Laste voodi LIEPA I

Alates 695,00€
Voodipesukast
Kangad
Suurus
Kolmevärviline madratsite kollektsioon
Klassikaline madratsite kollektsioon
Laste madratsid
Kattemadratsid
Tarvikud ja lisad
Dekoratiivpadjad
895,00€
Laste voodi LIEPA I
895,00€
Tarneaeg - 29 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 21.22 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Privaatsust pakkuv voodi lapsele või teismelisele

LIEPAt eristab selle elegantne U-kujuline peatsi disain. See loob turvalise ja mugava magamiskoha toas, mida sageli tuleb jagada õe või vennaga. Voodi on kõikidest nurkadest hoolikalt polsterdatud kangaga, mis tagab pehmuse ja meeldiva puudutuse.

Selle disaini eesmärk on sulanduda ruum ruumi, seega oleme loonud kolm varianti - pikendatud vasaku voodipoolse peatsiga, pikendatud parema voodipoolse peatsiga ja universaalse U-kujulise peatsiga.

  Peatsi jooned annavad hubasuse ja turvatunde

  Suurema vastupidavusega kasepuidu liimplaadid tagavad tugevuse

  Minimalistlik disain võimaldab voodit kasutada aastaid

  Voodi toodetakse tehases personaalselt teie jaoks.

Teave

Kohaletoimetamine ja kokkupanek
Välismõõtmed
Garantii

Et metsad haljendaks

Teie voodi saab järgmisel kevadel puuks. Iga ostetud voodi eest istutame LONAS-e metsa puu

Vaata lähemalt: Et metsad jääksid roheliseks: "LONAS“ istutab puu iga Baltikumi klientide poolt ostetud voodi kohta >

Voodi looja - Gaudutė Žilytė

"LIEPA voodisarja projekteerimisel soovisin, et mööbel pakuks lapsele nii füüsilist kui ka emotsionaalset turvalisust. Voodisein, mis justkui embab, loob hubase privaatsuse tunde, mis on väga oluline, kui toas elab mitu inimest. Lapsed, kes unistavad, loovad ja mängivad, saavad pärast pingelist päeva rahulikult puhata. “

Voodikonstruktsioon peab vastu ka suuremale survele

Sõbrad, koer ja kass: suurem kaal ei ole sellele voodile mingi väljakutse. Voodi on valmistatud suurema vastupidavusega kasepuidu liimplaatidest, mille nurgad on kahest kohast metallkinnitusega ühendatud.

Lisaks oleme ümardanud voodi jaluse nurgad, et anda voodile ainulaadne mugavus.

Voodirest tagab, et madrats ei vaju tühimike sisse ja püsib pikka aega oma õiges vormis. Need on valmistatud elastsetest ja tugevatest, 35 mm laiustest 28 liistust. Need annavad voodile tugevust ja võimaldab voodit kasutada koos igat tüüpi madratsitega.

Iga tellimust käsitletakse individuaalselt

Kliendi nimi käib meiega kaasas igal sammul. Usume, et nii hoiame inimesega ühendust ja vastutame isiklikult kõrgeima kvaliteedi eest. Suurem osa nii voodite kui ka madratsite tootmisest on käsitöö. See tagab täpsed õmblused ja iga osa kestab aastaid. Enne pakkimist ja väljasaatmist komplekteeritakse voodid ja kontrollitakse ühendusdetaile, et tagada teiele laitmatu kvaliteediga voodi.

  Kangad ja aksessuaarid magamistoa harmooniaks

  Voodikangaid on äärmiselt lihtne puhastada ja mõned neist on vastupidavad ka lemmiklooma küünte suhtes. Lisaks on need läbinud Martindale'i kulumise, värvide tuhmumise ja hõõrdumise testid. Teie valikul- kootud, veluur, buklee või muud ekslusiivsete mustritega kangas.

  Dekoratiivsed padjad, stiilsed tumbad, funktsionaalsed öökapid, lisavalgustussüsteemid: sama kangaga kaetud aksessuaarid saab hõlpsasti voodiga sobitada.

  Kasulik

  LONASdesign galerii >

  Kanga spetsifikatsioonid >

  Üldine tootegarantii >

  Similar products