Kattemadratsid

Kattemadratsid

Näita filtrit

LONAS kattemadratsid - mugavama une jaoks 

Kattemadrats on madratsi õhem versioon, mis on mõeldud teie magamismugavuse viimiseks järgmisele tasemele. See kohandub teie kehaga ja kohandub magamispinna omadustega, pehmendades, tihendades, kompenseerides pinna ebatasasusi või diivanvoodi vahede tunnet. See on ka nutikas lahendus ajutiste magamiskohtade loomiseks külalistele. Seega on see kõige optimaalsem ja kuluefektiivsem viis une kvaliteedi parandamiseks.  

LONASi kattemadratsid on kombinatsioon innovatiivsetest materjalidest ja hoolikast käsitööst, mis annab veelgi rohkem vabadust neile, kes otsivad individuaalseid lahendusi oma magamisruumi parandamiseks. Kattemadrats võib olla ajutine või püsiv lahendus. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid materjale ja meie käsitöö tagab vastupidavuse ja tõhususe. Madratsid on tõhusad mõlemalt poolt - need kohanduvad magamispinna ebatasasustega, neutraliseerides või pehmendades neid, ja keha kontuuridega, andes sellele stabiilsust ja mugavust une ajal. 

Millised on parimad kattemadratsid? 

Une kvaliteeti määravad paljud objektiivsed ja subjektiivsed tegurid. Seetõttu on parimad kattemadratsid need, mis peegeldavad inimese magamisharjumusi ja -vajadusi. Just selleks ongi mõeldud LONASi kattemadratsid, et muuta magamine veelgi meeldivamaks ja mugavamaks. 

Kattemadratsi valimisel tuleb arvestada mõne põhikriteeriumiga. Teie vastused aitavad kindlaks teha, milline madratsi tüüp, materjalid ja omadused oleksid teile kõige sobivamad. Mõelge, kas teile meeldib magada pehmemal või kõvemal pinnal? Kas kipute magades higistama? Kas teil on raske leida mugavat magamisasendit? Millist suurust vajate? Olenemata vastuste lõpptulemusest, leiate kõige populaarsematest (mida saab hõlpsasti kombineerida ka standardvooditega) või mittestandardsete suuruste kategooriatest teie valitud omadustega kattemadratsi. 

Kattemadratsi suurused 

LONASi kattemadratsid on mõeldud standardsete madratsi suuruste jaoks, nii et teil ei ole mingeid ebamugavusi oma olemasoleva LONASi madratsi või mõne muu standardsete mõõtmetega madratsi paigaldamisel. Ja kui teil on erivajadused ja eelistate mittestandardseid suurusi, siis on valikus ka mittestandardsed madratsid, mida saab valmistada kas väiksema suurusega kui kõige väiksem standardmõõt või suurema suurusega kui kõige suurem standardmõõt.. 

Vahepeal on standardsuurused kohandatud ühe- ja kaheinimese madratsite ja voodite standardsuurustele. Ühe magamispinna puhul on madratsi suurused 90x200 ja 80x200. Teie valitud madratsit 120x200 saab kasutada ühe- või kaheinimese madratsina, sõltuvalt selle kasutusotstarbest. Kahe inimese magamispinna jaoks on meie kitsamad kahe inimese kattemadratsid 140x200, keskmise suurusega kattemadratsid 160x200 ja laiemad kattemadratsid 180x200. Neil kõigil on kinnitusribad, nii et olenemata suurusest saab kõiki hõlpsasti madratsi külge kinnitada. 

Kattemadratsid ja nende omadused 

Kui valite kattemadratsit, siis on esimene küsimus, millist funktsiooni soovite, et see täidaks, st kas soovite lisada oma olemasolevale magamispinnale rohkem pehmust või kõvadust? See määrab, millist tüüpi toode aitab teil oma uneprobleeme lahendada. Nii liigitame me oma kattemadratseid kategooriatesse. Pakume ainulaadset LONASi kattemadratsite kollektsiooni pehmendamiseks ja tugevdamiseks. See koosneb Memospace® ja Lono-Tec® materjalide omadustel põhinevatest viskoelastsetest ja polüuretaanist vahtpolstritest. 

Pehmendusega kattemadratsid kompenseerivad madratsi või voodi suuremat vajumist, vähendavad diivanvoodi tühimikest tekitatud ebamugavust ja on ideaalsed ajutise magamiskoha loomiseks külaliste võõrustamisel. Pehmed viskoelastsed kattemadratsid on valmistatud Memospace® materjalist, mis kohandub ideaalselt keha kumeruste ja temperatuuriga. Need on mõeldud suurema pehmenduse tagamiseks ja tugevate vibratsioonide kompenseerimiseks. Keskkonnasõbralikust ja tervislikust vahtpolüuretaanist ja Lono-Tec® materjalist valmistatud kattemadratsid aitavad neelata väiksemaid vibratsioone ja pakuvad vähem pehmendust. 

Kumerad kattemadratsid siluvad ühel pool ebatasast magamispinda, pakkudes samal ajal rohkem kõvadust sellel poolel, millel te magate. Kõvad kattemadratsid on valmistatud suure tihedusega Lono-Tec® materjalist ja polüuretaanvahust, millel on täiendav laineline pind. Nende materjalide kombinatsioon tagab kehale suurepärase toe. Polüuretaanvahust madratsid võimaldavad keharaskust paremini jaotada, lõdvestavad lihaseid ja leevendavad liigeste koormust. Samuti on see materjal valik neile, kes kipuvad une ajal higistama, sest Lono-Tec® materjal on väga hingav ja toetab keha hingamist. 

