Laste madratsid 80x160

Laste madratsid 80x160

LONAS madrats 80x160

LONAS madrats 80x160 on ideaalne valik teie lapse esimeseks voodiks, kui laps kasvab võrevoodiks. Selliste mõõtmetega madratsid hoolitsevad areneva lapse keha kõige olulisemate vajaduste eest une ajal - need pakuvad piisavat tuge kogu kehale, lõdvestavad lihaseid, ei häiri vereringet ja võimaldavad maksimaalset mugavust. Väga oluline on ka see, et kõik LONASi madratsid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja on Öko-Tex®-sertifikaadiga, nii et need sobivad ka imikutele.

Meie käsitööliste käsitsi valmistatud madratsitel on kõik omadused, mida vajate hea une jaoks - elastsus, hingavus, hügieenilisus, vastupidavus ja pikaealisus. LONASi lastemadratsid 80x160 sobivad kõige paremini 3-aastaste ja vanemate laste vajadustele. Meie tootevalikusse kuuluvad üksikud madratsid lastele järgmistes suurustes, mis on valmistatud erinevatest materjalidest: lateks, viskoelastne või polüuretaanvaht. Seega, sõltuvalt teie konkreetsetest magamisvajadustest ja -harjumustest, tuleb teil vaid valida õige madratsitüüp.

Milline on parim 80x160 madrats minu lapsele?

Laste uni on vanemate jaoks eriti oluline ja aktuaalne teema. Ainult pärast korralikku öösel puhkamist tervitab laps uut päeva värske, energilise ja õnneliku meeleoluga. Seepärast küsitakse meilt sageli: millise madratsi peaksin oma lapsele valima? Laste madratsid, nagu kõik LONASe madratsid, valmistatakse füsioterapeutidega konsulteerides, kuid nagu täiskasvanu magamisaluse valikul, on ka lapse individuaalsed magamisharjumused ja -vajadused olulised.

LONO eksperdid rõhutavad, et laste jaoks parima madratsi otsimisel on väga oluline pöörata tähelepanu mõnele põhikriteeriumile. Madrats peab tagama lapse selgroo õige asendi. Seetõttu on eriti hea valik kõvemad 80x160 madratsid. Kõvad ja keskmise tugevusega madratsid toetavad lapse selgroogu õiges asendis ja ennetavad tänu uuenduslikele Lono-Tec® materjalidele luu- ja lihaskonna häirete teket.

Õhu läbilaskvus ja hügieen on teised olulised kriteeriumid. Kõik LONASi lastemadratsid 80x160 on valmistatud hingavast, kvaliteetsest ja tervisele ohutust materjalist. Seega on lastemadratsid vaatamata oma jäikusele väga hästi hingavad, aitavad une ajal säilitada õiget temperatuuri ja ei loo lestadele kasvupinda.

Mitmekülgsus ja praktilisus on samuti olulised kriteeriumid, kui otsitakse parimat lahendust kiiresti kasvavale lapsele. Kõva madrats on parim valik 3-aastase lapse tervisliku ja kvaliteetse une tagamiseks. Kuid alates umbes 5-aastasest vanusest ei pruugi laps end liiga kõval magamispinnal enam nii mugavalt tunda. Seetõttu on üks parimaid valikuid kahekihiline madrats 80x160. Neid LONASi madratseid lastele saab kasutada kas kõva või väga kõva poolel. See lahendus võimaldab 3-aastastel ja 5-10-aastastel lastel mugavalt ja hästi magada.

Erinevad laste madratsitüübid 80x160 - kõikidele vajadustele

LONASi madratsite valikus on 80x160 suuruses erinevatest materjalidest ja erineva kvaliteediga lastemadratsid, mis sobivad paljudele magamisvajadustele. Lateksmadratsid on mõeldud lastele alates 3. eluaastast kuni teismeliste lasteni. Need LONASi lastemadratsid on valmistatud kauakestvast, kvaliteetsest ja elastsest lateksist. Lastele mõeldud lateksmadratsites on jäik Ecolatex kiht, mis pakub äärmiselt tugevat tuge selgroole, mis on oluline, et teie laps saaks turvaliselt ja kindlalt magada.

Viskoelastseid madratseid soovitatakse kasutada ka 3-aastastele ja vanematele lastele ning teismelistele. Need LONASi lastemadratsid sisaldavad Memospace®, mis on hingav, vastupidav ja elastne materjal. Memospace® materjal reageerib ruumi ja keha soojusele, kohandub keha kumerustele ja lõdvestab lihaseid, nii et madrats 80x160 tagab teie lapsele väga mugava, puhkealuse ja sügava une.

Polüuretaanist vahtmadratsid on ideaalsed, et lapsed alates 1-aastastest ja teismelised saaksid mugavalt magada. Nendel LONASi lastemadratsites on kõik kvaliteetseks, hügieeniliseks ja tervislikuks puhkuseks vajalikud omadused - nad juhivad ära niiskuse ja tolmulestad, toetavad selgroogu õiges asendis, on valmistatud jätkusuutlikest, keskkonna- ja lapsesõbralikest materjalidest ning kohanduvad meeldivalt kehaga.

Kui te ikka veel ei suuda otsustada, milline 80x160 madrats oleks teie lapsele parim, siis soovitame rääkida LONO Quality Sleepi ekspertidega. Arutades teie lapse vanuse, kaalu, magamisharjumuste ja võimalike meditsiiniliste nõuannete üle, saame aidata teil leida parima lahenduse teie lapse kvaliteetse une jaoks.