Tekid

Tekid

LONAS tekid

LONAS HOME tekid pakuvad täielikku unemugavust kogu perele. Meie Leedu tekid sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele, on käsitsi valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, pehmed, kohevad, kergesti hooldatavad ja kauakestvad. Ja neile, kes otsivad erinevate omadustega tekke, vaadake meie erinevaid täidiseid. Püüame saavutada tasakaalustatud valikut, seega kujundame oma tooted nii, et iga tekk vastaks kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja pakuks parima võimaliku kogemuse ka kõige nõudlikumale magajale.

Individuaalsed unevajadused ja -harjumused peaksid alati olema prioriteediks magamiskeskkonna kujundamisel. Ka hooajalisus on padja valikul esmatähtis. LONO tootevalikusse kuuluvad naturaalsed untasapadjad ja villased tekid, samuti taimsetest kiududest, nagu lina, puuvill, TENCEL™ lyocell või kapok, valmistatud tekid ning sünteetilised tekid, mis sobivad allergikutele. Teine oluline kriteerium on suurus: kvaliteetsed tekid on saadaval suurustes 200x200, 200x220 ja 220x240, mis tagavad täieliku magamismugavuse kahele inimesele. Üksikpadja puhul on võimalik valida suuruste 100x140, 140x200 ja 150x200 vahel. 

Milline padi valida?

Teie puhkuse kvaliteedi määravad paljud tegurid ja üks tähtsamaid on tekivalik. Lõppude lõpuks on just tekk see, mis meie keha kogu une ajal omaks võtab. Õigest materjalist ja teie individuaalsetele vajadustele kõige paremini sobiva teki valimine võib aidata teil saada palju kvaliteetsemat und vältida allergiat, tugevat higistamist või segavaid asjaolusid une ajal. Seepärast küsitakse meilt sageli: millised on parimad tekid? Kõige rohkem eeliseid pakuvad looduslikud tekid, mis võimaldavad kehal võimalikult palju hingata ja lõõgastuda. Kuid tekki valides on oluline pöörata tähelepanu ka muudele omadustele, mis on täieliku unemugavuse jaoks olulised.

Padi valimine koostise alusel

LONAS pakub kvaliteetseid Leedu tekke, mis on valmistatud alpakavillast, naturaalsest udusulgedest ja sulgedest, TENCEL™ lüotsell- ja kapokkiududest, linasest ja puuvillasest materjalist. Kuidas valida tekki selle koostise järgi? Oluline on tunda erinevate materjalide omadusi ja eeliseid.

Alpaka villased tekid tagavad erilise soojuse ja hubasuse tunde. Oluline on teada, et sama kogus alpakavilla on 30% soojem kui tavaline vill. Lisaks on need ülisoojad tekid väga pehmed, õrnad, imavad hästi niiskust ning kohanevad kergesti keskkonna ja kehatemperatuuriga. Seetõttu võite isegi talvel akna avada, et nautida alpakavillatekkide värsket jahedust ja hoida oma keha jahedana. Oluline on, et alpakavillakiud ei sisalda lanoliini, mis on tüüpiline villarasv, mis on tolmulestade peamine toit. Alpakavillast tekid on seega hüpoallergeensed ning alpakavilla vastupidav, tugev ja ühtlane kiud võimaldab seda kasutada toodetes, segamata seda teiste kiududega.

Untasapadjad soojendavad ja lõdvestavad keha väga kiiresti. Neid LONO tekke hinnatakse kõrgelt nende kohevuse ja vastupidavuse poolest. Untuppa teine eelis on see, et see eemaldab täielikult liigse niiskuse ja säilitab une ajal ideaalse kehatemperatuuri. Veel üks asi, mida peaks teadma, on see, et mida suurem on uinaku sisaldus, seda pehmem, kergem ja kohevam on see. Ja suled hoiavad tekki lagunemise eest, hoiavad selle tugevana ja lisavad tekile kaalu neile, kellel on raskem lamada.

TENCEL™ lüotsell- ja kapokkiududest tekid on valmistatud puidukiududest ja on ideaalne valik neile, kes vajavad jahutavat tekki. Kuna need tekid on väga hästi hingavad, tagavad nad keha termoregulatsiooni, mis tähendab, et soojal aastaajal hoiavad nad ära soojuse kuhjumise ja takistavad tugevat higistamist. Tänu oma ainulaadsele koostisele sobivad need eriti hästi tundliku naha või hingamisprobleemidega inimestele.

Puuvillased tekid või linasest materjalist valmistatud tekid on kauakestvad, erakordselt looduslikud, hüpoallergeensed, niiskust imavad ja väga hästi hingavad. Seetõttu on soovitatav valida nendest materjalidest valmistatud tekke soojaks aastaajaks, kui soovite end magades eriti värskena ja kergelt tunda.

