Voodid

Voodid

LONAS magamistoa voodid

Meie käsitöömeistrite poolt käsitsi valmistatud magamistoolid peegeldavad suurepäraselt mugava une, disainilahenduste ja tootmiskvaliteedi kõrgeimaid standardeid. Iga voodi valmistatakse hoolikalt kliendi individuaalse tellimuse järgi, mis muudab selle silmatorkavaks aktsendiks tõhusale puhkusele ja magamistoa sisustusele, aidates täita kõrgeimaid ootusi.

Oleme disaininud balti interjöörid ja pakume üle 500 kangamustri-värvi-tekstuuri-mulje valikust. See võimaldab igaühel realiseerida oma nägemust stiilsest magamistoa voodist. Samal ajal ei jäta disain ja tehnilised lahendused teid kahtluse alla, milline peaks olema kvaliteetne ja kaasaegne magamistoa voodi.

Kui teil on küsimusi selle kohta, millist voodit valida, siis kutsume teid üles tutvuma LONASe valikuga, kui teile sobib. Saate valida eridisainide, premium-voodite või vooditüübi järgi. Pakume laias valikus valikuid, et tagada puhke- ja efektiivne uni sõltumata teie klientide magamisharjumustest või stiilieelistustest.

Muusikaline voodikollektsioon

Kollektsioon koosneb 10 voodimustrist, millest igaüks inspireerib omanäolist magamistoalahendust.  Musical Bed Collection on kaasaegne kollektsioon esteetiliselt meeldivatest ja äärmiselt mugavatest magamistoa vooditest, mis pakuvad rahustavat puhkust ja harmoonilisi stiililisi improvisatsioone. Erinevate peatside valik ning suur valik dekore, värve ja mustreid võimaldavad leida teie interjöörile kõige atraktiivsema variandi.

Saate valida kõige populaarsemate ühe- ja kahekohalise voodi suuruste vahel, kas koos voodipesukastiga või ilma, samuti pakume voodi pikendatud versiooni. Püüame leida optimaalseid lahendusi kõige nõudlikumatele vajadustele. Selle kollektsiooni voodid müüakse ilma madratsita, nii et lai valik voodimõõte võimaldab kohanduda teie olemasoleva madratsiga.

Selle kollektsiooni voodimudelid sobivad suurepäraselt kokku ka teiste LONASe magamistoa aksessuaaridega, mis muudab teie ruumi õmblusteta atmosfääri loomise lihtsaks. Võib isegi tunduda, et muusikakollektsiooni voodid on midagi enamat kui lihtsalt mööbel, need on justkui kunstiline väljendus, mis ühendab mugava puhkuse ja magamistoa meeleolu.

Kontinentaalsed voodid

Need on kõrgekvaliteedilised tooted. LONAS Continental voodid pakuvad erakordset mugavust, disaini ja kvaliteeti. Disaini seisukohalt oleme loonud peene esteetikaga voodid klassikalistesse ja moodsatesse magamistubadesse, kus valitseb rahulik ja intiimne atmosfäär. Pehmed ja käega katsutavad materjalitekstuurid, pehmed ja mugavad eri tüüpi peatoed, rahustavad värvid, mis aitavad teil lõõgastuda ja magada.

Tehnilise poole pealt oleme välja töötanud väga vastupidava ja mugava konstruktsiooni. Sa näed, et need on vastupidavad ja tugevad voodid, kui aastad mööduvad. Suurepärase unekvaliteedi tuumiku tagavad konstruktsioonikihtides. Neid on kolm kihti: üks kiht koosneb kahest tachtakihist, teine kiht on madratsikihist ja kolmas kiht on madratsi pealiskihist, mis tagab maksimaalse kohanemise kehaga. Tulemuseks on kõrge voodi, mis muudab sisse- ja väljamineku mugavamaks. Continental voodid koosnevad kahest madratsist, nii et mõlemad magamispartnerid saavad valida oma magamisvajadustele kõige paremini vastava madratsi kõvaduse.

Lõppude lõpuks on nii füüsiline kui ka emotsionaalne heaolu pärast magamaminekut väga oluline, eks? Continental on luksuslik voodi, mis lihtsalt kutsub teid ärkvelolekule ja rahustavasse puhkusesse uppuma või isegi julgustab teid looma omaenda magamamineku rituaale.

Kahekohalised voodid

LONASi kaheinimesevoodid on mõeldud neile, kes hindavad ruumi ja magamist. Neid iseloomustab soliidne disain ja jätkusuutlik vastupidavus. Seda tüüpi voodit valides soovitame silmas pidada mõningaid põhilisi valikukriteeriume - kas eelistate oma magamistoas muusikalist disainikollektsiooni või Premium Continental voodeid? Teine kriteerium on suurus - millist voodimõõtu te eelistate?

