Madratsid 120x200

Madratsid 120x200

LONAS madrats 120x200

LONASi madratsid 120x200 on mõeldud mugavaks üheinimesevoodiks lastele, teismelistele või täiskasvanutele, st neile, kes soovivad magada üksi, avaramalt. Nagu kõik LONASi madratsid, valmistavad ka need meie käsitöömeistrid viimse õmbluseni käsitsi, kasutades ainult kvaliteetseid, hingavaid materjale, mis loovad ja säilitavad lõõgastava tunde kogu magamise vältel.

Need üksikmadratsid on saadaval kahes meie kollektsioonis - Tricolour ja Classic. Need kollektsioonid pakuvad erinevate materjaliomadustega madratseid - lateks, viskoelastik, vahtpolüuretaan ja vedrustus. 120x200 madratsit on võimalik valida ka erinevate kõvadusomaduste järgi, seega peaksite sobivat magamispinda otsides alati arvestama oma individuaalsete magamisvajadustega.

Kas ma peaksin valima pehme või kõva madratsi 120x200?

LONASi madratsite valik võimaldab teil valida madratsi, mis vastab kõige paremini teie individuaalsetele puhkamisharjumustele. Maksimaalset mugavust pakkuva magamisaluse otsimisel tekib aga sageli küsimus: milline madrats on parem: pehme või kõva? Oluline on teada, et keskmise kõvadusega ja kõva madratsid pakuvad kogu lülisambale tugevamat tuge. Nende omaduste tõttu on kõvemad madratsid 120x200 eriti soovitavad eakatele, teismelistele ja lastele. Eakatel inimestel on kindla madratsi peal magades lihtsam ja mugavam asendit vahetada, lamada ja püsti tõusta. Kõvemad voodimadratsid on suurepärane lahendus ka inimestele, kes kaaluvad rohkem, sest need takistavad keha sisse vajumist, mistõttu on lihtsam ümber pöörata ja voodiserval istuda. Lastele ja noorukitele on kõva magamisalus eriti sobiv, sest see hoiab selgroo õiges asendis ning hoiab ära skolioosi ja muude luu- ja lihaskonna häirete tekkimise.

Pehmed madratsid 120x200 on mõeldud erilise kerguse ja täieliku lõõgastumise saavutamiseks. Ülipehmed LONAS madratsid on 7 pehmuse tsooni, nii et nad ei tundu viskoosseina. Need tsoonid on paigutatud vastavalt inimese anatoomiale - mõnes piirkonnas pakuvad nad kõvadust ja mõnes pehmust, toetades seega tõhusalt kogu selgroogu ja võimaldades lihaskonnal rahuneda ja lõõgastuda.

Madratsid 120x200 Tricolour ja Classic kollektsioonist

Need LONASi üheinimesemadratsid saab valida Tricolour või Classic madratsite kollektsioonist. Tricolour madratsite kollektsioon vastab kõrgeimatele kvaliteedi- ja maksimaalse mugavuse standarditele. Kõik selle kollektsiooni madratsid on valmistatud vastavalt füsioterapeutide soovitustele, tagades täiesti tervisliku, mugava ja lõõgastava puhkuse.

Klassikalise madratsi kollektsioonis on saavutatud täiuslik tasakaal kvaliteedi ja ökonoomsuse vahel, nii et saate osta kvaliteetsetest, sertifitseeritud materjalidest valmistatud vastupidava 120x200 madratsi soodsa hinnaga. Selle kollektsiooni madratsid on valmistatud nii, et need säilitaksid meeldiva ja tervisliku une jaoks vajalikud olulised kvaliteedi- ja mugavusomadused - aitavad reguleerida õiget temperatuuri ja pakuvad õiget tuge kogu magamisprotsessi vältel.

Madratsid 120x200 materjali omaduste järgi

Sõltuvalt individuaalsetest vajadustest saab 120x200 madratsid valida vastavalt materjalide funktsioonidele ja omadustele. LONASi sarja lateksmadratsid on punktelastsusega, mis toetab selgroo loomulikku ja anatoomiliselt õiget asendit. Seetõttu vastavad lateksmadratsid 120x200 ideaalselt nende inimeste ootustele, kes kannatavad selja-, selgroo- ja liigesevalude all ning keda sageli vaevavad pinges lihased.

NASA kosmosetehnoloogia abil loodud viskoelastsed madratsid reageerivad ruumitemperatuurile ja kehasoojusele - madrats kohandub keha kontuuridega kokkupuutel inimese kehaga, lõdvestades seeläbi lihaseid. Tänu nendele omadustele on viskoelastilised madratsid 120x200 soovitatav inimestele, kellel on liigesevalu või kehaosade tuimus.

Polüuretaanvahtmadratsid on hüpoallergeensed - nad juhivad hästi niiskust ja takistavad tolmulestade kogunemist. Seetõttu sobivad 120x200 vahtpolüuretaanist madratsid eriti hästi allergikutele ja inimestele, kes öösel tugevasti higistavad.

Vedrumadratsid koosnevad kvaliteetsetest taskuvedrudest, mis aitavad inimkeha kaalu ühtlaselt jaotada. Seetõttu on 120x200 vedrumadratsid eriti soovitavad lastele, kes on eriti mures õige ja kindla selgroo säilitamise pärast, samuti eakatele, kes vajavad kindlat tuge küljele pööramisel, servale istumisel ja voodist väljumisel.

Kui teil on mõni terviseprobleem, mis vähendab teie une kvaliteeti, on ortopeedilised madratsid eriti hea valik. LONAS ortopeedilised madratsid 120x200 on kvaliteetsed madratsid, millel on kõik tervisliku ja sügava une jaoks vajalikud omadused ning mis on mõeldud inimestele, kes kannatavad lihas-, liigese- ja seljavalude all. Need on veelgi paremini kohandatud, et vältida ebamugavustunnet une ajal.

Millist madratsit osta?

Kui teil on vastuseta küsimusi või vajate nõu madratsi valikul, võtke ühendust LONASe ekspertidega. Me aitame teil valida parima magamisaluse kvaliteetseks ja tervislikuks puhkuseks, võttes arvesse teie individuaalseid unevajadusi ja võimalikke erisoove.

 

Filter