Laste madratsid 80x160

Laste madratsid 80x160

LONAS 80x160 madrats 

LONAS 80x160 madrats on ideaalne valik teie lapse esimeseks voodiks, kui ta alles kasvab. Sellise suurusega madratsid hoolitsevad areneva lapse keha kõige olulisemate vajaduste eest une ajal - need pakuvad piisavat tuge kogu kehale, lõdvestavad lihaseid, ei häiri vereringet ja võimaldavad maksimaalset mugavust. Oluline on, et kõik LONASe madratsid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja on Oeko-Tex® sertifikaadiga, seega sobivad need ka beebidele. 

Meie käsitööliste käsitsi valmistatud madratsitel on kõik omadused, mida vajate hea une jaoks - elastsus, hingavus, hügieen, vastupidavus ja pikaealisus. LONAS 80x160 lastemadratsid sobivad kõige paremini 3-aastaste ja vanemate laste vajadustele. Meie valikus on üheinimese lastemadratsid lastele järgmistes suurustes, mis on valmistatud erinevatest materjalidest: lateks, viskoelastne või vahtpolüuretaan. Seega, sõltuvalt teie konkreetsetest magamisvajadustest ja -harjumustest, tuleb teil vaid valida õige madratsitüüp. 

Milline on parim 80x160 madrats minu lapsele? 

Laste uni on vanemate jaoks eriti oluline ja aktuaalne teema. Ainult pärast korralikku öist puhkust tervitab teie laps uut päeva värske, energilise ja õnneliku meeleoluga. Seepärast küsitakse meilt sageli: millise madratsi peaksin oma lapsele valima? Lastemadratsid, nagu kõik LONAS madratsid, valmistatakse füsioterapeutidega konsulteerides, kuid nagu täiskasvanu voodipesu valikul, on ka lapse individuaalsed magamisharjumused ja vajadused olulised. 

LONO eksperdid rõhutavad, et laste jaoks parima madratsi otsimisel on väga oluline pöörata tähelepanu mõnele põhikriteeriumile. Madrats peab tagama lapse selgroo õige asendi. Seetõttu on eriti hea valik kõvemad 80x160 madratsid. Kõvad jakeskmise tugevusega madratsid toetavad lapse selga õige asendiga ja ennetavad tänu uuenduslikele Lono-Tec® materjalidele luu- ja lihaskonna häirete teket. 

Õhu läbilaskvus ja hügieen on teised olulised kriteeriumid. Kõik LONAS 80x160 lastevoodi madratsid on valmistatud hingavast, kvaliteetsest ja tervisele ohutust materjalist. See tähendab, et vaatamata oma jäikusele on need väga hingavad, aitavad säilitada õiget temperatuuri une ajal ja ei loo kasvupinda lestadele. 

Mitmekülgsus ja praktilisus on samuti olulised kriteeriumid, kui otsitakse parimat lahendust kiiresti kasvavale lapsele. Kõva madrats on parim valik, et tagada 3-aastasele lapsele tervislik ja kvaliteetne uni. Kuid alates umbes 5-aastasest vanusest ei pruugi laps end liiga kõval magamispinnal enam nii mugavalt tunda. Seetõttu on üks parimaid valikuid 80x160 kahekihiline madrats. Neid LONAS lastemadratseid saab kasutada nii kõval kui ka väga kõva küljega. See lahendus võimaldab 3-aastastel ja 5-10-aastastel lastel mugavalt ja hästi magada. 

 

Erinevad 80x160 laste madratsitüübid - kõikidele vajadustele 

LONASi madratsite valikus on 80x160 suurused lastemadratsid eri materjalidest ja kvaliteediga, mis sobivad paljudele magamisvajadustele. Lateksmadratsid on mõeldud lastele alates 3. eluaastast kuni teismeliste lasteni. Need LONASe lastemadratsid on valmistatud kauakestvast, kvaliteetsest ja elastsest lateksist. Laste lateksmadratsites on jäik Ecolatex kiht, mis pakub äärmiselt tugevat tuge selgroole, mis on teie lapse turvaliseks ja turvaliseks magamiseks hädavajalik. 

Viskoelastseid madratseid soovitatakse kasutada ka 3-aastaste ja vanemate lastega ning teismelistega. Need LONASe lastemadratsid sisaldavad Memospace®, mis on hingav, vastupidav ja elastne materjal. Memospace® materjal reageerib ruumi ja keha soojusele, kohandub keha kumerusega ja lõdvestab lihaseid, nii et madrats 80x160 tagab teie lapsele väga mugava, rahuliku ja sügava une. 

Polüuretaanvaht madratsid on ideaalsed selleks, et lapsed alates 1 aastast ja teismelised saaksid mugavalt magada. Nendes LONASe lastemadratsites on kõik kvaliteetseks, hügieeniliseks ja tervislikuks puhkuseks vajalikud omadused - nad juhivad ära niiskuse ja tolmulestad, toetavad selgroogu õiges asendis, on valmistatud jätkusuutlikest, keskkonna- ja lapsesõbralikest materjalidest ning sobituvad meeldivalt kehale. 

Kui te ikka veel ei suuda otsustada, milline 80x160 madrats oleks teie lapsele parim, soovitame rääkida LONASe kvaliteetse une ekspertidega. Arutades teie lapse vanuse, kaalu, magamisharjumuste ja võimalike meditsiiniliste soovituste üle, saame aidata teil leida parima lahenduse teie lapse kvaliteetse une jaoks. 

 

Filter