Ja olenemata valitud toodete tüübist ja omadustest võivad need olla väga atraktiivne viis, kuidas võtta kvaliteetset und reisile kaasa. See võib olla ideaalne kaaslane, kui teil on vaja magada mõnes muus voodis kui teie enda oma. Loomulikult peaks sõltuvalt kattemadratsi suurusest olema lihtne leida sellele kompaktselt pakituna ruumi autos. 

Kattemadratsi funktsioonid 

Madratsil on mitu põhi- ja kõrvalfunktsiooni. Esimesed ja kõige olulisemad on: parandada une kvaliteeti, pakkudes olemasolevale magamispinnale pehmendust või kompressiooni; ja kompenseerida magamispinna ebatasasusi või diivanvoodi tunnetust. Meie kattemadratsid on valmistatud materjalidest ja nii, et need võivad parandada une kvaliteeti isegi siis, kui need on väga õhukesed. See muudab need paljudel juhtudel üheks kõige optimaalsemaks ja tõhusamaks vahendiks hea une saavutamiseks võimalikult väikeste kuludega. Lõppude lõpuks maksab kattemadratsi ostmine palju vähem kui madratsi uuendamine. 

Kaks ülejäänud madratsi funktsiooni, mida me tahaksime esile tõsta, on pigem teisejärgulised, kuid need muutuvad aja jooksul olulisemaks. Täiendava kihina kaitseb kattemadrats alumist madratsit määrdumise eest. Puhastamisel on kergemat ja õhedamat madratsit palju lihtsam hooldada kui raskemat ja paksemat. Lisaks toimib madratsi pealmine kiht sillana keha ja voodi või madratsi vahel, neelates suurema osa kokkupuutest ja hõõrdumisest. Nii aeglustab see teie peamise magamispinna kulumist ja pikendab selle eluiga.   

Ortopeediliste omadustega kattemadratsid 

Halb uni ja väsimus hommikul ärgates ei tähenda tingimata, et teie magamispind on halb, kulunud ja mitte enam sobilik. Ärge kiirustage oma voodit või madratsit vahetama, sest me konsulteerisime oma madratsite projekteerimisel professionaalsete ortopeedidega. Saime teada, et sageli on teie kehale vaja vaid stabiilsemat või lõdvemat tuge või teie keha kumerustele veidi paremini kohandatud magamispinda või keskkonda, mis lõdvestab teie lihaseid. 

Teisisõnu, võib-olla on teil vaja vaid õhukest tuge magamispinnal? Konsultatsioonid spetsialistidega ja parimate lahenduste otsimine on end ära tasunud - meie kattemadratsid on ka ortopeedilised kattemadratsid, millel on omadused, mis võivad lahendada tõelisi unega seotud vigastusi. 

NASA astronautide jaoks välja töötatud viskoelastiline Memospace® materjal on nõrgalt neelav ja tekitab kerguse tunnet, vähendades kehale avalduvat koormust. Seevastu Lono-Tec® vahtpolüuretaan loob kõvema pinna ja suurema jäikuse une ajal. Need vajadused on väga individuaalsed, mistõttu kasutame oma teadmisi ja kogemusi, et töötada välja tooted, mis sobivad kõige paremini teie magamisharjumustele ja -vajadustele.        

Katte antiallergeensed omadused 

Üks ebameeldivamaid asju, mis võib une ajal või hommikul juhtuda, on allergiline reaktsioon erinevatele allergeenidele magamiskeskkonnas. Seepärast oleme välja töötanud spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogia, mis takistab selliseid soovimatuid kogemusi une ajal. Iga meie kattemadrats on kaetud Lonofibre®-ga. Kattel on lisapolster, mis hoiab madratsi puhtana ja hügieenilisena. Kate takistab tolmulestade paljunemist ja linase materjali sisaldus kiirendab niiskuse aurustumist. Vajaduse korral saab katte pesemiseks hõlpsasti eemaldada. 

Madratsi polsterdus sisaldab ka täiendavat ennetavat materjali, mis ei soodusta allergeensete ainete paljunemist. Väga hingavast Lono-Tec® II materjalist valmistatud kattemadratsid on igati resistentsed hallituse, seente ja tolmulestade suhtes. Pestav kate võimaldab teil tagada hügieeni nii tihti kui soovite. Antiallergeensed kattemadratsid on seega kvaliteetne lahendus neile, kes otsivad lahendusi erakordsete hügieenitingimuste jaoks..    

Niisiis, kuidas valida madratsite pealmist kihti? 

Uni ja selle kvaliteet on väga individuaalne ja seda võivad tugevalt mõjutada objektiivsed tegurid. Teie une kvaliteet põhineb ka teie puhkuse kvaliteedil. Kuna üks on lahutamatult seotud teisega, siis on väga oluline, et see, millel te magate, sobiks teie kehale ja unevajadustele. Kui teil on kattemadratsi valimisel rohkem küsimusi kui vastuseid, soovitame lugeda meie nõuandeartiklit - Kuidas valida kattemadratsit? Lõpetuseks on hea teada, et Lonase madratseid on internetis sama lihtne valida kui igat teist toodet. Tasub märkida, et kui oled ostu sooritanud, võtab tarne vaid 2 tööpäeva aega ja garantii kaitseb teie toodet kuni 2 aastat.