Padi DESIRE

Alates 115,00€

Magamine udusulgedega padjal loob ideaalse ülakeha mikrokliima. See säästab energiat ja paneb meid hommikul end rohkem puhanuna tundma. Sulepadjad eemaldavad kehast täielikult liigse niiskuse. See hoiab ära ülekuumenemise ja jahtumise, mistõttu keha ei pea soojendama ega jahutama.

Udusuletäidis võimaldab nahal hingata ja säästab keha energiat.

Pehme ja sileda tunde tagamiseks väliskihid

Sisemine kiht aitab säilitada padja kuju

Padi on äärmiselt praktiline ja vastupidav

Pestav kuni 60°C

Suurus
115,00€
Padi DESIRE
115,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 2.74 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Padi sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Udusule- ja sulekindel kate

Väga tihe ja pehme. Padjakate on valmistatud tihedast kangast, mis on sulgede ja udusulgede suhtes läbitungimatu. Koosneb 100% ekstra kvaliteetsest puuvillast. Kangas on sertifitseeritud Oeko-Tex® Standard 100 ja sobib isegi imikutele.

Pehme ja kohev väliskiht

On olemas ütlus, et mida rohkem udusulgi, seda parem padi. Kuni 90% padja väliskihist on udusuled ja ülejäänud osa koosneb sulgedest, mis lisavad jäikust. Udusulgedel on erilised termoreguleerivad omadused, mistõttu on see parim padi magamiseks.

Vormi hoidev udusulgede ja sulgede kiht

Keskmises kihis asendasime osa udusulgedest sulgedega. See võimaldab padjal püsida aastaid oma vormis, ilma et see vajuks. See koosneb 50% ulatuses udusulgedest ja 50% ulatuses sulgedest.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Kuivatada õrna pesutsükliga  

 Lubatud keemiline puhastus  

 Mitte pleegitada

 Mitte triikida


Toote hooldussoovitused >

Similar products