Madratsid

Madratsid

Näita filtrit

LONASi madratsitest 

LONASi madratsid on loodud ülima mugavuse tagamiseks - parem uni tähendab tervislikumat ja õnnelikumat elu. Seepärast meeldib meile öelda, et meie madratsid on loodud teie igapäevaseks mugavuseks. Käsitleme igat tellimust ülima hoolega, sest tootmisprotsess on täiesti individuaalne. Alles siis, kui oleme saanud oma klientide individuaalsed vajadused ja eelistused, asume tööle. Suur osa tootmisprotsessist on hoolikas käsitöö tellimuse järgi. Püüame valmistada meie Leedu madratsite kvaliteedistandardi, et ka väga spetsiifiliste nõudmistega inimesed leiaksid endale sobiva lahenduse. 

LONASi madratsid ei paku mitte ainult maksimaalset mugavust, vaid pakuvad ka õiget tuge selgroole ja tervele lihaskonnale. Kasutatud materjalid on väga hingavad, täiesti ohutud, Oeko-tex®-sertifikaadiga ja sobivad isegi imikutele. Kvaliteetsed madratsid annavad teile parima võimaliku puhkekogemuse, hoolitsevad tervise eest ja võimaldavad iga päev elu nautida. Ja suurustega ei ole probleeme, sest me valmistame tooteid kõigis kõige populaarsemates suurustes, mis sobivad meie vooditele. Erivajaduste jaoks pakume LONASi kohandatud madratseid. 

Kuidas valida madratsit? 

Kõigi inimeste igapäevane heaolu on tihedalt seotud une kvaliteediga. Mida tõhusamalt me magame, seda paremini ja energilisemalt tunneme end päeva jooksul. Just madrats teeb vahet hea une ja tuju vahel. Otsides vastust küsimusele "Kuidas valida madratsit?", tasub tähelepanu pöörata kriteeriumidele, mis on teie jaoks kõige olulisemad. Parimad madratsid on alati need, mis kohanevad kõige paremini ja vastavad teie isiklikele magamisharjumustele ja keha vajadustele. 

Millist madratsit valida? Meie madratsite valikus on kaks LONASi kollektsiooni - muusikaline ja klassikaline kollektsioon, kust leiate igat tüüpi, stiili ja suurust madratseid. Või saate kohe valida teile sobiva tüübi (kahekohaline või ühekohaline, lastele või beebidele) või tüübi (vastavalt kõvadusele ja materjalidele) järgi. Erinevatel madratsitüüpidel on erinevad omadused ja kõige parem on valida just teile sobiv madrats. Seepärast on oluline, et valides kuulaksite oma keha vajadusi. 

Kolmevärviline madratsite kollektsioon 

Alates autentsest tootekujundusest kuni sisemiste komponentideni on kolmevärvliline madratsite kollektsioon meie kvaliteedi ja mugavuse standard. Kõik selle kollektsiooni madratsid on disainitud vastavalt füsioterapeutide soovitustele, et hoolitseda magamise ajal täiuslikult teie keha eest - need kohanduvad teie kehakaalu ja -vormiga, neelavad nii palju, kui vajate, jaotavad teie kehakaalu ideaalselt ning on lõpuks lõõgastavate ja rahustavate omadustega. 

Need kõrgetasemelised madratsid ühendavad endas täiustatud tehnoloogia, kvaliteetsed materjalid, hoolika käsitöö ja looduslikud materjalid, mida kasutati juba ammustel aegadel ja mida kasutatakse tänapäevalgi. Kõik selleks, et luua toode, mis on mõeldud tervisliku eluviisi soodustamiseks, mis võib alata ka kvaliteetsest unest. Selle kollektsiooni konstruktsiooni ja materjalide kombinatsioon tagab hügieenilise ja kauakestva une. Parim kvaliteedinäitaja on 10-aastane garantii. 

