Tekk DESIRE LIGHT

Alates 150,00€

Me tõmbame piiri une ja puhkuse vahele. Kerge ja kohev tekk, mis säilitab ideaalse kehatemperatuuri. Nii säästab see teie keha energiat ja võimaldab teil kogeda sügavat puhkust. Seda hindavad need, kellele meeldib soojalt magada, ja need, kes soovivad, et soojadel suveõhtutel oleks võimalik end kergelt katta.

  Suurim 200x220 cm tekk ei kaalu 700 grammigi

  Udusuled ja suled eemaldavad täielikult liigse niiskuse

  Kate on valmistatud sulekindlast puuvillast

  Pestav kuni 60°C

Suurus
150,00€
Tekk DESIRE LIGHT
150,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 3.56 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Pardi udusuled ja suled sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Udusulekindel ja sulekindel kate

Pealiskangas on valmistatud tihedast kangast, mis on sulgede ja udusulgede suhtes läbitungimatu. See koosneb 100% eriti kvaliteetsest puuvillast. Kangas on lisaks tepitud ruutudeks. Need aitavad jaotada täidist, et see ei kukuks välja ja kogu keha oleks ühtlaselt soojaga ümbritsetud.

Õhuline kohev täidis

Udusuletekid on ühed kõige luksuslikumad. Mida rohkem ta sisaldab udusulgi, seda rohkem seda hinnatakse. Just udusulg annab tekile tema pehmuse ja võimaldab tal säilitada meeldivat kehasoojust. Selles tekis on 90% udusulgi ja ülejäänud on suled, mis annavad tekile selle jäikuse. Katke end tekiga ja ärgake kergelt.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Kuivatus õrna pesutsükliga

 Lubatud keemiline puhastus

 Mitte valgendada

 Mitte triikida

Toote hooldussoovitused >