Voodid 200x200

Voodid 200x200

  Kontinentaalvoodid
 • Alates 1 900,00€

  Peen luksus klassikalise ja kaasaegse interjööri jaoks

  •   Täispuidust kušettide karkass
  •   Ülimugavate madratsitega
  •   Eemaldatava kattemadratsiga
 • Alates 1 900,00€

  Erineva suurusega ruutude rütm kaasaegse klassikalise interjööri jaoks.

  •   Täispuidust kušettide karkass
  •   Ülimugavate madratsitega
  •   Eemaldatava kattemadratsiga

LONAS voodid 200x200

LONAS voodi 200x200 on meie valikus suurim standardse suurusega voodi, mis on mõeldud avarate magamistubade jaoks, mis soovivad luua kuningliku puhkuse oaasi. Need voodid on disainitud nii, et need vastaksid ruumi- ja mugavusnõuetele, nii et saate nädalavahetuse hommikuti tervitada kogu peret. Nagu kõik LONO voodid, on ka 200x200 voodid meie käsitööliste poolt käsitsi valmistatud ja valmistatud vastavalt kliendi individuaalsetele vajadustele. Need eriti avarad voodid on valmistatud tugevast puidust konstruktsioonist, mis on äärmiselt kvaliteetne, vastupidav ja aitab säilitada parimad mugavusomadused paljude aastate jooksul.

LONAS voodi 200x200 on kõige luksuslikum kontinentaalne voodikollektsioon, mis pakub kõrgeimat puhkuse taset. Selle kollektsiooni tooted kuuluvad Premium-klassi, seda nii oma kvaliteetse konstruktsiooni kui ka magamismugavuse taseme poolest. Continental 200x200 voodid on juba täielikult kokku pandud ja kõik, mida te peate tegema, on valida kangad, pealaud ja madratsid, mida soovite - madrats kummalegi magajale vastavalt teie individuaalsetele magamisharjumustele. Lõpuks pannakse peale madratsi pealisplaat, mis tagab lisamugavuse. Rohkem kui 500 kangavärvi, tekstuuri ja mustri vahel saab valida, mistõttu on 200x200 magamistoa voodi erakordselt mugav ja ruumikas voodi, mis on nii klassikalise kui ka moodsa magamistoa keskne osa.

Voodi 200x200 - kogu perele

King-size LONAS voodi 200x200 on loodud nii, et see vastaks ka kõige nõudlikumate inimeste magamisvajadustele ja oleks kogu pere lemmikpaik puhkamiseks. Need ruudukujulised kaheinimese voodid on ideaalsed paaridele, kes soovivad olla une ajal täiesti teadmatuses kõrval magava inimese liigutustest. Selline suurus annab mugava vabaduse tunde, võimaldades mõlemal partneril end sirutada ja magamisasendit vahetada, ilma et peaks muretsema, et teineteise liigutused segavad teda. Kuna LONO 200x200 voodid on nii laiad ja avarad, saab neist sageli kogu pere kogunemiskoht, kuhu lapsed roomavad sisse, et tervitada uut päeva või saata vana ära. Seetõttu ei ole haruldane, et sellest saab perevoodi, kus kõik koos mõnusalt ja rahulikult aega veedavad.

Mis on eriline Continental 200x200 voodite puhul?

Selle kollektsiooni tooted on parimad, mida meil on pakkuda neile, kes otsivad kompromissitut kvaliteeti ja mugavust. LONAS Continental voodid pakuvad erakordset mugavust, tõhusust ja disainilahendusi. Seepärast on isegi suurimad voodid - 200x200 magamistoavoodid - valmistatud kõrgeima kvaliteediga, eriti tugevast täispuidust, mis tagab stabiilse ja vastupidava voodikonstruktsiooni, mis peab usaldusväärselt vastu ka suure pere piiramisele. Vastupidavus ja jätkusuutlikkus on meie jaoks ülimalt olulised, kuid need voodid on valmistatud selleks, et anda lisatunnet.

Voodi koos madratsiga 200x200

Otsid madratsiga voodeid? Kõik Continental-kollektsiooni voodid on varustatud kahe madratsi ja madratsitopperiga, sealhulgas magamistoa voodi 200x200. Need koosnevad kolmest kihist: kaks pealauda, kaks madratsit ja madratsi pealisplaat. Oluline on, et madratsite kõvadust saab valida vastavalt igaühe vajadustele. Näiteks võib inimene, kellele meeldib magada külili, valida pehme madratsi, samas kui inimene, kes eelistab tugevamat alust, võib valida kõva või keskmise tugevusega madratsi. See võimaldab igaühel tagada maksimaalse magamismugavuse oma voodipoolel.

Kõrged voodid

LONAS Continental voodid on kõrgemad kui meie teised voodid. See tähendab, et kõrgema magamispinna tõttu on mugavam ja lihtsam sisse- ja väljuda. Samuti on kõrged voodid eriti hea valik kõrgete lagedega avaratesse magamistubadesse. Sellises magamistoas näeb 200x200-ruutmeetrine kõrge voodi väga esteetiline välja ja säilitab ka proportsioonid toa suuremas ruumis, mis on oluline, et luua harmooniline ja maitsekas tasakaal mööbli ja ruumi vahel.

Stiilsed voodid

Continental voodeid iseloomustavad väga stiilsed disainilahendused, mis täiendavad nii klassikalisi kui ka moodsaid interjööre. Saate valida oma 200x200 voodi jaoks rohkem kui 500 kangavärvi, mustri ja tekstuuri vahel. Rikkalikus kangaspaletis domineerivad rahustavad värvid ja mustrid, mis aitavad teil lõõgastuda ja magada. Nendel vooditel on pehmed ja hubased peatoed, mis tagavad täiesti mugava puhkuse. Saate valida 200x200 voodi luksusliku kõrgendatud peatoega, mis tagab lisamugavuse raamatu lugemisel või filmi vaatamisel, või madala peatoega voodi, mis tagab rahuliku ja intiimse atmosfääri.

Veel küsimusi 200x200 voodite kohta?

Voodi valimine oma magamistuppa on oluline otsus, mis määrab nii teie puhkuse kvaliteedi kui ka teie magamiskeskkonna esteetilise kvaliteedi. Seetõttu on loomulik, et väga ruumika voodi valimisel võivad tekkida lisaküsimused. LONO kvaliteetse une ekspertidel on vastused kõigile nendele küsimustele ning nad annavad professionaalset nõu ja aitavad teil valida teie vajadustele kõige paremini vastava king-size voodi.

 

Filter