Padi valimine vastavalt hooajalisusele

Väga sageli vahetame ka oma tekkepõlled vastavalt aastaaegade muutumisele, et tagada täiesti mugav uni. Meie valikus on universaalsed, suvised ja talvised tekid, mis sobivad teie vajadustele.

Kui teie magamistoas on aastaringselt sama temperatuur, soovitame mitmekülgseid LONASi tekke. Need mitmekülgsed sünteetilised, villased või udusulgedega tekid suudavad suurepäraselt säilitada keha temperatuuri magamise ajal ning sobivad kasutamiseks igal aastaajal. Oleme valinud ja idandatud täidised 200 kuni 400 g/m2, et tagada maksimaalne mugavus.

Nende jaoks, kes otsivad sooja talvevaipa, on olemas sünteetilised, villased ja villased tekid, mille täidis on üle 250 g/m2 . Need talveks ja sügiseks mõeldud soojad tekid hoiavad teid tõhusalt soojana madalama õhutemperatuuri juures, tekitades kerge soojuse ja värskuse tunde ilma ülekuumenemiseta.

Suvised tekid on kerged ja õhukesed ning sisaldavad vähem kui 250 g/m2 täidist. Maksimaalse mugavuse ja värskuse tagamiseks võib suvine ja kevadine padi olla valmistatud kapokkiududest, linasest, puuvillasest, pardivaibast ja sulgedest.

Teki valimine suuruse järgi

Padja suurus määrab ka teie une mugavuse ja kvaliteedi. Pajalapi suurus on tavaliselt vastavuses voodi suurusega. See on õige tee, kui otsite tekki beebidele või lastele, sest väikese voodi jaoks liiga suur tekk võib põhjustada ebamugavustunnet ja häirida lapse und. Suurema ühe- või kahekohalise voodi jaoks tekki valides on väga oluline kaaluda, kas tekk on liiga kitsas või liiga lai ning millised on teie magamisharjumused, st kas teile meeldib kallistada ja mähkuda paljude tekkidega või mähkute end lihtsalt sisse ja magate nende all. LONASi tekid on mõeldud kõikidele vajadustele ning sobivad nii täiskasvanutele, lastele kui ka imikutele.

Topeltpadjad kõikide vajaduste rahuldamiseks

Meie kahekordsed tekid sobivad ideaalselt paaridele, peredele ja üksikutele inimestele. Seega soovitame teil valida teile sobivaima suurusega kahekohalise padja. 200x220 pinu on kõige levinum valik kaheinimesevoodite jaoks neile, kes soovivad mugavat ja hubast puhkust ühe padja all. Padi 220x240 on mõeldud neile, kes soovivad nautida kuninglikku puhkust ja erilist ruumitunnet, ning on meie valikus kõige suurem. Ruutu 200x200 suurune tekk on väga praktiline valik nii paaridele kui ka üksikutele, et magada mugavalt.

Ühtne tekk nii täiskasvanutele kui ka lastele

Kõige populaarsem valik ühe magaja jaoks on 140x200 pinu. Sellise suurusega üheinimesevoodi on piisavalt lai, et ümbritseda keha ja pakkuda täiesti mugavat puhkust, mistõttu sobib see ideaalselt täiskasvanute üheinimesevoodisse, teismeliste ja laste voodisse ning kaheinimesevoodisse, kus tahetakse magada eraldi voodipadja all. Ka üheinimesevoodite puhul valitakse sageli 150x200 pinu, mis on veidi laiem ja seetõttu populaarsem teismeliste või täiskasvanute jaoks, kellel on suuremad voodid. Imikute ja laste kvaliteetseks puhkamiseks on ideaalne 100x140 lastepeitu. Need beebitekid sobivad ideaalselt väiksematesse vooditesse ja on nagu kõik meie tekid, märgistatud rahvusvahelise Öko-Tex® Standardi ökosertifikaadiga, nii et need hoiavad ka tundliku nahaga lapsed turvaliselt ja mugavalt.

Otsid kvaliteetset tekki?

Kui teil on küsimusi selle kohta, milline padi sobib teie magamisvajadustele kõige paremini, võtke ühendust LONO ekspertidega. Me vastame kõigile teie küsimustele, nii et saate oma tekki valida internetis sama lihtsalt ja vastutustundlikult kui paljusid teisi tooteid. Kui teil on võimalus, kutsume teid ka lähimasse LONO müügisaali, kus meie eksperdid kohtuvad teiega ja aitavad teil valida kvaliteetse puhkuse tagava Leedu teki.