Laste madratsid

Laste madratsid

Madratsid kvaliteetseks puhkuseks lastele ja imikutele

Üks olulisemaid kriteeriume hea enesetunde saavutamiseks on kvaliteetne uni. Lapsed tunnevad halva kvaliteediga une mõju päeva jooksul isegi rohkem kui täiskasvanud. Ilma uneta muutuvad nad ärrituvaks, väsinud ja keskendumisvõimetuks. Seepärast pakume LONASi lastemadratseid, mis tagavad hea ja õige selgroo asendi une ajal.

Kuidas valida oma lapsele hea madrats?

Lapse madratsi valimisel soovitame pöörata tähelepanu mitmetele aspektidele:

  • Madratsi suurus. Madrats peab olema kohandatud lapse voodi Meie poest leiate mitu eri suurusega madratsit (80x160, 80x180, 80x200, 90x200), mis sobivad ideaalselt lapse või teismelise voodi suurusega. Samuti leiad ka spetsiaalselt vastsündinutele mõeldud madratsid (60x120, 70x140). Koos madratsiga saate valida ka LONAS HOME'i voodilinad, tekid ja voodipesu. Need on spetsiaalselt beebidele, lastele või teismelistele sobiva suurusega.
  • Madratsi alus. Madratsi alus mõjutab madratsi kõvadust. Lapsele madratsi valimisel on soovitatav kasutada kõvemat pinda, mistõttu valmistame oma madratsialused Lono-Tec® I materjalist, mis on paindlik, hingav ja vastupidav materjal, mis tagab lapse selgroo õige asendi.
  • Õhu läbilaskvus. See on väga oluline kriteerium, sest lapse nahk peab pidevalt hingama, vähendades ärrituse võimalust. Meie pakutavad madratsid on valmistatud nii, et vaatamata nende kõvadusele on need täiesti hingavad ja ei lase tolmulestadel tekkida.
  • Massaažipind. See kriteerium on eriti oluline, kui valitakse madratsit vastsündinule, sest masseeriv pind aktiveerib lapse vereringesüsteemi, mis on eriti oluline esimestel elukuudel. LONIUKASi madrats on loodud just selleks otstarbeks ja tagab teie lapsele täiusliku une.

LONAS laste madratsid internetis

Meie veebipood pakub laia valikut madratseid beebidele, lastele või teismelistele. Kõik lastemadratsid on valmistatud kõige kõrgema tehnoloogia abil, seega on need kõige kvaliteetsemad ja kauakestvamad. LONASi madratseid saab tellida veebist ja neil on 2-aastane garantii.

Filter