Lastevoodid

Lastevoodid

Oleme mõelnud nii magamismugavuse kui ka ruumi peale. Enamikul meie mugavatest vooditest, sealhulgas ka DOBILASi lastevoodil, on voodipesukastiga, mis on hõlpsasti tõstetava mehhanismiga. LIEPA lastesarjas on hubasust ja privaatsust pakkuv voodisein.

LONAS voodid lastele internetis

LONAS hoolib kõigi pereliikmete mugavast unest, mistõttu oleme loonud stiilse ja moodsa disaini, et tagada kõige magusam puhkus väikestele. Iga voodimudel on praktiline ja funktsionaalne, mõeldud nii lastele kui ka teismelistele. Neil põhjustel tagavad kvaliteetsed LONAS lastevoodid turvalise ja sügava une.

Kõik lastevoodid toimetatakse kohale ja pannakse kokku tasuta ning meie meeskond soovib teile lahkumisel head und. Samuti viime ise  ära kõik pakendijäägid, nii et kogu voodi kokkupanekuprotsessi pärast ei pea te üldse muretsema..

Lastevoodi tugev ja praktiline konstruktsioon

LONASe lastevoodid LIEPA ja DOBILAS on vastupidavad ja usaldusväärsed voodid, mis kestavad aastaid. Voodiraam on enne kangaga katmist kaetud spetsiaalse pehmendava materjaliga. See annab voodile lisapehmuse ja turvalisuse teie lapsele. Saate valida rohkem kui 500 kanga vahel.

LONAS lastevoodid DOBILAS ja LIEPA

DOBILASi lastevoodi on soliidse disainiga ja sellel on ruumikas, õhku läbilaskev voodikast, kuhu saab asju panna, mis annab teile seeläbi rohkem ruumi teie lapse toas.

Leedu disaineri Gaudutė Žilytė disainitud LIEPA lastevoodil on 3 peatsi modulatsiooni:

  U-kujuline universaalse disainiga peats;

  Pikendatud vasakpoolse peatsiga (vasakpoolne);

  Pikendatud parempoolse peatsiga (paremal).

Pikendatud voodisein on praktiline ja stiilne valik, mis annab teie lapsele mugavus- ja turvatunde.

Filter