Voodid

Voodid

Nii nagu käsitöölised valmistavad instrumente, valmistame ka meie voodeid: igaüks neist on individuaalselt ja hoolikalt käsitsi valmistatud. Oleme kujundanud disainid Balti interjööridesse, kus domineerib klassikalisus ja modernsus. Nii oleme taganud, et need sulanduvad magamistoa keskkonda. Las need voodid kaunistavad ja saadavad teid rahulikku unne.

LONAS voodid teie rahulikuks ja kvaliteetseks uneks

Lisage oma kodule rohkem mugavust, hubasust ja soojust - elegantsed LONASe voodid on mõeldud loodud teie rahulikuks puhkuseks ja kvaliteetseks uneks. Usaldusväärne voodikonstruktsioon, hõlpsasti kasutatav tõstemehhanism ja kvaliteetsed materjalid tagavad pika eluea ja lihtsa kasutamise. Valige enam kui 500 erineva voodikanga, tekstuuri, värvi ja mustri hulgast, kombineerige dekoratiivpatjade, öökappide ja tumbadega - looge oma individuaalsed magamistoa kombinatsioonid.

Magamistoa voodid individuaalsete interjööride jaoks

Olenemata sellest, kas teile meeldib rohkem modernism või domineerib teie kodus klassikaline stiil, LONAS ühe- ja kaheinimesevoodid vastavad teie individuaalsetele vajadustele. Kas te hindate peenust ja hubast rahulikkust või soovite rõhutada elujõudu ja jõudu? Aitame leida teie meeleolule ja tunnetele vastava voodi. LONASe voodikollektsioonides on klassikalised voodid kumerate ja kõrgendatud peatsitega, stiilsed originaalsete dekoorielementidega kaunistatud voodid, ja erksavärvilised voodid mänguliste argipäevaste detailidega.

Filter