Voodid

Voodid

LONAS magamistoa voodid 

Meie magamistoa voodid, mis on käsitööna valmistatud meie meistrite poolt, peegeldavad suurepäraselt mugava une, disaini ja tootmiskvaliteedi kõrgeimaid standardeid. Iga voodi on hoolikalt valmistatud kliendi individuaalse tellimuse järgi, muutes selle silmatorkavaks aktsendiks tõhusale puhkamisele ja magamistoa sisustusele, aidates vastata kõrgeimatele ootustele. 

Oleme disaininud Balti sisekujundust ja pakume üle 500 kanga, mustri, värvi, tekstuuri valiku. See võimaldab igaühel realiseerida oma nägemust stiilsest magamistoa voodist. Samal ajal ei jäta disain ja tehnilised lahendused teile vähimatki kahtlust, milline peaks olema kvaliteetne ja kaasaegne magamistoa voodi. 

Kui teil on küsimusi, millist voodit valida, kutsume teid üles sirvima LONASi valikut, kui see teile sobib. Saate valida erikujunduste, tippklassi voodite või vooditüüpide vahel. Pakume laias valikus valikuid, et tagada võimalikult rahulik ja tõhus uni, sõltumata teie magamisharjumustest või stiilieelistustest. 

Muusikaline voodikollektsioon 

Kollektsioon koosneb 10 voodimustrist, millest igaüks inspireerib ainulaadset magamistoa lahendust. Muusikaline voodikollektsioon on kaasaegne esteetiliselt meeldivate ja ülimalt mugavate magamistoa voodite kollektsioon, mis pakub rahustavat lõõgastust ja harmoonilisi stiililisi improvisatsioone. Erinevate pealaudade ning suure hulga dekooride, värvide ja mustrite valikuga leiate oma interjöörile kõige sobivama variandi. 

Saate valida kõige populaarsemate ühe- ja kahekohalise voodi suuruste vahel, kas voodipesuga või ilma, ning pakume ka laiendatud versiooni. Püüame leida optimaalseid lahendusi kõige nõudlikumatele vajadustele. Selle kollektsiooni voodid müüakse ilma madratsita, seega võimaldab lai voodisuuruste valik kohanduda teie olemasoleva madratsiga. 

Selle kollektsiooni voodimudelid sobivad suurepäraselt kokku ka teiste LONAS magamistoa aksessuaaridega, mis muudab teie toas sujuva atmosfääri loomise lihtsaks. Võib isegi tunduda, et muusikalise kollektsiooni voodid on midagi enamat kui lihtsalt mööbel, need on kunstiline väljendus, mis ühendab endas mugava lõõgastuse ja magamistoa atmosfääri. 

 

Kontinentaalvoodid 

Need on kvaliteetsed tooted. LONAS kontinentaalvoodid pakuvad erakordset mugavust, disaini ja kvaliteeti. Disaini seisukohalt oleme loonud rafineeritud esteetikaga voodid klassikaliste ja kaasaegsete magamistubade jaoks, kus valitseb rahulik ja intiimne atmosfäär. Pehmed ja puutetundlikud materjalide tekstuurid, erinevad pehmed ja mugavad pealauad, rahustavad värvid, mis aitavad teil lõõgastuda ja magada. 

Tehnilise poole pealt oleme arendanud välja väga tugeva ja mugava konstruktsiooni. Näete, et need on vastupidavad voodid, kui aastad mööduvad. Konstruktsiooni põhikihid tagavad suurepärase unekvaliteedi. Need koosnevad kolmest kihist: üks kiht koosneb kahest kihist tikkimisest, teine kiht on madratsi kiht ja kolmas kiht on madratsi kattemadrats, mis tagab maksimaalse kehale kohandumise. Tulemuseks on kõrge voodi, mis muudab voodisse mineku ja sealt väljumise mugavamaks. Kontinentaalvoodid koosnevad kahest madratsist, nii et mõlemad magamispartnerid saavad valida oma magamisvajadustele kõige paremini vastava madratsi kõvaduse. 

Lõppude lõpuks on nii füüsiline kui ka emotsionaalne heaolu peale magamaminekut väga oluline, eks? Kontinentaal on luksuslik voodi, mis lihtsalt kutsub sind üles ärkama ja vajuma rahustavasse puhkusesse või isegi julgustab sind looma omaenda magamamineku rituaale. 

Kaheinimesevoodid 

LONASi kaheinimesevoodid on mõeldud neile, kes hindavad ruumi ja magamist. Neid iseloomustab kindel disain ja jätkusuutlik vastupidavus. Seda tüüpi voodit valides soovitame silmas pidada mõningaid põhilisi kriteeriume - kas eelistate oma magamistoas muusikalist disaini kollektsiooni või esmaklassilist kontinentaalvoodit? Teine kriteerium on suurus - millist voodisuurust te eelistate? 

