Üheinimesevoodid

Üheinimesevoodid

Üheinimesevoodid internetis

Üheinimesevoodid on kõige tavalisem valik, kui sisustatakse tuba lapsele, noorele või külalistele. Üheinimesevoodi valimisel on oluline arvestada järgmist:

  Üheinimese voodi suurus. LONAS veebipoes on saadaval kolm eri suurusega üheinimesevoodit (90x200; 120x200; 140x200). Kui ostate voodi väikelapsele, soovitame 90x200 voodit. Suuremad ja laiemad LONAS üheinimesevoodid (120x200; 140x200) sobivad teismelisele või täiskasvanule. Palun pöörake tähelepanu ka toa suurusele, et voodi ei võtaks liiga palju ruumi.

  Üheinimese voodi konstruktsioon. Läbimõeldud peatsi disain, kangavärv, tekstuur, mustrid ja muud detailid loovad lapsele, teismelisele või täiskasvanule hubase ja mugava magamiskoha.

Mis teeb LONASi üheinimesevoodid eriliseks?

Kõik LONAS üheinimesevoodid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, mis tagavad tugeva ja usaldusväärse konstruktsiooni ning pika eluea. Selle vooditüübi jaoks pakume laia valikut sünteetilistest ja looduslikest kangastest erinevate mustrite, tekstuuride ja värvidega, samuti lemmikloomade küünte suhtes vastupidavaid kangaid. LONASi üheinimesevoodite abil saate muuta oma magamistoa kohaks, mis tagab sügava ja rahuliku une

Filter