Ortopeedilised madratsid

Ortopeedilised madratsid

LONAS ortopeedilised madratsid

LONAS ortopeedilised madratsid on mõeldud inimestele, kes soovivad leevendada seljavalusid ja nautida täielikult puhkavat ja mugavat magamist. Kõik meie ortopeedilised madratsid on käsitööna valmistatud füsioterapeutide soovituste järgi ning need ja meie teised madratsid on valmistatud ainult kõige kvaliteetsematest, sertifitseeritud materjalidest, et tagada tervislik ja sügav uni.

LONO ortopeedilised madratsid on kõrgekvaliteedilised magamistooted, mis on valmistatud ainult individuaalsete eelistuste järgi. Neil on kõik olulised omadused, mis on vajalikud maksimaalseks mugavuseks. Neil on ka 10-aastane garantii, nii et saate kvaliteetsel madratsil kindlalt magada aastaid. Kõige populaarsemad kahe- ja ühekohalised ortopeedilised madratsid on saadaval erinevates suurustes, mis vastavad teie individuaalsetele vajadustele, nii et leiate hõlpsasti endale ja oma kehale sobiva madratsi.

Mis teeb ortopeedilised madratsid eriliseks?

Kui me räägime klientidega, siis saame küsimuse: mille poolest erinevad ortopeedilised madratsid tavalistest madratsitest? LONO ortopeedilistel madratsites on 7 spetsiifilist anatoomilist tsooni, mis koosnevad kõvematest ja pehmematest osadest. 4 tugevamat tsooni pakuvad kindlat tuge pea, torso, reitele ja jalgadele, samas kui 3 pehmemat tsooni võimaldavad õlgadele, vaagnale ja vasikatele kergemini vajuda. Oluline on teada, et sellisel madratsil magamine avaldab suuremat survet piirkondadele, mis on keharõhu suhtes tundlikumad. Näiteks küljel magamine lõdvestab rohkem puusasid või õlgu. See võimaldab une ajal täiesti tervislikku ja mugavat kehaasendit, kus lihased lõdvestuvad võimalikult palju ja selgroog jääb õigesse asendisse.

Meie ortopeedilised madratsid on valmistatud ainult kõige kvaliteetsematest, elastsetest ja hingavast materjalidest. Viskoelastiline Memospace® materjal, mida madratsites kasutatakse, reageerib mitte ainult keha kaalule, vaid ka selle soojusele, tagades sooja ja mugava ööune puhkuse. LONO ortopeedilistel madratsites on ka spetsiaalne antibakteriaalne Lonofibre® kattekiht. See 3-kihiline kate aurustab niiskust väga hästi ja on tolmulestavaba, võimaldades ka erinevate allergiate all kannatavatel inimestel mugavalt magada. Kõik meie ortopeedilised madratsid on ka Öko-Tex®-sertifikaadiga, mis tõestab, et need on täiesti ohutud ja sobivad isegi imikutele.

Kas ortopeedilised madratsid on mõeldud kõigile?

Ortopeedilised madratsid on madratsid, mis kohanduvad inimese kehaga, kuid samal ajal kujundavad selgroo õiget asendit magamise ajal. Kuid kas need madratsid on õige valik kõigile? Kui oled inimene, kes ärkab selja-, õla- või puusavalu, lihasväsimuse või jäikusega, siis on ortopeediline madrats just sulle. Olenemata sellest, kas magate küljel, selili või kõhuli, ortopeediline madrats kaitseb tõhusalt teie selgroogu, hoides seda õiges asendis, ja kohandub täiuslikult keha kõverustega, lastes lihastel lõdvestuda. Neil põhjustel soovitatakse spetsiaalseid madratseid inimestele, kes kannatavad selja-, liigese- ja lihasvalude all. Neid valusid leevendab, vähendab või isegi kõrvaldab kvaliteetsel ortopeedilisel magamisalusel puhkamine.

Ühe- ja kahekohalised ortopeedilised madratsid

Meie valikus on keskmise tugevusega ortopeedilised madratsid nii ühe- kui ka kaheinimesevooditele. Ühekohalised ortopeedilised madratsid 80x200 ja 90x200 on ideaalsed tervislikuks magamiseks mitte ainult täiskasvanutele, vaid ka lastele ja teismelistele. Kompaktne kahekohaline ortopeediline madrats 140x200 sobib lõõgastavaks puhkuseks nii ühele kui ka kahele inimesele. Kõige populaarsemad topelt ortopeedilised madratsid 160x200 valivad sageli paarid, kes otsivad tervislikku ja mugavat magamislahendust. King-size kaheinimesevoodite jaoks pakume 180x200 madratseid ja LONAS Music kollektsiooni pikendatud voodite jaoks oleme loonud kõrgeima kvaliteediga 180x215 ortopeedilised madratsid.

Kõik meie ortopeedilised madratsid on pärit Tri-colour kollektsioonist, mida iseloomustab kuni kõige väiksemate detailideni viimistletud madratsite konstruktsioon ja täielikku mugavust pakkuv madrats. Need esmaklassilised madratsid saavutavad täiusliku tasakaalu tipptasemel tehnoloogia ja tervisliku eluviisi vahel, on vastupidavad ja sisaldavad kõike, mida vajate, et anda oma kehale maksimaalne lõõgastumine ja puhkus.

Milline ortopeediline madrats valida?

Ei ole kindel oma ortopeedilise madratsi valikus? Ei tea, kas need madratsid on see, mida te vajate tervisliku ja kvaliteetse une jaoks? Võtke ühendust LONO kvaliteetse une ekspertidega. Oleme siin, et aidata teil professionaalselt valida madratsit, mis lahendaks teie uneprobleemid kõige paremini.

Filter