Padi TENCEL

Alates 79,00€

See padi reguleerib kehatemperatuuri eriti hästi. TENCEL™ lyocell kattekiud imab niiskust ja on väga hingav. Padi on täidetud kapokkiududega, mida nimetatakse siidipuuvillaks. See on kohev ja võimaldab ka head õhuringlust.

Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

Hingava TENCEL™ lyocell materjaliga

Pehmete ja kohevate kapokkiududega

Pestav kuni 40°C

Suurus
79,00€
Padi TENCEL
79,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

TENCEL™ lyocelli ja kapoki duo sügavaks uneks ja kergeks hommikuks.

Pehme TENCEL™ lyocellkate

TENCEL™ on väga sarnane linale, kuna see on hügieeniline, lihtne hooldada ning imab ja aurustab palju rohkem niiskust kui puuvill. Tegemist on keskkonnasõbraliku materjaliga, mida toodetakse, kogudes puitu rangelt kontrollitud metsadest, kus raiutud puude asemele istutatakse uusi.

Pehme ja kohev kapokitäidis

See on looduslik kiud, mida saadakse kapokipuudest. See absorbeerib ja aurustab niiskust, et säilitada õige kehatemperatuur. Kapokist valmistatud tooted sobivad allergikutele ja tundlikele inimestele: puude kasvatamiseks ja kiu kogumiseks ei kasutata kemikaale.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Pealiskangas:

Pesumasinas pestav õrna tsükliga 40°C juures

 Lubatud keemiline puhastus

 Trummelkuivatus madalal temperatuuril (•)

 Mitte valgendada

Mitte triikida

Kasulik

Täitematerjal:

 Lubatud keemiline puhastus

 Mitte pesta

 Mitte valgendada

 Mitte triikida

 Mitte trummelkuivatada


Toote hooldussoovitused >

Similar products