 

Klassikaline madratsite kollektsioon 

Klassikaline madratsi kollektsioon ühendab endas kvaliteedi ja ökonoomsuse, mis teeb sellest optimaalse valiku neile, kes otsivad tasakaalustatud investeeringut unemugavusse. Oleme oma madratsites nutikalt kasutanud kvaliteetseid materjale, mis aitavad kogu kehal lõõgastuda ja hästi puhata. Oleme taganud kõige olulisemad omadused, et madratsid säilitaksid mugava temperatuuri ja pakuksid kogu öö jooksul õiget tuge. Nende madratsite abil on sügav ja mugav uni veelgi paremini kättesaadav 

Klassikaline on alati stiilne - LONAS klassikalise kollektsiooni madratsid on tuhandete rahulolevate klientide poolt heaks kiidetud ja ajaproovitud madratsid, mis on mitmekülgsed ja vastavad ideaalselt ootustele. Kasutatud materjalid on vastupidavad, hingavad ja elastsed, reageerivad keha raskusele ning anatoomilised tsoonid pakuvad seljale piisavat tuge. Selle kollektsiooni tooted tagavad kogu öö jooksul ühtlase kaalujaotuse. Pehme riidest kate on samas kergesti eemaldatav ja puhastatav, nii et hooldamine on muretu. 

Ühe- ja kahekohalised madratsid 

Madratsid jagunevad tavaliselt ühe- ja kahekohalisteks. Seda määratletakse tavaliselt tavapäraste mõõtmete järgi, mis näitavad kõige mugavamat soovitavat suurust, et tagada mugav ruumitunne une ajal. See ei tähenda siiski, et üheinimese madrats ei sobi väiksematele paaridele. Samuti ei tähenda see, et kaheinimese madrats on liiga suur üksikule inimesele, kes soovib rohkem ruumi. 

Siiski on üks asi valida madratsi suurus puhtalt selle põhjal, kui palju ruumi te soovite, ilma et miski teid piiraks. Hoopis teine asi on valida selline voodi, mis teil juba olemas on, kui suurus on selgelt teada. Täiskasvanutele mõeldud üheinimese madratsid on standardse suurusega 80x200 ja 90x200 vahel. Suuremad üheinimesemad madratsid on 120x200 ja 140x200. Kõikide suuruste üheinimese madratsid on valmistatud nii täiskasvanute kui ka teismeliste vajaduste järgi. Need on äärmiselt mugavad, valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja vaatamata oma väiksemale suurusele pakuvad nad samasuguseid mugavusomadusi nagu suuremad. 

Kaheinimese madrats on hakanud tuntuks saama kui 140x200 madrats, mis sobib ideaalselt paaridele ja üksikutele inimestele, kes otsivad palju ruumi. Parima ruumitunde ja kõige populaarsema suuruse saavutamiseks on 160x200 madratsid kõige populaarsemad kaheinimese madratsid. Voodis lamades mahub see kompaktselt ja ei võta lisaruumi. Samas on suurema magamistoaga inimeste jaoks 180x200 või isegi 180x215 madratsid õige valik. Neile mahub hõlpsasti kogu pere. Neile, kes otsivad muid suurusi, siis on kohandatud madratsid ideaalne lahendus neile, kes vajavad ebatavaliste mõõtmetega toodet. Ükskõik, millise suuruse madratsi valite, on kõigil madratsitel 2-10-aastane kvaliteedi- ja vastupidavusgarantii. 

Madratsid lastele ja beebidele 

Lapsed on une suhtes tundlikumad kui täiskasvanud ja nende keha areneb, nii et une ajal toimuvad olulised arenguprotsessid. Seepärast on kvaliteetne uni laste jaoks eriti oluline. Meie lastemadratsid on mõeldud nii beebidele kui ka teismelistele. Kõik on valmistatud materjalidest, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja on Oeko-Tex®-sertifikaadiga. 

 

Need tooted on ohutud, tervislikud ja sobivad ka kõige väiksematele ja tundlikumatele lastele. Beebimadratsid on hingavad, nii et teie lapse nahk on alati hingav. Lono-Tec® omadused tagavad terve selgroo säilitamiseks vajaliku elastsuse ja kõvaduse. Ja masseeriv pind on beebidele eriti oluline, sest see aktiveerib vereringesüsteemi, mis on eriti oluline esimestel kuudel. See on iga beebi arengu jaoks oluline une ajal. 

