−20%

Raskustekk TITAN

Alates 135,20€ 169,00€

Raskustekk TITAN aitab päevamuljete järel kiiremini uinuda, lõdvestuda ja sügavasse unne sukelduda. Tekk liibub kohe peale panduna vastu keha. Spetsiaalselt valmistatud puuvillane tekikangas laseb õhku läbi. See on õrn, kuid väga tugev, et pidada vastu klaashelmeste massile. Hommikul ärkate energilise ja puhanuna.

Raskusteki õrna embust nimetatakse süvasurve puutestimulatsiooniks (ingl deep pressure touch stimulation). Uuringud on näidanud, et seesuguse puudutuse imiteerimine vabastab rahunemishormoone. Samas väheneb stressihormoone ja aktiveerub unehormoonide eritus. Raskustekk võimaldab end rahulikumalt tunda, tänu millele on kergem uinuda.

  Pehme pealiskangas võimaldab nahal hingata

  Eriliselt tepitud tekk võimaldab klaashelmeste massil ühtlaselt jaotuda

  Raskustekk aitab kergemini uinuda

  Sobib tundliku nahaga inimestele

Tähelepanu! 7 kg raskustekk on ette nähtud üksnes täiskasvanutele kehakaaluga üle 60 kg.

Suurus
135,20€
169,00€
Raskustekk TITAN
135,20€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 3.22 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Teave

Kohaletoimetamine
Teki mass
Mõõtmed
Koostis
Garantii

Puuvilla ja klaasihelmeste duett kergemaks uinumiseks ja sügavamaks uneks

100% puuvillast pehme tekikott

Puuvill on väga hõõrdumiskindel materjal, sellepärast on tegu klassikalise valikuga nii rõivaste kui ka voodipesu valmistamisel. Kus on vaja töökindlat ja kauakestvat kangast, seal kasutatakse puuvilla. Pealegi on see naha vastas väga meeldiv.

Klaashelmeste ja 100% puuvilla täidis

Et raskustekk oleks päriselt raske, oleme puuvillatäidise vahel kasutanud klaashelmeid. Massi tõttu liibub tekk vastu keha ja loob niimoodi embustunde, tänu millele on kergem rahuneda, uinuda ja öösel välja puhata.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

🗴 Mitte pesta

🗴 Mitte valgendada

🗴 Mitte trummelkuivatada

🗴 Mitte triikida

🗴 Mitte keemiliselt puhastada

Toote hooldussoovitused >