−15%

Madrats MŪZA®

Alates 640,00€

See madrats on Teie jaoks, kui Te ei soovi unemugavuses järelandmisi teha. Loodusliku kummiga luksuslik lateksmadrats on äärmiselt elastne ja säilitab aja jooksul oma kuju. See kohandub igasuguse kehasurvega, kui ei tundu kleepuv.

  7 anatoomilist tsooni säilitavad terve kehaasendi

  Pulse Natural lateks kohandub ideaalselt keha ja selle soojusega.

  Madratsi materjal ei soodusta tolmulestade paljunemist

  Tootel on 10-aastane garantii selle suurepärase kvaliteedi tagamiseks.

  30 öö prooviperiood võimaldab teil madratsit vahetada.

Suurus
544,00€
640,00€
Madrats MŪZA®
544,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 12.90 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Madrats MŪZA®
Kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. See ei tekita tolmulestasid ning selles sisalduv lina aurustab hästi niiskust. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab kõige paremini plekid.

Pulse Natural Latex täiusliku sobivuse tagamiseks

Kui keegi ütleb, et ta magab nagu pilvel, siis viitab ta MUSE® madratsile. Selle tunde eest vastutab 3 cm paksune Pulse Natural lateksi kiht. See ei taga mitte ainult võrratut mugavust, vaid ka ideaalset temperatuuri une ajal. See kohandub iga päev teie kehaga, võimaldades kogu öö jooksul meeldivalt soojana püsida. Ja igal hommikul, kui te voodist üles tõusete, pöördub see tagasi oma algsesse asendisse.

Tugev lateksist alus

Madratsi alus on valmistatud lateksist, mis sisaldab 20% looduslikku kummi ja mille tihedus on kuni 65 kg kuupmeetri kohta. See on tõenäoliselt kõige pikaealisem madratsi materjal. See on lisaks profileeritud, et tagada võrratu mugavus ja ideaalne õhuringlus.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle vahetüki materjal muudab madratsikatte eemaldamise ja pealepaneku lihtsaksmadratsi hooldamine on lihtsam. 

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi eemaldamine
Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

7 pehme tsooni selgroo ja kogu keha lõdvestamiseks

Mäletage kerget kehatunnet, kui ärkate üles. MŪZA® madratsil on uuenduslik disain, mis on loodud füsioterapeutide abiga. See disain võimaldab teie lihastel lõdvestuda ja selgrool õigesti sirguda.

Madratsis on 7 pehmendustsooni vastavalt inimese anatoomiale. 4 tugevamat tsooni pakuvad kindlat tuge peale, torsole, reitele ja jalgadele, samas kui 3 pehmemat tsooni võimaldavad õlgadele, vaagnale ja sääreosadele kerget toetamist.

Pulse Natural - ideaalne kehatunne kogu öö jooksul

See uuenduslik materjal loob une ajal meeldiva mikrokliima. See tähendab, et see kohandub teie kehatemperatuuriga ja hoiab teid kuuma või külma eest, lastes sisse hea õhu. Kõik see aitab kaasa hea unekvaliteedi saavutamisele ja virgutavale tundele ärgates.

Lisaks tagab selle lateksi tootmistehnoloogia täieliku jätkusuutlikkuse: toodetud materjal on pikaajaline ja selle ökoloogiline jalajälg on lateksivahtude tööstuses kõige väiksem.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

Iga õmblus on tihedalt õmmeldud, et vältida lahtihargnemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus seda on vaja, et kaitsta osasid deformatsiooni või lagunemise eest.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome jätkusuutlikke madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame kõikjal, kus saame Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Sünteetilised osad, mis on vajalikud madratsi omaduste jaoks, on kaetud patendeeritud vahetükiga, et need kestaks kaua ja ei tolmuks.

Similar products