Madratsid 90x200

Madratsid 90x200

LONAS madrats 90x200

LONASi madratsid 90x200 on üks populaarsemaid valikuid üheinimesevoodite või lastevoodite puhul. Selliste mõõtmetega voodimadratsites on kõik LONASi madratsite parimad omadused - need kohanduvad ideaalselt keha kumerustega, kaitsevad selja- või muude valude eest ning tagavad puhke- ja tervisliku une. Meie käsitööliste käsitöö ja uuendusliku tehnoloogia tulemus. Nende valmistamisel kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga, Oeko-Tex®-sertifikaadiga materjale, mis sobivad isegi imikutele. Seega, et tagada lastele väga mugav ja tasakaalustatud uni, on lastemadrats 90x200 meie klientide väga sagedane valik.

LONASel on suur valik 90x200 tüüpi ja tüüpi madratseid. Sõltuvalt teie individuaalsetest magamisvajadustest saate valida kõva, keskmise, pehme või ortopeedilise madratsi 90x200 vahel. Samuti on olemas 4 peamist madratsitüüpi nendes mõõtmetes lastele ja täiskasvanutele: lateks, viskoelastik, vedru, vahtpolüuretaan. Ükskõik, millised on teie magamisvajadused, meie Tricolour- või Classic-kollektsiooni madrats 90x200 tagab teile kvaliteetse madratsi maksimaalse magamismugavuse. Tasakaalustatud madratsid 90x200 nii lastele kui ka täiskasvanutele tagavad tervisliku, mugava ja kvaliteetse une.

Madratsid 90x200 nii lastele kui ka täiskasvanutele

LONAS 90x200 üksikmadratsid meeldivad nii lastele kui ka täiskasvanutele. Nagu kõik meie voodimadratsid, pakub ka nende mõõtmetega magamisalus kõrgeimat mugavust, maksimeerib individuaalseid magamisvajadusi ning pakub funktsionaalsust ja vastupidavust.

Suur eelis on see, et need üheinimesevoodid sobivad ideaalselt nii lastevoodisse, üheinimesevoodisse kui ka kaheinimesevoodisse, kui partneritele meeldivad erinevate omadustega madratsid. Näiteks valides kaks 90x200 suurust madratsit kaheinimesevoodile, saab kumbki inimene endale parima kvaliteediga ja mugavaima une. Erinevate omadustega materjalidest valmistatud kõvad, keskmised või pehmed madratsid rahuldavad mõlemaid partnereid.

Milline on parim madrats lastele 90x200?

Kuna 90x200 madratsid valitakse nii sageli lastevoodite jaoks, siis tekib küsimus: millist tüüpi 90x200 madratsid lastele? Oluline on teada, et laste ja noorukite kvaliteetseks uneks on soovitatav, et laste madratsid oleksid piisavalt kindlad ja elastsed, et toetada loomulikku ja anatoomiliselt õiget lülisamba asendit. Seetõttu sobivad lastele parima kvaliteediga une tagamiseks eriti hästi kõvad madratsid. Samuti on oluline, et 90x200 laste madrats oleks hügieeniline - hingav, looduslike antibakteriaalsete ja hüpoallergeensete omadustega. Kõik LONASi 90x200 lastemadratsid omavad neid omadusi, et tagada tervislik, mugav ja rahulik uni, nii et lapsed ärkavad hommikul hästi puhanud, kosutuna ja end suurepäraselt tundes.

Madratsid 90x200 - Trikoloor ja Classic kollektsioon

Kui otsite 90x200 madratsit, mis vastab kõrgeimatele magamisstandarditele, siis pakume kahte LONASi kollektsiooni: Tricolour ja Classic. Tricolour-kollektsiooni madratsid on inspireeriv kombinatsioon vastupidavusest, luksusest ja erakordsest mugavusest. Selle kollektsiooni 90x200 madrats tagab tänu oma läbimõeldud disainile ja lõõgastavatele omadustele täiusliku ja tervisliku puhkuse nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Classic-kollektsiooni madratsid ei valmista pettumust neile, kes otsivad ajas järeleproovitud lahendusi, täiuslikku tasakaalu mugavuse ja ökonoomsuse vahel. Selle kollektsiooni 90x200 madratsites on olemas kõik, mida vajate mugavaks uneks nii lastele kui ka täiskasvanutele - need on valmistatud elastsest materjalist, mis tagab piisava seljatoe, on väga hügieenilised ja hingavad ning vastupidavad ja kauakestvad.

Erinevad madratsitüübid 90x200 - erinevatele vajadustele

LONO madratsid 90x200 on mõeldud mitmesuguste unevajaduste rahuldamiseks. Kuna aga unevajadused on erinevad, vastavad neile erinevad madratsitüübid.

Lateksmadratsid - uusima tehnoloogia, maksimaalse mugavuse, kõrge õhuläbilaskvuse ja elastsuse tasakaal. Lateksmadratsid 90x200 on seega ideaalsed neile, kes soovivad luua hügieeni, rahu ja mugavuse oaasi.

Viskoelastsed madratsid - tervisliku une võti. Valides 90x200 viskoelastse madratsi, hoolitsete paremini teie liigeste koormuse eest, parandate vereringet ja leevendate kehaosade tuimust ning surute maha muud ebameeldivad tunded, mis on tingitud keha valest asendist une ajal.

Vedrumadratsid kohanduvad vastavalt iga inimese individuaalsele kehakaalule, nii et 90x200 vedrumadrats tagab rahulikku ja mugavat und nii kõhu-, selja- kui ka külili magajatele.

Polüuretaanvahtmadratsid on loodud nii, et need toetavad selgroo õiget asendit, mistõttu sobivad need eriti hästi lastele ja selgrooprobleemidega inimestele. Ka lastele ja seljavaludega inimestele sobivad LONASi ortopeedilised madratsid 7 anatoomilise tsooniga ideaalselt laste ja seljavaludega inimeste unevajaduste rahuldamiseks, mis loovad selgroo õiget asendit kogu une jooksul.

Tahad rohkem teada, mis veel muudab LONASi madratsid 90x200 eriliseks ja silmapaistvaks? Meie kvaliteetsed uneeksperdid on alati käepärast, et rääkida teile rohkem, anda nõu ja aidata teil valida teie individuaalsete vajaduste jaoks parim magamisalus, ja kui te ei ole kindel suuruse osas, siis teised meie tootevalikus olevad madratsid vastavad kindlasti teie vajadustele.

Filter