Madratsid 180x200

Madratsid 180x200

LONAS madrats 180x200

LONASi madratsid 180x200 on mõeldud mugavaks puhkuseks ja kuningliku magamisruumi tunde saavutamiseks. Need madratsid on meie meistrite käsitöö tulemus ja valmistatud sertifitseeritud, vastupidavast ja hingavast materjalist, mis tagab parima kvaliteediga une. Kõik LONASe madratsid on valmistatud individuaalseid unevajadusi ja terve keha õiget asendit kogu une jooksul silmas pidades. Seega pakub see ruumikas 180x200 madrats ideaalset toestust kehale ja asendit, mis lõõgastab lihaseid, nii et saate magades kiiremini ja tõhusamalt lõdvestuda.

LONASe madratseid 180x200 saab valida laiast valikust, need on mõeldud mitmesuguste magamisvajaduste ja -harjumuste jaoks. Selliste mõõtmetega kaheinimese madratseid saab valida Tricolour ja Classic kollektsioonidest või kohe vastavalt sellele, milline madratsi tüüp teile sobib - vastavalt madratsi kõvadusele-pehmusele ja materjalidele, millest see on valmistatud: lateks, viskoelastne, vedru-, vaht-, polüuretaan- või ortopeediline 180x200 madrats. Kvaliteetne ja lai valik madratseid võimaldab teil leida ideaalse madratsi parima magamiskogemuse saavutamiseks.  

Millised on Tricolour- ja Classic-kollektsiooni 180x200 madratsite omadused?

LONAS on uhke oma Tricolour ja Classic madratsite kollektsioonide üle. Kõik nende kollektsioonide tooted on keskendunud kõrgeimale unekvaliteedile ja vajadusele lõõgastava ja tervisliku puhkuse järele. Sageli esitatakse meile siiski küsimus: mis vahe on Tricolour- ja Classic-kollektsioonide 180x200 madratsite vahel? Tricolour-kollektsiooni madratsid kohanduvad ideaalselt keha joontega ja on lõõgastavate omadustega. Nendes rafineeritutes, käsitsi valmistatud madratsites kohtuvad uusim tehnoloogia ja tervislik eluviis meie rahva pärandi ja traditsioonidega. Naturaalsed linased kiud ja toonid on selle kollektsiooni madratsite disaini peamine eripära.

Classic-kollektsiooni madratsid on ajas proovitud madratsid, mida on hinnanud tuhanded rahulolevad kliendid. Selle kollektsiooni 180x200 madratsid saavutavad täiusliku tasakaalu hinna ja kvaliteedi vahel ning pakuvad teile alati usaldusväärsete klassikute eeliseid - vastupidavust, maksimaalset õhu läbilaskvust ning mugavat ja rahulikku puhkust kogu kehale.  

Kumb on parem: kõva või pehme madrats 180x200?

Tihtipeale hakatakse 180x200 madratsit otsides mõtlema, kumb oleks parem - kõva või pehme? Vastus peaks põhinema teie une- ja kehavajadusi arvesse võttes. Kui vajate magamise ajal väga tugevat tuge oma selgroole, siis on soovitatav kõva 180x200 madrats. LONASe kõvad madratsid pakuvad kindlat tuge magamisel, pööramisel ja voodist tõusmisel, seega on need ideaalne valik inimestele, kes kaaluvad rohkem ning ka vanematele inimestele.

LONASe keskmise kõvadusega madratsid 180x200 rahuldavad kõige paremini tarbijate magamisvajadusi- need on kõige populaarsem valik. See on tingitud sellest, et need madratsid sobivad igas vanuses ja kehatüübiga inimesele, kohanduvad ideaalselt kehakontuuridega ja tagavad kõrge magamismugavuse.

Pehme madrats võimaldab lihsatel paremini lõõgastuda. LONASe pehmete madratsite selge eelis on efektiivne liigutuste summutamine. Magamine koos oma kaaslasega 180x200 madratsil tagab kvaliteetse puhkuse, sest te ei tunne teise inimese liigutusi.  

Millistest materjalidest 180x200 madrats on kõige mugavam?

Maksimaalse magamismugavuse tagamiseks õige 180x200 madratsi valimisel tuleb erilist tähelepanu pöörata põhimaterjalidele, millest madrats on valmistatud. LONASe tootevalikus on 4 peamist 180x200 madratsitüüpi: lateks, viskoelastne, vedrumadrats ja vahtpolüuretaan.

Lateksmadratsid toetavad tõhusalt selgroo loomulikku, anatoomiliselt õiget asendit ja sobivad eriti hästi tundlikele magajatele, kuna ei kanna madratsi liikumist üle.

Viskoelastseid madratseid soovitatakse liigesevaludega inimestele, sest viskoelastne materjal soojendab ja vähendab kehaosade tuimust.

Vedrumadratsid on ühed kõige mitmekülgsemad madratsid, mis kohanduvad ideaalselt iga inimese individuaalse kehakaaluga, et tagada mugav ja rahulik uni.

Polüuretaanvahtmadratsid loovad optimaalse õhu- ja niiskuse läbilaskvusega erakordselt hügieenilise magamiskeskkonna, mis teeb neist ideaalse lahenduse inimestele, kes öösel palju higistavad.

Neile, kellel on erilised magamisvajadused, seljaprobleemid või lihasvalu, soovitame LONASe ortopeedilist madratsit 180x200, millel on 7 anatoomilist tsooni, mis tagavad suurema tähelepanu kehale ja tervislikuma une.

Kui soovite rohkem teada erinevate madratsite omadustest ja nende pakutavast mugavusest, võtke ühendust LONASe kvaliteetse une ekspertidega - räägime teile üksikasjalikult madratsitest ja aitame valida 180x200 madratsi, mis sobib teie vajadustele kõige paremini, arvestades teie individuaalseid vajadusi.

Filter