Lastevoodid

Lastevoodid

LONASi lastevoodid

LONASi lastevoodid on mõeldud lastele ja teismelistele täiesti mugavaks uneks. Me hoolime kogu pere unemugavusest, mistõttu on meie lastevooditel omadused, mis on vajalikud hea ööune ja pika eluea tagamiseks. Kõik meie voodid on käsitööna valmistatud kvalifitseeritud käsitööliste poolt ning kasutatud materjalid on kõrgeima kvaliteediga ja hoolikalt valitud nii, et need sobiksid ka kõige väiksematele lastele. Lisaks sellele on meie disainerid hoolikalt kaalunud iga stilistilistilist otsust ja taganud suure hulga kangamustrite, värvide ja tekstuuride mitmekesisuse.

Stiilse ja kaasaegse lastevoodi saab valida kahe graatsilise ja kauakestva liini - Clover ja Linden - hulgast. Valige koos oma lapsega kangas enam kui 500 valiku hulgast - meie disainerid on loonud värvivaliku nii poiste kui ka tüdrukute vajadustele. Oleme näinud palju vaeva, et ühendada mugavus, disain ja tõhus ruumitunnetus ühes, nii et meie valikus on kõige populaarsemad ja optimaalsemad üheinimesevoodid lastele ja teismelistele mõõtudega 90x200. Funktsionaalse lahenduse jaoks valige lastevoodi koos voodipesukastiga ning voodid on saadaval kolme tüüpi peatoe ja erinevate küljetugedega. Erinevate disainide valik võimaldab teil valida voodi, mis sobib kõige paremini teie lapse või teismelise puhke- ja magamiskeskkonda.

Milline on parim lastevoodi?

Uuringud on näidanud, et kvaliteetne uni on laste puhul tihedalt seotud parema tervise, tugevama immuunsuse, parema tähelepanu, parema käitumise ja paremate akadeemiliste saavutustega. Seepärast on meie disainerid ja insenerid teinud kõvasti tööd, et luua voodi, mis tagab lastele hea une. Parim on voodi, mis on häirimatu, häirimisvaba ja pakub rahulikku une. Mis aga vastab kõige paremini igas vanuses laste puhkevajadustele? LONASe eksperdid soovitavad otsida lapsele sobivat voodit ning arvesse tuleb võtta mõningaid olulisi asju: lapse vanus, voodi suurus ja disainivalikud, mis aitavad kaasa mugavusele ja heale mikrokliimale.

Voodi lastele vanuse järgi

Lapsed kasvavad kiiresti ja isegi kui nad kasvavad veidi aeglasemalt, võib liiga väike või liiga lühike voodi tekitada ebamugavust, takistada head und või põhjustada enneaegset vajadust suurema voodi järele. Seetõttu on soovitatav osta suurem voodi, mis kestab aastaid, kui teie laps sellest välja kasvab. Üheinimesevoodid on optimaalne valik. 90x200 lastevoodid on ka teismeliste voodid, sest need vastavad ideaalselt nii kasvava kui ka küpsema teismelise ruumivajadusele. Nende jaoks, kes otsivad vastupidavust, võib see olla lahendus, kui üks voodi saadab last noorukieas - sest meie lastevoodid on tugeva, usaldusväärse ja jätkusuutliku konstruktsiooniga ning kangaste mitmekesisus võimaldab teil luua voodile just sellise meeleolu, nagu soovite.

Laste voodi disain

Lapse voodi disain on otsustav kriteerium, kui otsite lapse puhkevajaduste jaoks parimat voodit. Oluline on, et lapse või teismelise voodi oleks funktsionaalne, mugav, hubane, turvaline ja esteetiliselt meeldiv. Turvalisuse ja mugavuse tunnet aitab luua pea- ja tugikülgede valik. Polsterdatud lastevoodid, mille mõlemal küljel on pea- või tugiplaadid, on ideaalsed kõige väiksematele lastele - nad ei kuku voodist välja, nad tunnevad end turvaliselt ja mugavalt ning saavad puhkava ja lõõgastava une. Vasakul või paremal küljel pikendatud peatoega voodi ei paku mitte ainult turvalisust, vaid ka privaatsust, mistõttu on see eriti hea valik suurematele lastele ja teismelistele. Mis puutub funktsionaalsusesse, siis nii nooremale lapsele kui ka nooremale inimesele mõeldud voodi voodikastiga võimaldab teil korralikult hoiustada mitte ainult voodipesu, vaid ka kõiki muid esemeid, mida soovite ära panna, andes teile rohkem ruumi oma toas.

Voodi lastele Clover

LONAS pakub kahte graatsilist, stiilset ja moodsat lastevoodit - Clover ja Liepa. Cloveri voodi on soliidse, minimalistliku, kuid väga stiilse disainiga. See mugav voodi on seetõttu sagedane valik teismelistele, sest see aitab luua toreda, privaatse ja samas väga mugava magamiskeskkonna.

Sellel lastevoodite sarjal on ruumikas, hingav voodikirst, see on valmistatud tugevast ja vastupidavast MDFist ning raam on kaetud pehmendava materjaliga enne kangaga katmist. Selline disainilahendus tagab erakordse pehmuse, mugavuse ja ohutuse. Oluline on see, et lastevoodi disain on saadaval enam kui 500 erinevas kangavärvuses, tekstuuris ja mustriga, nii et nii poisid kui ka tüdrukud leiavad oma lemmikvärvid.

Laste voodid Liepa

LONASi lastevoodi Liepa eristub 3 pealae modifikatsiooni poolest. Sõltuvalt teie vajadustest ja lapse vanusest saate valida universaalse disainiga, U-kujulise pealaega, pikendatud vasaku või parema pealaega voodi. U-kujulise peaplaadiga lastevoodi valitakse väga sageli kõige noorematele lastele vanuses 3-6 aastat, sest see tagab mitte ainult mugava, vaid ka turvalise une. Vasakule või paremale küljele pikendatud peaplaadiga lastevoodi on ideaalne valik neile, kes soovivad luua oma privaatse ja hubase magamiskeskkonna.

Nagu Dobilo lastevoodil, on ka Liepa kollektsiooni vooditel pehmendava materjaliga kaetud raam ning need on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, mis tagavad voodi tugevuse ja vastupidavuse. Need lastevoodid on kujundatud koostöös disaineriga, mistõttu on stiililised ja ergonoomilised lahendused kaasaegsed ja sobivad suurepäraselt nii moodsasse kui ka klassikalisse lastetoasisustusse. Enam kui 500 valikuvõimaluse hulgast saab teie laps hõlpsasti leida endale sobiva värvi, mustri ja tekstuuri, nii et ta saab hõlpsasti luua endale kõige meeldivama magamiskeskkonna.

Kas vajate oma lastele voodit?

Kui otsite kvaliteetset, vastupidavat ja stiilset lastevoodit ja teil on veel vastamata küsimusi, võtke ühendust meie kvaliteetsete uneekspertidega, kes annavad teile hea meelega kogu vajaliku teabe, et aidata teil valida oma lapsele või teismelisele kõige tõhusam ja mugavam voodi.