Alustades mõõtmetest, eristatakse kaheinimesevoodeid tavaliselt nende mõõtmete järgi. Meie valikust leiate kõige populaarsemad ja asjakohasemad suurused, olenemata sellest, millist disainikollektsiooni te eelistate. Seega võivad LONASi kaheinimesevoodid olla 140x200, kuid me pakume ka keskmise suurusega voodeid - 160x200, suuremaid voodeid - 180x200 või eriti suuri voodeid - 200x200. Need voodid on valmistatud täispuidust või tugevatest paneelidest, mis on valmis vastu pidama suurele perele. 

 

Kui valite voodit LONASi disainikollektsiooni või kontinentaalvoodi omaduste põhjal, on oluline vaadata erinevusi nii stiilis kui ka konstruktsioonis. Kaksikvoodite kollektsioon Musical pakub laia valikut kangast ja tekstuuri ning on eriti optimaalne valik neile, kes otsivad elegantset lahendust ilma madratsita, kuid suure voodiplaadiga. Kontinentaal kaheinimesevoodid on seevastu mõeldud neile, kes otsivad erakordset mugavust, mis pakub mõlemale partnerile une ajal maksimaalset mugavust. Komplekti kuulub kaks madratsit, mida saab reguleerida vastavalt mõlema magaja vajadustele. Sõltumata teie eelistustest valmistatakse teie valitud voodi individuaalselt teie jaoks. 

Üheinimesevoodid 

Üheinimesevoodid on sageli peamiseks valikuks, kui sisustatakse tuba lapsele, noorukile või külalisele. Need on kolme erineva laiusega kompaktsed voodid, mis pakuvad rahulikku puhkust ja kvaliteetset und samas hindavad ühe inimese ruumi ja esteetilisi vajadusi. Laske lapsel valida kangad, tekstuurid ja värvid või otsustage koos, milline voodi stiil sobiks kõige paremini tema magamistuppa. Kui olete huvitatud üheinimesevooditest lastele, siis soovitame 90x200 voodit. Teismelistele mõeldud üheinimesevoodid peaksid olema suuremad kui täiskasvanutele mõeldud - 120x200 või 140x200.        

Ergonoomika magamistoas võib olla väga oluline, eriti kui kõik on toas oma koha peal ja kasutamata kohti ei ole. Seepärast on kõik LONASi üheinimesevoodid koos voodipesuga just see, mida vajate, et kasutada olemasolevat ruumi tõhusalt ära ja luua magamistoas lisaruumi. 

Nii kvaliteedi kui ka disaini poolest on üheinimesevoodid samade omaduste ja stiilivalikutega kui suuremad muusikalise voodikolletsioonid. Valikus on üle 500 kanga, mitu erinevat pealauda hubasuse tagamiseks ja kõige kvaliteetsemad materjalid vastupidavuse tagamiseks. Seega on üheinimesevoodid lihtsalt suuremate voodite väiksemad variatsioonid, millel on kõik parimad omadused. 

 

Lastevoodid 

LONAS hoolib kogu pere une kvaliteedist, mistõttu on meie kollektsioonis ka midagi lastetoale. Need on kaks graatsilist ja soliidset voodiliini. Teie ja teie laps saate otsida oma lemmik kangamustri, värvi ja tekstuuri rohkem kui 500 valiku hulgast, nii et meie disaini soovid vastavad nii poiste kui tüdrukute ootustele. Stiilsed ja esteetilised, meie lastevoodid muudavad nii omaniku kui ka lapse magamistoa hubaseks. 

Voodiraam kaetakse pehmendava materjaliga, enne kui see kaetakse kangaga. See annab konstruktsioonile lisapehmuse ja turvalisuse teie lapsele. Pidades silmas teie lapse privaatsust, pakume kolme tüüpi voodeid kolme pea- ja küljetüübiga - suurema kattega voodid loovad maksimaalse privaatsuse ja turvalisuse, väiksema kattega voodid võimaldavad voodisse ronida kahest või kolmest küljest. Sõltuvalt teie magamistoa paigutusest saate valida, kummal pool voodit peaks olema pikendatud peaplaat. 

