Kattemadratsid

Kattemadratsid

Näita filtrit

Madratsid

Kui teie uni ei ole nii magus, kui soovite, võib süüdi olla madrats. Uuendage vana madratsit madratsitopperi abil. See aitab mitmel moel: pakendab või pehmendab olemasolevat madratsit, silub madratsi lõtvunud kohti ja vähendab diivanivoodil tekkivat lõhede tunnetust. Samuti on see nutikas lahendus külalistele ajutiste magamiskohtade loomiseks.

LONAS madratsipealsed - mugavama une tagamiseks

Pakume ainulaadset LONO madratsipealsete kollektsiooni, mis tõstab teie puhkuse kiiresti ja tõhusalt uutesse kõrgustesse. LONAS madratsid on mõeldud neile, kes soovivad oma igapäevases puhkuses veelgi suuremat mugavust, samuti inimestele, kes tunnevad vajadust uuendada oma vana diivanvoodit või ebamugavat madratsit voodis. Pehmed, kindlalt konstrueeritud madratsialused on mõeldud olemasoleva madratsi pehmendamiseks, madratsi vajunud kohtade silumiseks või diivanvoodite lõhede tundmise vähendamiseks.

Kehale kohanduvad madratsipadjad

LONASi madratsipadjad kohanduvad individuaalsetele kehakujudele, lõdvestavad lihaseid, jaotavad kaalu loomulikult ning tagavad mugava ja puhkealuse puhkuse. Kvaliteetsed materjalid ja tugev konstruktsioon tagavad madratsite pikaajalise kasutuse, parandades oluliselt teie madratsi kvaliteeti ja võimaldades teil nautida rahulikumat magamist. Sõltuvalt teie konkreetsetest vajadustest saate valida erineva kõrguse ja kõvadusega madratsid. Toodetele antakse 2-aastane garantii.

Internetis madratsit valides on oluline kaaluda:

  • Madratsi otstarve või see, kuidas teile meeldib magada. LONAS pakub 2 tüüpi madratsitopperit: madratsitopperid, mis on mõeldud magamisaluse pehmendamiseks, või madratsitopperid, mis on mõeldud magamisaluse kõvendamiseks. Seega peaksite madratsi valima vastavalt sellele, kuidas teile meeldib magada - kas pehmem või kõvem.
  • materjalid, millest madrats on valmistatud, või teie individuaalsed magamisvajadused. Kui te higistate magamise ajal ohtralt, on hea valik hingavam madratsitopper Lono-Tec® materjalist. Kui teil on raske leida mugavat magamisasendit, peaksite valima Memospace®-materjalist madratsi, mis kohandub paremini teie kehale. Mõned madratsid on valmistatud materjaliga, mis kohandub paremini keha kujuga (Memospace®), teised aga hingavama materjaliga (Lono-Tec®), mis takistab keha tugevat higistamist.