Laste madratsid 80x180

Laste madratsid 80x180

LONAS madratsid lastele 80x180

LONAS lastemadratsid 80x180 on mõeldud laste ja teismeliste tervislikuks ja kvaliteetseks uneks. Selliste mõõtmetega lastemadratsid sobivad suurematele, laiematele üheinimesevooditele. Neil on kõvemad omadused, kõik selleks, et see magamisalus vastaks kõige paremini tervisliku ja mugava puhkuse vajadustele. Nagu kõik meie madratsid, on ka 80x180 madratsid valmistatud meie käsitööliste poolt käsitsi, kasutades ohutuid, kvaliteetseid ja Oeko-Tex®-sertifikaadiga materjale.

LONO tootevalikusse kuuluvad kõvad ja keskmise suurusega madratsid lastele 80x180. Sõltuvalt teie lapse individuaalsetest magamisvajadustest saate valida lateks-, viskoelastse või vahtpolüuretaanmadratsi vahel. Oluline on, et kõik madratsid 80x180 on varustatud antibakteriaalse kattega, mis muudab madratsi hooldamise lihtsamaks ja aitab luua värskema ja puhtama magamiskeskkonna. Seega võimaldavad need tippkvaliteediga tooted teie lapsel avastada täiesti tervisliku ja mugava une tunnet.

Millised on 80x180 madratsite omadused?

Laste kvaliteetne uni on kõigi vanemate mure, seega on õige madratsi leidmine teie lapsele oluline ülesanne. Kuna noor keha on intensiivses arengufaasis ja iga laps veedab kuni poole päevast voodis, peab lapse õige puhkealus vastama kvaliteetse ja tervisliku une põhinõuetele. LONASi madratsid lastele 80x180 on loodud nii, et need vastaksid kõige paremini laste unevajadustele, aitaksid kaasa kvaliteetsele puhkusele ja, mis kõige tähtsam, ei segaks loomulikke kasvuprotsesse. Selleks, et mõista, mis teeb meie 80x180 madratsid nii eriliseks, on oluline tutvuda nende peamiste omadustega.

Sobiv kõvadus

Kõik LONAS 80x180 lastemadratsid on kõvemad, et anda kasvava lapse selgroo magamisel kindel alus. Oluline on teada, et laste ja teismeliste kvaliteetseks ja tervislikuks uneks sobivad kõige paremini kõvad ja keskmise tugevusega madratsid. Sellised madratsid mitte ainult ei toeta selgroogu õiges asendis, vaid aitavad ka luustikul paremini areneda ning kaitsevad luu- ja lihaskonna häirete ja lülisamba deformatsioonide eest.

Kohandatav igas vanuses lastele

Et rahuldada igas vanuses laste unevajadusi, pakume valikus lateks-, viskoelastseid või vahtpolüuretaanmadratseid 80x180.

80x180 vahtpolüuretaanist madratsid tagavad tervisliku ja kvaliteetse une alates imikueast kuni täiskasvanueani - ideaalsed lastele alates 1-aastasest kuni teismeliste vanuseni. Polüuretaanvahust valmistatud lastemadratsitele on iseloomulik nende võime kohaneda tõhusalt keha kumerustega, pakkuda kindlat alust ja tagada selgroo õige asend. Lisaks sellele on vahtpolüuretaanist madratsid väga hingavad, niiskust juhtivad ja tolmulestakindlad, mis aitab luua teie lapsele puhta ja värske magamiskeskkonna.

Viskoelastsed madratsid 80x180 sobivad lastele alates 3. eluaastast ja teismelistele. Nende madratsite kõige märkimisväärsem eelis on väga elastne, hingav Memospace® materjal. Memospace® kiht tagab, et see kohandub keha kumerustega ja säilitab kogu öö jooksul meeldiva soojuse. Just need omadused võimaldavad lihastel täielikult lõdvestuda ning langeda sügavasse ja rahulikku unne.

Lateksmadratsid 80x180 on soovitatav kasutada ka lastele alates 3. eluaastast ja teismelistele. Need madratsid on valmistatud vastupidavast, kvaliteetsest lateksist ja neil on Ecolatex-tugi, mis annab selgroole tugevat tuge. Seetõttu magavad lapsed selle kvaliteediga madratsil hästi.

Antiallergilised ja antibakteriaalsed omadused

Oluline on see, et kõik LONAS 80x180 lastemadratsid on valmistatud väga hingavast Lono-Tec® materjalist, mis on hallituse, seente ja tolmulestade suhtes läbitungimatu, tagades puhtuse ja värskuse tunde ning võimaldades ka kõige tundlikumatel, allergiatele kalduvatel lastel hästi magada. Lisaks on kõigil meie 80x180 madratsitel antibakteriaalne Lonofibre® kattekiht, mis on tolmulestavaba ning mida on lihtne eemaldada ja pesta, kui on puhastuspäev.

Millist 80x180 madratsit osta?

Soovite teada, milline LONO madrats 80x180 sobiks kõige paremini teie lapse unevajadustele? Meie valikus on kolm erinevat madratsit lastele 80x180. Morta madrats pakub eriti tugevat tuge selgroole ja seda saab kasutada nii kõva kui ka väga kõva poolel, seega on see ideaalne lahendus kasvavate laste muutuvatele unevajadustele. Morta madrats sobib lastele alates 1. eluaastast, mistõttu on see üks parimaid valikuid, kui otsite kvaliteetset, mugavat ja hügieenilist madratsit kõige väiksematele. Teismelistele ja lastele, kellele meeldib magada selili, soovitame keskmise tugevusega Jonė madratsit, mis kohandub ideaalselt keha kumerustega ning tagab tervisliku, mugava ja puhkealuse une.

Kui teil on veel vastamata küsimusi, võtke ühendust meie uneekspertidega. Oleme valmis aitama teil valida unealust teie lapse tervisliku, kvaliteetse ja mugava puhkuse tagamiseks.

 

Filter