Tekk LINAS

Alates 99,00€

See kerge linasest kiust suvine tekk sobib ideaalselt soojadesse magamistubadesse, mitte ainult soojal aastaajal. Linal on termoreguleerivad omadused, nii et te ei kuumene öösel üle ja koos puuvillasisaldusega on tekk ideaalne niiskuse imemiseks ja aurustumiseks nendel kuumadel öödel, kui te rohkem higistate. Muide, üks linase teki omadusi on takistada bakterite kasvu. Seetõttu püsib see tekk värske ja ei erita ebameeldivaid lõhnu.

  Kuni 60% linakiudu, millel on ainulaadsed omadused.

  Puuvill võimaldab nahal hingata

  Tekk imab ja aurustab hästi niiskust.

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Lihtne hooldada pesemisega 40°C juures

Suurus
99,00€
Välja müüdud
Tekk LINAS
99,00€
Välja müüdud
Tarneaeg - 16 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Linase ja puuvillase duo sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Puuvillane kate

Puuvill on väga kulumiskindel, mistõttu on see klassikaline valik mitte ainult riietuse, vaid ka voodipesu jaoks. Kui vajate usaldusväärset ja kauakestvat kangast, siis on puuvill just õige. Lisaks tekitab ka eriti meeldiva tunde naha vastas.

Linane ja puuvillane sisu

Lina on maailma vanim teadaolev kiud, mida tänapäeval üha enam hinnatakse selle õhku läbilaskvate, termoreguleerivate, hüpoallergeensete, antiseptiliste ja antibakteriaalsete omaduste tõttu. Puuvillakiud seevastu on õõnes. Seepärast öeldakse, et puuvillakiud "hingavad". Nagu sammal, suudab see imada väga suure hulga niiskust, mis takistab higi nahale ladestumist ja võimaldab kehal tunda end kogu öö jooksul värskena. Lisaks loob puuvill eriti meeldiva tunde naha vastu.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Masinpestav 40°C juures eriti õrna pesutsükliga

Mitte valgendada

Mitte kuivatada trummelkuivatuses

Mitte triikida

Mitte keemiliselt puhastada

Toote hooldussoovitused >