Kattemadratsid 180x200

Kattemadratsid 180x200

LONAS kattemadratsid  180x200

LONAS patjapadjad 180x200 on mõeldud avarate kaheinimesevoodite jaoks, et luua kuningliku puhkuse oaas. Need patjapadjad on mõeldud 180x200 madratsitele ja kompenseerivad väga tõhusalt magamispinna ebatasasusi, kohanduvad ideaalselt keha kumerustega ja tagavad täiesti mugava une. Kõik meie madratsid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga Memospace® ja Lono-Tec® materjalidest, millel on ortopeedilised ja antiallergeensed omadused, ning iga madratsi õmblused on triikitud meie käsitööliste poolt, mis tagab pikaajalise kvaliteedi.

LONO sarja 180x200 madratsipealsed on mõeldud magamisaluse pehmendamiseks või pakkimiseks, nii et saate valida pehme või kõva madratsipealse vahel. Erinevate omadustega tippkvaliteediga madratsite valik võimaldab igaühel valida oma individuaalsetele unevajadustele sobivaima toote.

Milline on parim kattemadratsid 180x200: pehme või kõva?

LONASi madratsitopper 180x200 on üks parimaid ja soodsamaid lahendusi neile, kes soovivad muuta king-size voodi veelgi mugavamaks. Kvaliteetne madratsitopper kohandub teie keha joontega, andes teile magamise ajal stabiilsust ja mugavust ning korrigeerides tõhusalt magamispinna ebatasasusi, neutraliseerides või pehmendades neid. Selleks, et valida selliste mõõtmetega madrats, mis vastab kõigile teie ootustele, peate aga tähelepanu pöörama selle omadustele. Meie valikus on pehmed ja kõvad madratsid 180x200, mis vastavad erinevatele magamisvajadustele.

180x200 kindla kattemadratsid omadused

LONO kõvad madratsipadjad siluvad tõhusalt magamispinna ühe külje ebatasasusi, andes samal ajal rohkem kõvadust ja jäikust sellele küljele, millel te magate. Need madratsid on valmistatud suure tihedusega Lono-Tec® materjalist ja polüuretaanvahust, mis annab kehale äärmiselt hea toe, võimaldades keharaskust paremini jaotada, lõdvestades lihaseid ja võttes koormust liigestelt. Neil põhjustel sobib 180x200 kõva madrats eriti hästi inimestele, kes kannatavad selja-, õla- ja kaelavalude all. Kõva madrats pakub rohkem mugavust ka neile, kes soovivad magada selili või kõhuli, sest see tagab kehale tasakaalustatuse ja toe, mida on vaja hea ööune puhkamiseks.

Pehmete kattemadratsid 180x200 omadused

LONO pehmed madratsipadjad 180x200 on mõeldud lisapehmenduseks ja tugevamate põrutuste kompenseerimiseks. Seetõttu on see eriti hea valik, et varjata suuremad muhud madratsil või voodis ja tagada palju mugavam puhkus. Pehmed viskoelastsed madratsialused 180x200 kohanduvad tänu nende valmistamisel kasutatud Memospace® materjalile suurepäraselt keha joonte ja temperatuuriga. See maksimaalne kohanemisvõime tekitab kerguse tunde, mis võimaldab teil täielikult lõõgastuda ning saada hea ja mugava une.

Mis on ortopeediliste kattemadratsid 180x200 eripära?

Madratsitopperi valimisel on väga oluline pöörata tähelepanu madratsitopperi ortopeedilistele omadustele, sest see määrab teie une kvaliteedi, tervise ja üldise heaolu. Kõik LONASi madratsitopperid on loodud vastavalt ortopeedilistele soovitustele, seega tagavad nad tervisliku puhkuse ja lahendavad erinevaid terviseprobleeme, mis takistavad kvaliteetset undamist.

Pehmed ortopeedilised madratsipadjad 180x200 kohanduvad tõhusalt inimese kehaga, jaotavad kehakaalu ühtlaselt ja lõdvestavad pinges lihaseid, mistõttu on sellisel madratsipadjal puhkamine soovitatav neile, kellel esineb liigese- või puusavalu. Kõvad ortopeedilised madratsid 180x200 pakuvad kehale stabiilsemat tuge, mis aitab võidelda tülikate seljavalude vastu. Lisaks sobivad need madratsid eriti hästi inimestele, kellel on liikumisprobleemid või kes on saanud erinevaid vigastusi, sest stabiilsem tugi lihtsustab neil magades asendi muutmist.

Antiallergeensed kattemadratsid 180x200 - igakülgse mugavuse tagamiseks

Et tagada täielik mugavus une ajal, on kõik LONO madratsid, sealhulgas 180x200 suur madrats, kaetud antiallergilise Lonofibre® kattega. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihiline kate on eriline, sest see on tolmulestavaba ja selle koostisesse kuuluv lina kiirendab niiskuse aurustumist, mis võimaldab teil nautida väga meeldivat, värsket ja hügieenilist puhkust. Täiendava mugavuse tagamiseks saab katte mugavalt eemaldada, tõmmates lahti kõik 4 külge, nii et pole vaja puhastuspäeva edasi lükata.

Mida otsida, kui valite kattemadratsid internetis?

LONASi madratsitopper 180x200 on kombinatsioon uuenduslikest materjalidest ja hoolikas käsitöö, mis muudab magamise mugavamaks. Kui otsite toodet, mis vastab kõige paremini teie ootustele, soovitame teil lähemalt tutvuda meie madratsite omadustega, et tagada teile parim ja isikupäraseim puhkekogemus. LONASi madratseid on internetis sama lihtne valida kui iga teist toodet ning kui teil on veel küsimusi, siis meie kvaliteetsed uneeksperdid on alati valmis neile vastama.

Filter