Padi SAPNAS

Alates 59,00€

Ortopeediline padi SAPNAS on valmistatud väga elastsest ja pehmest vahtpolüuretaanist NEROPUR®. Tõtt-öelda sarnaneb see padi omaduste poolest latekspadjaga – see kohandub suurepäraselt pea kuju järgi ja lõdvestab kaelalihaseid. Tänu NEROPUR®-i avatud pooride struktuurile ja profiilijoontele laseb padi SAPNAS hästi õhku läbi ja meeldib isegi inimestele, kes eelistavad magada kõhuli, nägu patja surutud.

Pehme ja elastne padi võimaldab igakülgset lõdvestust

Avatud pooride struktuur ja profiilijooned tagavad hea õhuringluse

Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

Linakiuga ümbrist võib pesta temperatuuril kuni 60 °C

Suurus
89,00€
Padi SAPNAS
89,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Kohaletoimetamine
Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Aegade jooksul järeleproovitud koostis sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Linane kiudkate

Eemaldatav ja pestav linasest kiust kate aitab seda puhtana ja pehmena hoida. See on tolmulestavaba ja linasest materjalist aurustub hästi niiskus. Katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Pehme täidis NEROPUR®

Pehme ja elastne vahtpolüuretaan NEROPUR® kohandub pea- ja kaelakuju järgi ning aitab lülisamba magamise ajal õiges asendis hoida. Suure tihedusega materjal tagab vastupidavuse, et magamismugavus kestaks aastaid. Avatud pooride struktuur ja profiilijooned võimaldavad hea õhuringluse.

Selle ülesanne on kaitsta kodust keskkonda polüuretaantolmu eest. Oleme mõelnud ka teie mugavusele - tänu sellele padjaümbrisele on padjakatet lihtne peale panna ja maha võtta

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Ümbris:

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Lubatud keemiline puhastus

 Mitte valgendada

 Mitte trummelkuivatada

Mitte triikida


Toote hooldussoovitused >