Madratsid

Madratsid

Parem unekvaliteet - tervislikum ja õnnelikum elu

LONAS Leedu madratsid ei paku mitte ainult maksimaalset mugavust, vaid ka õiget tuge selgroole ja kogu lihaskonnale. Sõltuvalt teie konkreetsetest eelistustest on madratsid saadaval erineva kõvadusega. Meie valikus on eri suurustes madratsid: 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200 ja kohandatud suurused. Kasutatud materjalid on väga hingavad, täiesti ohutud, Oeko-tex®-sertifikaadiga ja sobivad isegi imikutele. Kvaliteetne voodi ja madrats annab teile täiusliku puhkuse, meelerahu ja võimaldab teil iga päev elu nautida.

LONAS madratsid järelmaksuga

LONAS madratsid on praktiline lahendus, kui te ei saa endale lubada, et maksta korraga kogu toote hinda. Järelmaksuga saate nautida LONASe toodete kvaliteeti ja mugavust ning maksta nende eest kindlaksmääratud aja jooksul osamaksetena. Igakuine makse sõltub mitmest aspektist: toote hinnast, liisinguperioodist ja ettemaksu suurusest. Kui olete tasunud toote täishinna, saab see teie omandisse.

Käsitsi valmistatud madratsid

Praktilised madratsid, mis kohanduvad ideaalselt keha kujuga, tagavad mugava puhkuse, rahuliku ja kvaliteetse une. LONASe madratsite valmistamise protsessis on oluline osa hoolikal käsitööl. Kõik madratsid valmistatakse vastavalt meie klientide individuaalsetele vajadustele ja eelistustele. Tootmisprotsess on isikupärastatud, nii et korraga toodetakse ainult üks madrats. See võimaldab meil saavutada ja tagada madratsite täiusliku kvaliteedi ja kõrgeima mugavuse taseme. LONASe madratsitele antakse kuni 10-aastane garantii.

LONAS madratsid internetis

Kui ostate madratsi veebist, võib see tunduda hirmutav või veidi riskantne, kui ostate seda esimest korda. Kuid LONASe eesmärk on teha teie ost turvaliseks, ohutuks ja mugavaks, mistõttu LONASe kullerid toimetavad madratsid teie ukseni! Te ei pea selle eest ekstra hoolt kandma. Te võite soovi korral ka ise valida tarnekuupäeva ja kui uus LONASi madrats teile kätte toimetatakse, siis vana madratsi eest hoolitseme meie lisatasu eest! Madratsi ostmine veebist on lihtne, kas otsite lateks-, vedru-, viskoelastset või vahtpolüuretaanmadratsit, leiate selle siit. Kui tellite madratsi Tricolour kollektsioonist veebist, saate seda kuni 30 ööd testida, et veenduda, et see on just teie madrats.

Ei ole kindel, millist madratsit valida? Registreeruge tasuta konsultatsioonile või võtke meiega telefoni teel ühendust - me oleme alati valmis aitama ja nõu andma. Tahad meie kohta rohkem teada? Uurige, kuidas meie kliendid meid hindavad.

Telli oma madrats juba täna ja naudi paremat und paremat ööd!

Filter