemaldavad plekke erinevatelt kangastelt.

Kas vajate nõu?

Kui teil on veel vastamata küsimusi selle kohta, milline madrats on teie jaoks parim, julgustame teid alati külastama meie müügisaale, et saada kvalifitseeritud nõu või proovida teid huvitavaid tooteid. Neile, kes on huvitatud madratsitest internetis, soovitame tutvuda meie nõuandeartikliga Kuidas valida madratsit. Ja kui olete oma toote välja valinud, võite olla kindel - me hoolitseme tarne eest ja toome selle teie ukseni.