Laste madratsid 80x180

Laste madratsid 80x180

LONAS 80x180 lastemadratsid 

LONAS 80x180 lastemadratsid on mõeldud lastele ja teismelistele tervisliku ja kvaliteetse une tagamiseks. Sellise suurusega lastemadratsid sobivad suurematele, laiematele üheinimesevooditele. Neil on kõvemad omadused, kõik selleks, et see voodi sobiks kõige paremini tervisliku ja mugava puhkuse tagamiseks. Nagu kõik meie madratsid, on ka 80x180 madratsid valmistatud meie käsitöömeistrite poolt, kasutades ohutuid, kvaliteetseid ja Oeko-Tex®-sertifikaadiga materjale. 

LONASe tootevalikusse kuuluvad kõvad ja keskmise suurusega 80x180 madratsid lastele. Sõltuvalt teie lapse individuaalsetest magamisvajadustest saate valida lateks, viskoelastse või vahtpolüuretaan madratsite vahel. Kõige tähtsam on, et kõik 80x180 madratsid on varustatud antibakteriaalse kattega, mis lihtsustab madratsi hooldust ja aitab luua värskema ja puhtama magamiskeskkonna. Nii võimaldavad need tippkvaliteediga tooted teie lapsel leida täisväärtusliku ja mugava une. 

Millised on 80x180 madratsite omadused? 

Laste kvaliteetne uni on kõigi vanemate mure, seega on õige madratsi leidmine teie lapsele oluline ülesanne. Kuna noor keha on intensiivses arengufaasis ja iga laps veedab kuni poole päevast voodis, siis peab lapse õige puhkealus vastama kvaliteetse ja tervisliku une põhinõuetele. LONASi madratsid lastele 80x180 on loodud nii, et need vastaksid kõige paremini laste unevajadustele, aitaksid kaasa kvaliteetsele puhkusele ja, mis kõige tähtsam, ei segaks loomulikke kasvuprotsesse. Selleks, et mõista, mis teeb meie 80x180 madratsid nii eriliseks, on oluline tutvuda nende peamiste omadustega. 

Sobiv kõvadus 

Kõik LONAS 80x180 lastemadratsid on kõvemad, et tagada kasvava lapse selgroo kindel tugi magamise ajal. Oluline on teada, et laste ja teismeliste kvaliteetseks ja tervislikuks uneks sobivad kõige paremini kõvad ja keskmise kõvadusega madratsid. Sellised madratsid mitte ainult ei toeta selgroogu korrektse asendiga, vaid aitavad ka luustikul paremini areneda ning kaitsevad luu- ja lihaskonna häirete ja lülisamba deformatsioonide eest. 

Kohandatav igas vanuses lastele 

Igas vanuses laste magamisvajaduste rahuldamiseks pakume lateksist, viskoelastset või polüuretaanvahust 80x180 madratsit. 

80x180 vahtplastist madratsid tagavad tervisliku ja kvaliteetse une alates imikueast kuni täiskasvanueani - ideaalsed lastele alates 1-aastasest kuni teismeliste vanuseni. Polüuretaanvahtplastist valmistatud lastemadratseid iseloomustab nende võime kohaneda tõhusalt keha kumerustega, pakkuda kindlat alust ja tagada selgroo õige asend. Lisaks sellele on vahtpolüuretaanist madratsid väga hingavad, niiskust juhtivad ja tolmukindlad, aidates luua teie lapsele puhta ja värske magamiskeskkonna. 

Viskoelastsed madratsid 80x180 sobivad lastele alates 3. eluaastast kuni teismeliste lasteni. Nende madratsite kõige märkimisväärsem eelis on väga elastne, hingav Memospace® materjal. Memospace® kiht tagab, et see kohandub keha kumerustega ja säilitab kogu öö jooksul mugava soojuse. Just need omadused võimaldavad lihastel täielikult lõdvestuda ning langeda sügavasse ja rahulikku unne. 

80x180 lateksmadratseid soovitatakse kasutada ka lastele alates 3. eluaastast ja teismelistele. Need madratsid on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest lateksist ning neil on Ecolatex tugi, mis annab tugeva toe selgroole. Seetõttu magavad lapsed sellel kvaliteetsel madratsil hästi. 

Antiallergilised ja antibakteriaalsed omadused 

Oluline on see, et kõik LONAS 80x180 lastevoodi madratsid on valmistatud väga hingavast Lono-Tec® materjalist, mis on hallituse, seente ja tolmulestade suhtes läbitungimatu, tagades puhtuse ja värskuse tunde ning võimaldades ka kõige tundlikumatel allergikutele kalduvatel lastel hästi magada. Lisaks on kõik meie 80x180 madratsid kaetud antibakteriaalse Lonofibre® kattega, mis on tolmuvaba ja mida on lihtne eemaldada ja pesta, kui on vaja puhastada. 

Millist 80x180 madratsit osta? 

Kas soovite teada, milline LONAS 80x180 madrats sobiks kõige paremini teie lapse unevajadustega? Meil on kolm erinevat 80x180 lastemadratsit. Morta madrats pakub eriti tugevat tuge selgroole ja seda saab kasutada nii kõva kui ka väga kõva küljega, mistõttu on see ideaalne lahendus kasvavate laste muutuvatele unevajadustele. Morta madrats sobib lastele alates 1. eluaastast, mistõttu on see üks parimaid valikuid, kui otsite kvaliteetset, mugavat ja hügieenilist madratsit väikelastele. Teismelistele ja lastele, kellele meeldib magada selili, soovitame keskmise tugevusega Jonė madratsit, mis kohandub ideaalselt keha kumerustega ning tagab tervisliku, mugava ja lõõgastava une. 

Kui teil on veel vastamata küsimusi, võtke palun ühendust meie uneekspertidega. Me oleme valmis aitama teil valida õige madratsit, et teie laps saaks tervislikult, kvaliteetselt ja mugavalt puhata. 

Filter