Madratsi valimisel on oluline valida õige suurus vastavalt lapse ja voodi pikkusele. Sõltumata sellest, millist suurust te otsite, on kõik madratsid hoolikalt ja vastutustundlikult disainitud, et tagada hea uni. Meie valikus on kõige väiksemad standardsed madratsi suurused - 60x120 ja 70x140 - beebidele. Suuremad suurused - 80x160 ja 80x180 - sobivad kõige paremini lastele. Suurimad lastemadratsite suurused - 80x190 ja 80x200 - on mõeldud teismelistele. 

Madratsid kõvaduse järgi 

Teine võimalus valida endale sobiv madrats on vaadata selle kõvadust. Erineva kehakuju ja magamisharjumustega inimene tunneb end erineva kõvadusega madratsi all erinevalt. Seetõttu on oluline pöörata tähelepanu oma kehale ja sellele, mis teile mugavaks teeb. Isegi teie lemmikmagamisasendid või teie kalduvus visklemisele ja pöörlemisele võivad osutada madratsi kõvadusele. 

LONAS kõvad madratsid on ideaalsed neile, kes eelistavad tugevamat aluspinda. Need annavad selgroole rohkem jäikust ja tugevust, tagades mugava une neile, kes neid omadusi hindavad. Samuti võivad need olla suurepärane lahendus raskematele inimestele või vanematele inimestele, kes soovivad mugavamalt keerata või stabiilsemalt voodist välja ronida. Kõvad madratsid on saadaval samades suurustes, nii et valige endale sobiv madrats, mis vastab teie vajadustele. 

Suurem osa LONASi tootevalikust koosneb kõige populaarsematest keskmise kõvadusega madratsitest. Need on ideaalne valik neile, kellele ei meeldi magada liiga kõval alusel, kuid kes ei taha ka tunda, et nad magavad magamiskotis. See madrats annab teile nii pehme kui ka kõva tunde ning kõik on tasakaalustatud, seega ei ole oluline, kuidas te eelistate magada - selili, kõhuli või külili. Struktuuriliselt on need madratsid loodud nii, et need oleksid mitmekülgsed, praktilised ja muidugi pakuksid maksimaalset mugavust. 

Pehmed madratsid on mõeldud neile, kes otsivad kompromissitut magamismugavust. Need pakuvad täiuslikku neeldumisvõimet ja kehasõbralikkust ning reageerivad ideaalselt kehaasendi muutustele une ajal. Kõvaduse tunde saavutamiseks on 7 pehmuse tsooni, mis on paigutatud vastavalt inimese anatoomiale, mõned on kõvad, teised pehmed, mis pakuvad tõhusat tuge kogu seljale ning võimaldavad lihastel lõdvestuda. Need madratsid aitavad ka reguleerida kehatemperatuuri ja vältida ülekuumenemist või jahtumist, luues une ajal meeldiva mikrokliima. 

Madratsitüübid ja materjali omadused 

Madratsi konstruktsioon ja peamine materjal, millest see on valmistatud, siis on selle omadusi määravad võtmetegurid. LONASi tootevalikus on 4 peamist madratsitüüpi, igaüks neist on unikaalne oma konstruktsioonilt, et luua parim magamiskogemus, ja igaüht kasutatakse viisil, mis sobib kõige paremini erinevate magamisharjumustega inimeste vajadustele. Seega võite madratsi valikul lähtuda ka materjalide pakutavatest funktsioonidest ja omadustest. 

Lateksmadratsid on valmistatud kauakestvast, kvaliteetsest ja elastsest lateksist, mis sisaldab looduslikku kummi. Lateksist aluspõhja ekstra profiil tagab suure õhuläbilaskvuse, parandades

õhuringlust ja hingavust. Need madratsid saavutavad tasakaalu tipptasemel tehnoloogia, maksimaalse mugavuse ja suurepärase elastsuse vahel. Neid hinnatakse kõrgelt ka nende pikaajalise maksimaalse mugavuse taseme poolest, nii et need võivad nõuetekohase hoolduse korral olla efektiivsed kuni 10-15 aastat. 

