Meie kohta

Pereäri

1993. aastal asutatud voodite, madratsite ja magamistoa-aksessuaaride tootja LONAS on juba rohkem kui 30 aastat viljelenud selle ärivaldkonna parimaid traditsioone ning rakendanud uuendusi suurema mugavuse ja tervislikuma elu jaoks. Meil on koostöös disainerite ja kinesioterapeutidega õnnestunud luua kvaliteetsed magamistooted, mis on pälvinud teie tunnustuse.

Ettevõtte igapäevategevus rajaneb pereväärtustel ja traditsioonidel. Juba kaks LONAS'e asutaja Kazimieras Jakutise perekonna põlve on edukalt panustanud Leedu voodite, madratsite ja LONAS HOME'i kodutekstiili loomisse ning tootmise täiustamisse.

Meie kohta saab lähemalt lugeda LONAS Groupi ajaloost > https://www.lonasgroup.lt/lonas-group-istorija/

verslas

Lubadus. Mugavus. Austus. Meeskond.

Need on väärtused, millest juhindume iga päev. Nõnda töötame nii klientide kui ka kolleegidega. Täidame lubadused, et valmistame ja toimetame teie tooted kohale kokkulepitud ajal. Kanname hoolt teie mugavuse eest alates esimesest vestlusest telefoni teel või salongis kuni pakendite äraveoni pärast voodi kojutoimetamist. Kuuleme ja austame igat teie sõna ja soovi ning oleme tänulikud, püüdes selle täita. Oleme teiega üks meeskond, kellel on ühine eesmärk – teie hea uni LONAS'ega. Igal ööl.