Kõvad madratsid

Kõvad madratsid

LONAS firm madratsid

LONAS firm madratsid on mõeldud neile, kes otsivad tugevamat magamispinda, mis pakub mugavat ja tugevat tuge. Kõik meie valikus olevad kindlad madratsid omavad tervislikuks uneks vajalikke ortopeedilisi omadusi, seega on need mõeldud ka sihipäraseks rahustamiseks ja lõõgastumiseks. Neil on ka suurepärane hingavus tänu suurele õhuläbilaskvusele ja nende valmistamisel kasutatud kvaliteetsetele, sertifitseeritud materjalidele, nii et võite oodata võimalikult mugavat magamiskogemust.

Kindlate madratsite suurused ja materjalid

Meie kindlad madratsid sobivad ideaalselt nii täiskasvanute kui ka laste magamisvajaduste rahuldamiseks ning on saadaval mitmes populaarses suuruses. Laiade kaheinimesevoodite jaoks pakume madratseid suurustes 160x200 ja 180x200. Kompaktse kaheinimesevoodi või avarama üheinimesevoodi jaoks saate valida madratsi suuruses 140x200, samas kui standardsete üheinimesevoodite jaoks on võimalik valida 120x200, 90x200 ja 80x200 suurused madratsid. On olemas ka laste kindlad madratsid kõige asjakohasemates suurustes: 80x180 ja 80x160. Lisaks saate valida madratseid, mis on valmistatud erinevatest aktiiv-aktiivsetest materjalidest, nagu vedru, lateks, viskoelastik või vahtpolüuretaan, sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest ja otsides kindlat või väga kindlat magamisalust. Seega on meie käsitööliste poolt käsitsi valmistatud erinevate mõõtmete ja erinevate omadustega kõvad madratsid, et rahuldada erinevaid vajadusi tervisliku ja kvaliteetse une tagamiseks.

Miks soovitatakse kindlaid madratseid?

Kõvad madratsid on üks levinumaid valikuid seljavaludega inimeste jaoks. Kuna kindel magamisalus pakub kogu kehale äärmiselt tugevat tuge, säilitab see selgroo õiget asendit ja takistab alaselja vajumist, mis aitab vältida ebameeldivaid seljavalusid ning tagab palju rahulikuma ja kvaliteetsema une. Kõik LONASi kindlad madratsid on loodud selleks, et aidata teil nautida tervislikku ja mugavat puhkust, ning neil on selleks vajalikud ortopeedilised omadused. Meie kindlad ortopeedilised madratsid toimivad tasakaalustatult, luues kehale kindla toe, kuid samal ajal kohanduvad keha kumerustele, võimaldades lihastel lõõgastuda ja mugavalt puhata. Nende omaduste tõttu soovitatakse kindlaid madratseid sageli täiskasvanutele ja lastele, kellel on spetsiifilised unevajadused ja keha ebamugavad signaalid.

Neile, kes kaaluvad rohkem, annavad kõvad madratsid kindla aluse ja takistavad keha sisse vajumist, nii et madrats on palju mugavam ja parem magamiseks suurema kehakaaluga. Lisaks on meie kindlad madratsid valmistatud säästvast Lono-Tec® materjalist, mis on aeglaselt kuluv ja keskkonnasõbralik.

Kõvad madratsid on ka eakate inimeste jaoks parim valik kvaliteetseks puhkuseks. Sageli võib liiga pehmel madratsil magamine põhjustada eakatele inimestele lisaprobleeme, näiteks raskusi asendi vahetamisel ja voodist üles tõusmisel. Kõva madrats pakub stabiilset ja kindlat tuge, mistõttu on lihtsam ja mugavam küljele keerata, istuda servale ja voodist välja tulla.

Laste ja noorukite jaoks on kindlad madratsid üks parimaid valikuid, sest need toetavad kasvavat keha une ajal. Lapse arenev keha vajab kindlat tuge, et tagada lülisamba õige joondumine ja aidata vältida lülisamba deformatsioone. Seetõttu on nii laste kui ka noorukite tervisliku une tagamiseks soovitatav kasutada ainult kindlaid või väga kindlaid madratseid.

Erinevad kindlad madratsid erinevatele vajadustele

LONO tootevalik pakub eri suuruses kindlaid madratseid kahe-, ühe- ja lastevoodite jaoks. Oluline on see, et olenemata suurusest on kõik meie madratsid valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, millel on Öko-Tex® sertifikaat, mis tagab, et madratsid on ohutud ka imikutele. Kui aga otsite oma individuaalsetele magamisvajadustele parimat madratsit, peate teadma, millist madratsit valida. 

Kindlaid vedrumadratseid soovitatakse eelkõige eakatele, kes otsivad kindlat ja usaldusväärset magamisalust. Kõva madrats, mis koosneb tasku- või mitmetasku vedrudest koosnevast jäigast plokist, kohandub keha survele, pakub tervislikku kehatuge ja pakub mugavust asendi muutmisel une ajal.

Kõvad lateksmadratsid toetavad tõhusalt selgroo loomulikku ja anatoomiliselt õiget asendit. Need madratsid on hästi hingavad, looduslikud antibakteriaalsed ja hüpoallergeensed ning on vastupidav valik tervisliku ja kvaliteetse une tagamiseks.

Tugevad viskoelastsed madratsid on valmistatud Memospace® materjalist, mis tagab veelgi parema kohanemise keha kumerustega ja õige seljaasendi. See kõva madrats on üks parimaid valikuid neile, kes soovivad magada kindlalt ja puhata end varbaotsteni.

Jäigad vahtpolüuretaanmadratsid kohanduvad hästi inimese keha joonte ja muude omadustega, pakuvad kindlat alust ning on head niiskuse ärajuhtimiseks ja tolmulestade tekke vältimiseks. Polüuretaanvahust valmistatud kindlad madratsid on äärmiselt hügieenilised ja sobivad lastele alates 1. eluaastast. Tänu kvaliteetsetele, vastupidavatele ja kauakestvatele materjalidele vastavad need madratsid nii kõige tundlikumate laste kui ka täiskasvanute magamisvajadustele.

 Küsimusi kõva madratsi valimise kohta?

Mõtlete, milline kindel madrats on teie või teie pere jaoks parim magamiseks? Soovitame konsulteerida LONO uneekspertidega, kes selgitavad professionaalselt meie kõvade madratsite erinevaid omadusi ja aitavad teil valida sobiva magamisaluse, mis tagab kvaliteetse ja tervisliku puhkuse.

Filter