Viskoelastsed madratsid on valmistatud täiustatud materjalist Memospace®. Seda iseloomustab hingavus, vastupidavus ja elastsus. See on NASA poolt kosmosetehnoloogia abil välja töötatud viskoelastiline materjal, millel on spetsiaalne tihedus - see reageerib ruumi ja keha soojusele, kohandub keha kumerusega ja lõdvestab seega lihaseid. Seda tüüpi madratsit soovitatakse liigesevaludega inimestele, sest viskoelastilisel materjalil on soojendavad omadused. Samuti on see suurepärane lahendus neile, kes kannatavad kehaosade tuimuse all. 

Vedrumadratsid koosnevad jäigast plokist, mis koosneb taskuvedrustest või mitmetasandilistest vedrudest, mis kohanevad keha survega, pakuvad kindlat tuge ja ei edasta liikumist. Need madratsid kohanduvad individuaalselt iga inimese kaaluga, tagades seega mugavuse, kerguse ja puhkuse. LONASi madratsites kasutatakse kvaliteetseid, ohutuid, TÜV-sertifitseeritud taskuvedrusid. Neid hinnatakse kõige enam nende vastupidavuse, soojuse ja niiskuse hoidmise, kuju hoidva ja ühtlase kaalujaotuse poolest. 

Polüuretaanvaht madratsid paistavad silma oma elastsuse ja meeldivate kontuuride poolest. Nad on populaarsed oma pehmuse ja soojendavate omaduste poolest ning neid hindavad ka inimesed, kes otsivad leevendust seljavalude vastu. Need madratsid aitavad magaja kaalu ühtlaselt jaotada, tagades puhke- ja mugava une. Polüuretaanvaht kohandub inimkehaga, annab kindla, kuid meeldivalt pehme aluse, juhib niiskust ja hoiab ära tolmulestad. Paljudel madratsitel on spetsiaalne L-Slip® vooder, mis kaitseb vahtpolüuretaani tolmu eest. 

Ortopeedilised madratsid 

LONAS ortopeedilised madratsid on mõeldud inimestele, kes otsivad lahendusi lihas-, liigese- ja seljavalude leevendamiseks. Need kohanduvad inimese kehaga, vormides samal ajal selgroo õiget asendit kogu une ajal. Nendel madratsitel on tavaliselt 7 anatoomilist tsooni, mis on külili magades vastupidavamad keharõhule suurema survega piirkondades, näiteks puusade või õlgade piirkonnas. Need madratsid on valmistatud elastsetest ja hingavatest materjalidest, mis toetavad tervislikku ja sügavat magamist. 

Madratsi kaitse ja hooldus 

Ükskõik, millise madratsi te valite, see on pikaajaline investeering teie une kvaliteeti. Seepärast on oluline hoolitseda nende toodete eest, et saaksite nautida oma und võimalikult kaua. LONAS madratsikaitse on hügieeniline madratsikate, mis on mõeldud kaitsma teie madratsit või muud magamispinda mustuse eest. Ja juba määrdunud pindade puhastamiseks on meil olemas ka spetsiaalsed nanotehnoloogilised tooted, mis eemaldavad plekke erinevatelt kangastelt. 

 

Kas vajate nõu? 

Kui teil on veel vastamata küsimusi selle kohta, milline madrats on teie jaoks parim, julgustame teid alati külastama meie müügisaali, et saada kvalifitseeritud nõu või proovida neid tooteid, mis teile huvi pakuvad. Neile, kes on huvitatud madratsitest internetis, soovitame tutvuda meie nõuandeartikliga "Kuidas valida madratsit". Ja kui olete oma toote välja valinud, võite olla kindel - me hoolitseme tarne eest ja toome selle teie ukseni. 

Ükskõik, millise madratsi te valite, see on pikaajaline investeering teie une kvaliteeti. Seepärast on oluline hoolitseda nende toodete eest, et saaksite nautida oma und võimalikult kaua. LONAS madratsikaitse on hügieeniline madratsikate, mis on mõeldud kaitsma teie madratsit või muud magamispinda mustuse eest. Ja juba määrdunud pindade puhastamiseks on meil olemas ka spetsiaalsed nanotehnoloogilised tooted, mis eemaldavad plekke erinevatelt kangastelt.