Voodid 90x200

Voodid 90x200

LONAS voodid 90x200

LONAS voodi 90x200 on hubane puhkuse oaas lastele ja teismelistele, mis on populaarne valik ka täiskasvanutele. Need pehmed ja elegantsed voodid on meie käsitööliste poolt valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, väga tugeva konstruktsiooniga ja kauakestvad, mistõttu üksikud voodid saadavad sageli rohkem kui ühe teismelise iseseisvasse täiskasvanuikka. Erinevate disainide ja stiilide mitmekesisus annab voodiomanikule väga meeldiva võimaluse oma puhkekompanii viimse detailini lõpule viia. 

Meie 90x200 üheinimesevoodid on saadaval kahes ainulaadses sarjas - Clover ja Linden -, mis avaldavad muljet peente disainilahendustega, mis sobivad nii moodsasse kui ka klassikalisse interjööri. Sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest saate valida 90x200 üheinimesevoodi koos voodipesukastiga või ilma, vasakule või paremale küljele pikendatud mugava peaplaadiga või pehme U-kujulise peaplaadiga. Enam kui 500 kangavärvi, mustri ja tekstuuri vahel on lihtne leida igaühele sobiv magamiskeskkond.

Mõeldud lastele, kuid sobib ka täiskasvanutele

LONAS üheinimesevoodid 90x200 on valmistatud nii, et need vastaksid kõige paremini laste ja teismeliste puhkevajadustele. Sellise suurusega voodid on pehmed, mugavad ja piisavalt avarad, et olla mugav ka vabal ajal. Selle kõige tähtsam ülesanne on aga tagada kiiresti kasvavatele lastele täiesti mugav uni. Selles on mugav välja sirutada, piiramatu liikumisvõimalusega ja toega valitud kohas, mis tagab privaatsuse ja mugavuse.

Tänu oma mugavusele on meie 90x200 üheinimesevoodid populaarsed mitte ainult laste ja teismeliste, vaid ka täiskasvanute seas, kes otsivad kompaktset, elegantset, äärmiselt mugavat ja pehmet voodit. Iga LONO 90x200 voodi on disainitud nii, et tagada mugav ja turvaline uni. Seepärast on kõik selle suurusega üheinimesevoodid tugeva, usaldusväärse ja vastupidava konstruktsiooniga ning voodiraam on enne kangaga katmist kaetud spetsiaalse pehmendava materjaliga. Selline konstruktsioon tagab lisapehmuse ja loob turvalise magamiskeskkonna ka kõige väiksematele lastele.

Ühe voodi Clover

Neile, kes otsivad kvaliteetset, äärmiselt mugavat ja minimalistliku disainiga üheinimesevoodit 90x200, on LONASi disainerid ja käsitöömeistrid loonud voodi Dobilas. Need hubased ja stiilsed voodid lastele, teismelistele ja täiskasvanutele sobivad suurepäraselt iga ruumi interjööri. Minimalistlik disain on esteetiliselt meeldiv nii nooremate laste, teismeliste kui ka täiskasvanute magamistubades ning elegantse kuju kestab aastaid, nii et Cloveri üheinimesevoodi võib kesta lapsepõlvest kuni täiskasvanueani.

Selle 90x200 üheinimesevoodi üks suurimaid funktsionaalseid eeliseid on ruumikas voodipesukapp, millel on kvaliteetne tõstemehhanism. Voodi koos voodipesukirstuga on ideaalne lahendus neile, kes soovivad oma toas korda hoida ja luua rohkem ruumi seal, kus ruumi napib. Funktsionaalne üheinimesevoodi Dobilas on valmistatud vastupidavast MDF-plastist, mis tagab stabiilse ja tugeva konstruktsiooni, samas kui voodi pehme kangas, millel on üle 500 värvi-, mustri- ja tekstuurivaliku, loob turvatunde ja hubasuse.

Üheinimesevoodid Liepa

LONO voodi 90x200 on võimalik valida ka graatsilise Liepa liini hulgast. Selle liini üheinimesevoodid on pehme seinaga, mis annab hubasuse ja privaatsuse tunde, mistõttu on need lemmikud nende seas, kes soovivad privaatset ja rahulikku puhkepaika. Oleme loonud sellest voodist kolm varianti, et rahuldada igaühe vajadusi mugava ja turvalise une järele. Valikus on 90x200 üheinimesevoodi, millel on vasakule või paremale küljele pikendatud pealaud, ning universaalse U-kujulise pealaudadega voodi. Ükskõik millise valiku teete, loob pealae elegantse disainiga turvalise, mugava ja hubase magamiskoha nii väikestele, teismelistele kui ka täiskasvanutele.

Liepa sarja üheinimesevoodid on samuti valmistatud kõrgekvaliteedilisest ja tugevast MDFist ning nende raam on spetsiaalse pehmendusmaterjaliga.  Usaldusväärsed ja vastupidavad materjalid ning meie käsitööliste hoolikas käsitöö võimaldavad nautida mugavat ja hubast voodit aastaid. Oluline on see, et 90x200 üheinimesevoodi saab igaüks individuaalselt kujundada, valides värvi, mustri ja kangastruktuuri enam kui 500 valiku hulgast. Suur valikuvõimalus ei aita mitte ainult luua kõige meeldivamat magamiskeskkonda, vaid võimaldab ka teha esteetilisi otsuseid, mis sobituvad stiilselt toa interjööriga.

Kuidas valida 90x200 voodit?

Küsimusi 90x200 üheinimesevoodi valimise kohta? Olgu see siis lapsele, teismelisele või täiskasvanule, on oluline, et igaühel neist oleks võimalus luua oma magamisaluse jaoks oma stiil ja disain. Ainult kangavärvi, materjali tekstuuri ja peatoe tüübi valimisega saate tunda end voodi peremehena. Teine asi on voodi funktsionaalne mugavus. Pidage meeles, et voodi voodikastiga või ilma, pikendatud peaplaadiga või ilma või universaalse peaplaadiga pakub igal juhul erinevaid võimalusi. Seega, kui teil on veel küsimusi, võtke ühendust LONO kvaliteetse une ekspertidega, kes abistavad teid professionaalselt parima üheinimesevoodi otsimisel. 

Filter