Laste madratsid

Laste madratsid

LONAS madratsid lastele / madratsid lastele

LONASi lastemadratsid on mõeldud maksimaalse mugavuse ja kvaliteetse puhkuse tagamiseks lastele ja teismelistele. Kõik lastemadratsid on meie käsitööliste poolt käsitsi valmistatud ja nagu meie teisedki madratsid, on need valmistatud Oeko-Tex®-sertifikaadiga materjalidest, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja tagavad lastele rahuliku ja tervisliku une.

LONAS pakub üheinimesemadratseid kõige populaarsemates suurustes beebidele, lastele alates 3. eluaastast ja teismelistele: 60x120, 70x140, 80x160, 80x180, 80x200, 90x200. Kõik meie lastele mõeldud madratsid on tasakaalustatud mugava ja tervisliku une tagamiseks, nende alus on tugev või keskmise tugevusega, mis on valmistatud elastsest, hingavast ja vastupidavast Lono-Tec® materjalist, mis tagab lapse selgroo õige asendi. Seega, sõltuvalt teie lapse vanusest, magamisvajadustest või arsti soovitustest, leiate madratsi, mis tagab teie lapsele turvalise ja rahulikku puhkuse, mis on hea tema tervisele ja üldisele heaolule.

Millise madratsi peaksin oma lapsele valima?

Uni on lapse arengus ja arengus ülioluline aeg. Seepärast on teie lapsele sobiv madrats hädavajalik, et tagada hea ööune ning vältida kasvuprobleeme ja luu- ja lihaskonna haigusi. Kuidas valida oma lapsele madratsit? Kuuleme seda küsimust sageli ja soovitame alati pöörata tähelepanu lapse vanusele, madratsi aluse materjaliomadustele, suurusele ja õhku läbilaskvusele. Nende tegurite kombineerimine aitab teil olla kindel, et teie laps saab õige une ja puhkuse.

Laste madratsid vanuse järgi

LONASi lastemadratsid on mõeldud igas vanuses lastele - beebidele ja teismelistele. Pidage meeles, et kõikidele lastele, alates imikueast kuni täiskasvanueani, sobivad kõige paremini keskmised kuni kõvad madratsid. Need toetavad lapse selgroogu õiges asendis ja hoiavad ära skolioosi ja muude luu- ja lihaskonna häirete tekke. Seepärast on kõigi meie lastele mõeldud madratsite alus Lono-Tec®, mis on väga elastne, hingav ja vastupidav materjal, mis toetab kindlalt kasvava lapse selga ja aitab hoida selgroogu õiges asendis.

Mugava ja tervisliku une tagamiseks on soovitatav kasutada spetsiaalseid madratseid kuni 3-aastastele lastele. Need tagavad kasvava ja tugevneva selgroo jaoks õige kehaasendi ning ei häiri vereringesüsteemi, samuti on materjalid hoolikalt valitud nii, et need vastaksid ka kõige tundlikumate imikute vajadustele. Keskmise tugevusega lastemadrats on ideaalne vanematele magajatele, sest see ei ole liiga kõva, kuid omab kõiki tervislikuks uneks vajalikke omadusi - see on elastne, hoiab selgroo sirges asendis ja võimaldab lihastel une ajal puhata. Teismeliste une jaoks soovitatakse lastele ka kõvema aluspõhjaga madratseid. Need tagavad juba märkimisväärselt kasvanud kehale vajalikud tingimused õigeks asendiks ja toeks.

Madratsid lastele suuruse järgi

Lapse madratsi valimisel on oluline, et madrats vastaks tema pikkusele ja voodi suurusele. Meie valikus on kõige populaarsemates suurustes lastemadratsid, mis sobivad tavalistele beebi-, laste- ja teismeliste vooditele. Beebivoodite jaoks ning väikelaste puhkava ja tervisliku une tagamiseks on saadaval 60x120 ja 70x140 madratsid. 80x160 ja 80x180 lastemadratsid on suuremad, sobivad kõige paremini juba suureks kasvanud inimeste magamisvajadustele ning sobivad ideaalselt laiematesse ja avaramatesse vooditesse. Veelgi suuremad madratsid - 80x200 ja 90x200 - on valmistatud teismeliste tervislikku, kvaliteetset ja ruumikat undamist silmas pidades. Kuid olenemata sellest, millist suurust te otsite, on kõik LONASe lastemadratsid valmistatud ainult kõige kvaliteetsematest, sertifitseeritud materjalidest ning on jätkusuutlikud ja kauakestvad, nii et teie laste täiusliku ööbimise eest hoolitsetakse.

Õhku läbilaskvad madratsid lastele

Õhu läbilaskvus on teine oluline kriteerium madratsi valimisel hea une tagamiseks. Selleks, et ärgata puhanud ja virgunud, peab teie lapse nahk hingama, mistõttu on kõik meie lastemadratsid valmistatud väga hingavast materjalist, mis aurustab kiiresti niiskust ja hoiab teie lapse une ajal puhta ja värske. Lisaks pakuvad hingavad madratsid keskkonda, mis on ebasoodne hallitusele, seentele ja tolmulestadele, mis on oluline mitte ainult hügieenilise magamiskeskkonna, vaid ka tundlikumate, allergiatele kalduvate laste jaoks. Hingav madrats aitab kaasa lapse rahulikule unele ilma allergiatega võitlemata, nii et puhkus oleks täisväärtuslik ja tervislik.

Ei leia oma lapsele madratsit?

Nii meie veebipoes kui ka füüsilistes kauplustes leiate laia valiku madratseid beebidele, lastele või teismelistele. Kui teil on oma lapsele madratsi valimisel veel vastuseta küsimusi, võtke meiega ühendust ja LONASi kvaliteetse une eksperdid aitavad teil valida teie lapse vajadustele sobivaima madratsi tervisliku, kvaliteetse ja mugava une tagamiseks.

Filter