Madrats MULTI VEGA

Alates 380,00€

See madrats on teie jaoks, olenemata sellest, kuidas teile meeldib magada - selili, kõhuli või külili. See on mitmekülgne ja praktiline madrats, millel on erineva kõvadusega küljed. Madratsil on kontuurne lainetus, mis masseerib magamise ajal. Ülitundlik vedruvõrk annab äärmise mugavuse tunde. Me teame, et selle madratsiga ei saa te eksida, sest see on juba praegu paljude lemmik.

  Eriti kõrge vedrustustihedus keha täpseks kohandamiseks

  7 anatoomilist tsooni toetavad tervislikku kehaasendit

  Laineprofiil parandab vereringet une ajal

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
380,00€
Madrats MULTI VEGA
380,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 9.02 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Madrats MULTI VEGA
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. Kangas on 100% polüester, millel on antibakteriaalsed omadused. Samuti on see tolmulestavaba. Vajaduse korral saab katet mugavalt eemaldada, kui tõmblukk kõigil 4 küljel lahti tõmmata. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis hävitab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Pehmem kiht Lono-Tec® I

See kiht koosneb 4 cm pikkusest Lono-Tec® I materjalist. See on väga hingav ja elastne patenteeritud vahtpolüuretaan. Lono-Tec® I-l on suurepärased ortopeedilised omadused ning see toetab õigesti selgroogu ja kogu lihaskonda. Lisaks on see materjal tervisele ohutu ja keskkonnasõbralik.

Kevadine kaitsekiht

Magage ohutult. See on tehniline vilt, mis hoiab vedrusid kindlalt kinni. See tagab, et vedrud ei löö välja ja ei kahjusta ülemisi kihte isegi pärast aastakümnete pikkust kasutamist.

Ülitundlik vedruvõrk

Vedrude tihedus määrab kehaga kohanemise. Mida paremini madrats kohaneb kehaga, seda mugavam see on. MULTI VEGA madratsil on kuni 410 vedru ruutmeetri kohta. See on rohkem kui 1300 vedru 160x200 madratsil, mis annab teile mugavuse, mida te pole kunagi varem kogenud.

Lono-Tec® II jäikuse tugikiht

Selle madratsi vastupidavuse tagab Lono-Tec® II polüuretaanvaht. Kui olete madratsi ostnud, võite selle unustada ja nautida madratsi mugavust: tänu materjali tihedusele ei vaju ega kulu see ära. See sobib ka allergikutele, sest see on valmistatud ohutust materjalist ega paku soodsat keskkonda hallituse, seente ja tolmulestade tekkeks. Täiendav lainete kontuurimine masseerib keha une ajal.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle sisendi materjal võimaldab madratsikatet hõlpsasti maha võtta ja peale tõmmata. See muudab madratsihoolduse lihtsamaks. 

Teave

Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

Stabiilsus ja magus uni, isegi kui teised ei maga

Me oleme mõelnud, kuidas kaitsta teie und. Selle madratsi eriline vedrude konstruktsioon takistab Teil tunda kõrval oleva inimese liigutusi.

Erinevalt säästumadratsitest on see madrats varustatud lugematute vedrudega. Nii surutakse pinda ainult survepunktis. Igale vedrule on ka eraldi kate, liikumine on äärmiselt vaikselt. Ja seda aastaid.

7 pehme tsooni selgroo ja kogu keha lõdvestamiseks

Mäletage kerget kehatunnet, kui ärkate üles. Sellel madratsil on uuenduslik disain, mis on loodud füsioterapeutide abiga. Madratsi disain võimaldab teie lihastel lõdvestuda ja selgrool sirguda.

Madratsis on 7 vedru pehmendustsooni vastavalt inimese anatoomiale. 4 tugevamat tsooni pakuvad kindlat tuge peale, torsole, reitele ja jalgadele, samas kui 3 pehmemat tsooni võimaldavad õlgadele, vaagnale ja sääreosadele kerget vajutamist.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See madratsi silumine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga vedru liigub täpselt ja ei hõõru teiste vastu. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome säästvaid madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulikud

Toote hooldussoovitused >

Erinevate madratsite võrdlemine >

Üldine tootegarantii >

Similar products

50 000+ geriau miegančių klientų