Voodid 90x200

Voodid 90x200

LONAS 90x200 voodid 

LONAS 90x200 voodi on hubane puhkuse oaas lastele ja teismelistele, mis on populaarne valik ka täiskasvanutele. Need pehmed ja elegantsed voodid on valmistatud meie käsitöömeistrite poolt kõige kvaliteetsematest materjalidest, väga tugeva konstruktsiooniga ja kauakestvad, mistõttu üheinimesevoodid saadavad sageli rohkem kui ühe teismelise iseseisvasse ellu. Erinevate disainide ja stiilide valik annab voodiomanikele väga meeldiva võimaluse täiendada oma magamistuba viimse detailini.  

Meie 90x200 üheinimesevoodid on saadaval kahes ainulaadses sarjas - Clover ja Linden. Need avaldavad muljet peene disainiga, mis sobivad nii moodsasse kui ka klassikalisse interjööri. Sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest saate valida 90x200 üheinimesevoodi koos voodikastiga või ilma, vasakule või paremale küljele ulatuva mugava peaplaadiga või pehme U-kujulise peaplaadiga. Rohkem kui 500 kangavärvi, mustri ja tekstuuri vahel on lihtne leida igaühele sobiv magamiskeskkond. 

Mõeldud lastele, aga sobib ka täiskasvanutele 

LONAS 90x200 üheinimesevoodid on valmistatud laste ja teismeliste puhkevajaduste rahuldamiseks. Sellise suurusega voodid on pehmed, mugavad ja piisavalt avarad, et puhkuse ajal oleks mugav olla. Selle tähtsaim funktsioon on aga tagada kiiresti kasvavate laste magamise täielik mugavus. See pakub mugavat välja sirutamist, piiramatut liikumisvõimalust ja tuge valitud kohas, mis tagab privaatsuse ja mugavuse. 

Tänu oma mugavusele on meie 90x200 üheinimesevoodi populaarne mitte ainult laste ja teismeliste, vaid ka täiskasvanute seas, kes otsivad kompaktset, elegantset, äärmiselt mugavat ja pehmet voodit. Iga LONO 90x200 voodi on disainitud nii, et tagada mugav ja turvaline ööuni. Seepärast on kõik selle suurusega üheinimesevoodid tugeva, usaldusväärse ja vastupidava konstruktsiooniga ning voodiraam on enne kangaga katmist kaetud spetsiaalse pehmendava materjaliga. Selline konstruktsioon tagab lisapehmuse ja loob turvalise magamiskeskkonna ka kõige väiksematele lastele. 

Üheinimesevoodi Clover 

Neile, kes otsivad kvaliteetset, äärmiselt mugavat ja minimalistliku disainiga 90x200 üheinimesevoodit, on LONASe disainerid ja käsitöömeistrid loonud Dobilas voodi. Need mugavad ja stiilsed voodid lastele, teismelistele ja täiskasvanutele sobivad ideaalselt iga toa interjööri. Minimalistlik disain on esteetiliselt meeldiv nii nooremate laste, teismeliste kui ka täiskasvanute magamistubades ning selle elegantne kuju kestab aastaid, nii et Cloveri üheinimesevoodi võib kesta lapsepõlvest kuni täiskasvanueani. 

Selle 90x200 üheinimesevoodi üks suurimaid funktsionaalseid eeliseid on ruumikas ja kvaliteetse tõstemehhanismiga voodikapp. Pesukastiga voodi on ideaalne lahendus neile, kes soovivad hoida oma toas korda ja luua rohkem ruumi, kus ruumi on vähe. Funktsionaalne üheinimesevoodi Dobilas on valmistatud vastupidavast MDF-plastist, mis tagab stabiilse ja vastupidava konstruktsiooni, samas kui voodi pehme kangas, millel on üle 500 värvi-, mustri- ja tekstuurivaliku, loob turvatunde ja hubasuse. 

Üheinimesevoodid Liepa 

LONO 90x200 voodi on võimalik valida ka graatsilise Liepa kollektsiooni hulgast. Selle tootesarja üheinimesevoodid on pehme seinaga, mis tagab hubasuse ja privaatsuse tunde, mistõttu on need lemmikud nende seas, kes soovivad privaatset ja rahulikku puhkekohta. Oleme loonud sellest voodist kolm varianti, et rahuldada igaühe vajadust mugava ja turvalise ööune järele. Valikus on

 

90x200 üheinimesevoodi, mille peaplaat laieneb vasakule või paremale poole, ning universaalse U-kujulise peaplaadiga voodi. Ükskõik millise valiku teete, loob peaplaadi elegantne disain turvalise, mugava ja hubase magamiskoha nii väikestele, teismelistele kui ka täiskasvanutele. 

Liepa üheinimesevoodite valik on samuti valmistatud kvaliteetsest ja tugevast MDF-plastist ning selle raam on spetsiaalse pehmendusmaterjaliga. Usaldusväärsed ja vastupidavad materjalid ning meie käsitööliste hoolikas käsitöö tähendab, et saate nautida mugavat ja hubast voodit aastaid. Oluline on, et 90x200 üheinimesevoodit saab igaüks isikupärastada, valides värvi, mustri ja kangatekstuuri enam kui 500 valiku hulgast. Lai valik ei aita mitte ainult luua kõige mugavamat magamiskeskkonda, vaid võimaldab ka teha esteetilisi valikuid, mis sobituvad stiilselt toa interjööriga. 

Kuidas valida 90x200 voodit? 

Küsimusi 90x200 üheinimesevoodi valimise kohta? Olgu see siis lapsele, teismelisele või täiskasvanule, on oluline, et igaühel neist oleks võimalus luua oma voodile oma stiil ja disain. Juba ainuüksi kangavärvi, materjali tekstuuri ja peaplaadi tüübi valimisega saate tunda end voodi peremehena. Teine asi on voodi funktsionaalne mugavus. Pidage meeles, et voodiraamiga või ilma, pikendatud peaplaadiga või ilma või universaalse peaplaadiga pakub igal juhul erinevaid võimalusi. Seega, kui teil on veel küsimusi, võtke ühendust LONO kvaliteetse une ekspertidega, kes aitavad teid professionaalselt parima üheinimesevoodi leidmisel. 

Filter