Alustades mõõtmetest, määratletakse kaheinimesevoodid tavaliselt nende mõõtmete järgi. Meie valikust leiate kõige populaarsemad ja asjakohasemad suurused, olenemata sellest, milline disainikollektsioon teile meeldib. Nii võivad LONASi kaheinimesevoodid olla 140x200, kuid me pakume ka keskmise suurusega voodeid - 160x200, suuremaid voodeid - 180x200 või eriti suuri voodeid - 200x200. Need voodid on valmistatud täispuidust või tugevatest paneelidest, mis on valmis vastu pidama suure pere piiramisele.

Kui valite voodit LONASi disainikollektsiooni või Continental voodi omaduste põhjal, on oluline vaadata erinevusi nii stiili kui ka ülesehituse osas. Musical-kollektsiooni kaheinimesevoodid pakuvad suurt kangaste ja tekstuuride valikut ning on eriti optimaalne valik ka neile, kes otsivad elegantset lahendust ilma madratsita, kuid mahuka voodipesu salvega. Kontinentaalsed kaheinimesevoodid seevastu on mõeldud neile, kes otsivad erakordset mugavust, mis pakub mõlemale partnerile une ajal maksimaalset hoolt. Isegi kaks madratsit on kaasas, mida saab kohandada vastavalt iga magaja vajadustele. Olenemata teie eelistustest, teie valitud voodi valmistatakse individuaalselt teie jaoks.

Üheinimesevoodid

Üheinimesevoodid on sageli peamine valik, kui sisustatakse tuba lapsele, noorele või külalisele. Tegemist on kolme erineva laiusega kompaktsete vooditega, mis pakuvad rahulikku puhkust ja kvaliteetset und samas hindavad ühe inimese ruumi- ja esteetilisi vajadusi. Laske lapsel valida kangad, tekstuurid ja värvid või otsustage koos, milline voodi stiil sobiks kõige paremini tema magamistuppa. Kui olete huvitatud üheinimesevooditest lastele, soovitame 90x200 voodit. Teismelistele mõeldud üheinimesevoodid peaksid olema suuremad kui täiskasvanutele - 120x200 või 140x200.       

Ergonoomika magamistoas võib olla väga oluline, eriti kui kõik on toas oma kohal ja kasutamata ruutu ei ole. Seepärast on kõik LONASi üheinimesevoodid koos voodipesu hoiuga just see, mis võimaldab olemasolevat ruumi tõhusalt ära kasutada ja luua magamistoas lisaruumi.

Nii kvaliteedi kui ka disaini poolest on üheinimesevoodid samade omaduste ja stiilivalikutega kui Music Collectioni suuremad voodid. Valida saab üle 500 kanga vahel, mitu erinevat pealauda, mis tagavad hubasuse, ja kõige kvaliteetsemad materjalid, mis tagavad vastupidavuse. Seega on üheinimesevoodid lihtsalt suuremate voodite väiksemad variatsioonid, millel on kõik parimad omadused.

Voodid lastele

LONUI hoolib kogu pere une kvaliteedist, mistõttu on meie kollektsioonis ka midagi lastetoale. Need on kaks graatsilist ja soliidset voodiliini. Teie ja teie laps saate otsida oma lemmik kangamustrit, värvi ja tekstuuri rohkem kui 500 valiku hulgast, nii et meie disainersarjad vastavad nii poiste kui ka tüdrukute ootustele. Stiilsed ja esteetilised lastevoodid muudavad nii omaniku kui ka lapse magamistoa hubaseks.

Lastevoodi raam on kaetud pehmendava materjaliga, enne kui see kaetakse kangaga. See annab konstruktsioonile lisapehmuse ja turvalisuse teie lapsele. Pidades silmas teie lapse privaatsust, pakume kolme tüüpi voodeid, millel on kolm pea- ja küljetüüpi - suurema kattega voodid loovad maksimaalse privaatsuse ja turvalisuse, samas kui väiksema kattega voodid võimaldavad voodi kahelt või kolmelt küljelt sisse ronida. Sõltuvalt teie magamistoa paigutusest saate valida, kummal voodi küljel peaks olema pikendatud pealaud.