Kasvava lapse magamisharjumused ja -vajadused võivad väga kiiresti muutuda, nagu ka aja jooksul samaks jääda. Seetõttu on esimene valik beebivoodi puhul pakkuda seda ilma madratsita - kui teie olemasolev madrats on veel täiesti sobiv magamiseks. Teismelise lapse standardvoodi on tavaliselt 90x200. Oluline on ka see, et voodi all oleks ruumi voodipesukastile, kuhu mahub rohkem kui ainult voodipesu. Kvaliteetsed materjalid ja stiilne disain tagavad, et meie voodi kestab lapsepõlvest kuni noorukieani. 

Madratsiga voodid 

Neile, kes soovivad oma magamistoa voodit täielikult uuendada ja soovivad kõrgeimat kvaliteedistandardit, pakume parimaid LONAS kontinentaalvoodeid. Need on käsitsi valmistatud Leedu madratsitega voodid (isegi kaks - üks igale magajale), mis kestavad ja pakuvad rõõmu aastaid. Esmaklassilised materjalid ja veelgi tõhusamad lahendused magaja kehaga kohanemiseks muudavad need voodid erakordseks. Kokkupandud voodid on tavalisest kõrgemad ja veelgi individuaalsemad. Teil tuleb vaid valida soovitud kangavärv, muster, tekstuur, pealaua tüüp ja muidugi madratsi pehmus, mis vastab teie individuaalsetele magamisvajadustele. Kõik muu on juba ette nähtud. Täispuidust konstruktsioon ja muude materjalide kvaliteet tagavad vastupidavuse. 

Voodipesuga voodid 

Kui tegemist on magamistoa renoveerimisega, siis on praktilisus sageli üks otsitud lahendustest. Seepärast on voodipesu kapp  magamistoas mõistlik ja mõnikord isegi hädavajalik lahendus. Magamistoamööbel võib olla mitte ainult stiilne ja mugav, vaid ka funktsionaalne. 

Kõik LONAS muusikalise kollektsiooni voodid on saadaval koos voodipesu kapiga. Nende elegantsete disainide ja mugavate pealaudega on lihtne leida värve, mustreid ja tekstuure, mis sobivad harmooniliselt teie magamistoa sisustusega. Pealegi paistavad need voodid silma oma vastupidavuse ja funktsionaalsuse poolest - kuna need on valmistatud ülitugevast paneelist, võimaldab konstruktsioon sujuvat ja väga mahukat voodikasti. 

Loomulikult varieerub voodi suurus sõltuvalt sellest, kas tegemist on kahe- või ühekohalise voodiga, kuid mõlemal juhul on voodil piisavalt ruumi voodipesu ja aksessuaaride jaoks. Voodi ülaosas asuv hõlpsasti kasutatav tõstemehhanism võimaldab hõlpsasti ja mugavalt ligi pääseda

 

kastis olevatele esemetele, nii et saate seda funktsiooni igapäevaselt kasutada.Voodirest ja tarvikud 

LONASi disainerid on loonud tohutu hulga kangaste ja aksessuaaride valiku, et anda kõigile suurim vabadus oma voodi ja aksessuaaride valikul ja sisustamisel. Võimalus kombineerida erinevaid tooteid stiililiselt võimaldab teil luua oma magamistoas õmblusteta või erineva meeleolu. 

LONASi vooditarvikute valikusse kuuluvad ka voodijalad, mis sobivad teie olemasoleva voodi stiiliga. Siit leiate graatsilised, minimalistlikud, kõrged ja madalad puidust ja metallist voodijalad. Teine aktuaalne aksessuaar on dekoratiivsed padjad. Need on mõeldud teie voodi kaunistamiseks ja kaunistamiseks või mugava toe pakkumiseks. 

Neile, kes otsivad magamistuppa kompaktset, väikest mööblit, on olemas graatsilised öökapid, öölauad ja muud aksessuaarid. Need on pehme pinnaga mööbliesemed, mis lisavad magamistuppa funktsionaalsust. 

Voodirest vajab varem või hiljem uuendamist - me oleme kujundanud selle nii, et see tooks välja teie madratsi parimad omadused, nii et õigeaegselt vahetatud kvaliteetne voodirest aitab teil hästi magada. 

Kuidas valida voodit oma magamistuppa? 

Loomulikult on see väga individuaalne küsimus, sest uni on tundlik protsess ja magamistuba on privaatne ruum. Seetõttu võib voodikoha valikul tekkida palju küsimusi, mida tuleb silmas pidada. Kui otsite vastuseid, soovitame lugeda meie nõuandeartiklit "Kuidas valida voodit". Ja neile, kes otsivad juba konkreetset lahendust oma magamistuppa, tuletame meelde, et LONAS vooditel on 2-aastane garantii ja meie meistrid panevad voodi teie kodus tasuta kokku. 

 

Filter