Kasvava lapse magamisharjumused ja -vajadused võivad väga kiiresti muutuda, nagu ka aja jooksul samaks jääda. Seetõttu on esimene valik lapse voodi puhul pakkuda seda ilma madratsita - juhul, kui teie olemasolev madrats on veel täiesti sobiv magamiseks. Teismelise lapse standardvoodi on tavaliselt 90x200. Teine oluline asi on see, et voodi all oleks ruumi voodikarbile, kuhu mahub rohkem kui ainult voodipesu. Kvaliteetsed materjalid ja stiilne disain tagavad, et meie voodi kestab lapsepõlvest kuni noorukieani.

Voodid koos madratsiga

Neile, kes soovivad oma magamistoa voodit täielikult uuendada ja soovivad kõrgeimat kvaliteedistandardit, pakume parimaid LONAS Continental voodeid. Need on käsitsi valmistatud Leedu voodid koos madratsiga (isegi kaks - igale magajale eraldi), mis kestavad ja rõõmustavad aastaid. Esmaklassilised materjaliomadused ja veelgi tõhusamad lahendused magaja kehaga kohanemiseks muudavad need voodid erakordseks. Juba komplekteeritud voodid on tavalisest kõrgemad ja veelgi individuaalsemad. Teil tuleb vaid valida soovitud kangavärvi-mustri-tekstuuri, peatoe tüübi ja muidugi madratsi pehmuse, mis sobivad teie individuaalsetele magamisvajadustele. Kõik muu on juba ette nähtud. Täispuidust konstruktsiooni kvaliteet ja muude materjalide kvaliteet tagavad vastupidavuse.

Voodid koos voodipesuga

Kui tegemist on magamistoa renoveerimisega, on praktilisus sageli üks otsitud lahendustest. Seetõttu on voodipesu hoiuga magamistoa voodid mõistlik ja mõnikord isegi hädavajalik lahendus. Magamismööbel võib olla mitte ainult stiilne ja mugav, vaid samal ajal ka funktsionaalne.

Kõik LONAS Musical Collectioni voodid on saadaval koos voodipesukastiga. Nende elegantsete disainide ja mugavate peatoega on lihtne leida värve, mustreid ja tekstuure, mis sobivad harmooniliselt teie magamistoa sisustusse. Lõpuks paistavad need voodid silma oma vastupidavuse ja funktsionaalsuse poolest - kuna need on valmistatud suure tugevusega paneelidest, võimaldab konstruktsioon õmblusteta ja väga mahukat voodikasti.

Loomulikult on voodi maht erinev sõltuvalt sellest, kas tegemist on kahe- või üheinimesevoodiga, kuid mõlemal juhul on piisavalt ruumi nii voodipesu kui ka lisatarvete jaoks. Voodi ülaosas olev hõlpsasti kasutatav tõstemehhanism võimaldab hõlpsasti ja mugavalt ligi pääseda kastis olevatele esemetele, nii et saate seda funktsiooni igapäevaselt kasutada.

Vooditarvikud ja tarvikud

LONASi disainerid on loonud tohutu hulga erinevaid kangaid ja aksessuaare, et anda igaühele suurim vabadus oma voodi ja aksessuaaride valikul ja sisustamisel. Võimalus kombineerida erinevaid tooteid stiililiselt võimaldab luua magamistuppa õmblusteta või erineva meeleolu.

LONASi vooditarvikute valikusse kuuluvad voodijalad, mis sobivad teie olemasoleva voodi stiiliga. Siit leiate graatsilised, minimalistlikud, kõrged ja madalad puidust ja metallist voodijalad. Teine aktuaalne aksessuaar on dekoratiivsed padjad. Need on mõeldud voodi kaunistamiseks ja kaunistamiseks või mugava toe pakkumiseks.

Neile, kes otsivad magamistuppa kompaktset, väikest mööblit, on olemas graatsilised öökapid, öökapid ja muud lisatarvikud. Need on pehme pinnaga mööbliesemed, mis lisavad magamistoale funktsionaalsust.

Varem või hiljem on aeg uuendada oma voodikangid - me oleme kujundanud need nii, et need toovad madratsist välja parima, nii et õigeaegselt vahetatud kvaliteetsed voodikangid aitavad teil hästi magada. 

Kuidas valida voodit oma magamistuppa?

Loomulikult on see väga individuaalne küsimus, sest uni on tundlik protsess ja magamistuba on privaatne ruum. Seetõttu võib voodi valikul olla palju küsimusi, mida kaaluda. Kui otsite vastuseid, soovitame lugeda meie nõuandeartiklit "Kuidas valida voodit". Ja neile, kes juba otsivad konkreetset lahendust oma magamistuppa, tuletame meelde, et LONASi vooditele kehtib 2-aastane garantii ja meie käsitöömeistrid panevad voodi teie kodus tasuta kokku.

Filter