Lateksmadratsid

Lateksmadratsid

LONAS lateksmadratsid

LONASi lateksmadratsid on tasakaalus tipptasemel tehnoloogia ja käsitöö, pakkudes maksimaalset mugavust, suurepärast õhku läbilaskvust ja erakordset elastsust. Kõik meie lateksmadratsid on valmistatud kauakestvast, kvaliteetsest, elastsest lateksist, mis sisaldab looduslikku kummi. Seetõttu on need madratsid keskkonnasõbralikud, keskkonnasõbralikud ja ideaalsed nii täiskasvanutele kui ka lastele täiesti mugava ja tervisliku une tagamiseks.

LONO pakub meie käsitööliste poolt käsitsi valmistatud lateksmadratseid, mis on saadaval Tricolour või Classic madratsite kollektsioonides. Iga magaja saab valida pehme, keskmise või kõva lateksmadratsi vastavalt oma individuaalsetele vajadustele. Meie valikus on lateksmadratsid kõikides standardmõõtudes. Kahekohalised madratsid on saadaval järgmistes suurustes: 140x200, 160x200, 180x200, 180x215 ja ühekohalised madratsid 80x200, 90x200 või 120x200. Meil on midagi ka väikestele, lastemadratsid mõõtudega 80x160 ja 80x180. Nii et kõik saavad nautida rahulikku ööd tippkvaliteediga magamisalusel.

Lateksmadratsite omadused

Miks osta lateksmadratsit? Aeg-ajalt, kui me räägime oma klientidega, palutakse meil rääkida neile rohkem selle madratsi eripärast. Esiteks, kõik LONO lateksmadratsid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga lateksist ja sisaldavad looduslikke materjale, mistõttu on need suurepärane valik neile, kes otsivad keskkonnasõbralikku madratsit, millel on looduslikud antibakteriaalsed ja hüpoallergeensed omadused, mis sobib erinevatele allergiatele kalduvatele inimestele ja tolmulestade suhtes tundlikele lastele. Kuid meie lateksmadratsid ei ole hinnatud mitte ainult oma naturaalsuse, vaid ka muude omaduste poolest, mis on kvaliteetseks ja mugavaks uneks hädavajalikud.

Iseloomustab punktelastsus. Kvaliteetsed lateksmadratsid kohanduvad ideaalselt keha kumerustega ja tagavad ideaalsed magamistingimused. Nende madratsite peamine eelis on seega nende punktelastsus, mis tagab ühtlase toe kõigile kehaosadele, andes maksimaalse mugavuse sõltumata magamisasendist, olgu see siis selili, kõhuli või külili.

Säilitab selgroo õige asendi. Lateksmadratseid hinnatakse kõrgelt nende võime tõttu säilitada selgroo loomulikku ja anatoomiliselt õiget asendit. Seetõttu võib lateksmadratsil magamist soovitada lastele, kes on mures selja õige asendi pärast une ajal, ja täiskasvanutele, kellel on selja-, selgroo- või liigestevalu või vaevavad lihaspinged.

Kõrge õhu läbilaskvus. Lateksmadratsites on avatud lateksi pooride struktuur, mis tagab suure õhuläbilaskvuse. Õhu kerge ringlevus madratsis takistab niiskuse kogunemist ja parandab termoregulatsiooniomadusi - soojendavad talvel ja jahutavad suvel.

Ei edasta liikumist. Lateksmadratsid on üks populaarsemaid valikuid paaride jaoks, sest need ei edasta teie partneri liigutusi, kui te neil magate.  Kuna need madratsid kohanduvad iga magaja füsioloogiliste omadustega, tagavad nad puhkepõhise ja kvaliteetse une isegi siis, kui üks partner kogu öö jooksul küljelt küljele pöörleb.

Pikaajaline mugavus. Kui ostate kvaliteetsest lateksist valmistatud madratsi, saate nautida maksimaalset mugavust väga pikka aega, sest lateksmadratsid kuluvad väga aeglaselt. Te peaksite teadma, et korraliku hoolduse korral võib lateksmadrats püsida kuni 10-15 aastat.

Lateksmadratsid Tricolour ja Classic kollektsioonidest

LONO lateksmadratsid on saadaval Tricolour või Classic madratsite kollektsioonides.  Tricolour-kollektsiooni lateksmadratsid on mõeldud luksuslikuks ja igakülgseks lõõgastumiseks. Need pehmed madratsid kohanduvad keha iga kõverusega, pakkudes mugavat pehmet tunnet, säilitades samal ajal tervisliku kehaasendi, ning naturaalse kummi sisaldav lateks loob kehale ideaalse mikrokliima.

Classic kollektsioon pakub keskkonnasõbralikust lateksist valmistatud keskmise ja kõva kvaliteediga lateksmadratseid. Kõvemad madratsid on üks parimaid valikuid neile, kes otsivad tugevat magamispinda, mis toetab selgroogu. Seepärast soovitatakse neid madratseid tavaliselt tervisliku ja mugava une tagamiseks lastele, teismelistele ja seljavaludega täiskasvanutele.

Kvaliteetsed lateksmadratsid ühe- ja kaheinimesevooditele

LONO tootevalikusse kuuluvad lateksmadratsid nii ühe- kui ka kaheinimesevooditele. 180x215 lateksmadratsid on meie valikus kõige suuremad ja sobivad LONAS muusikakollektsiooni pikendatud vooditele. Kõik see tagab maksimaalse magamismugavuse pikematele inimestele. Lateksmadratsid 160x200 on kõige levinum valik paaridele, kes soovivad nautida rahulikku ja kvaliteetset puhkust. Teised standardsed populaarsed lateksmadratsi suurused kaheinimesevoodite jaoks on 140x200 ja 180x200. Üheinimesevoodite puhul täiskasvanutele ja lastele on kõige populaarsemad lateksmadratsi suurused 80x160, 80x180, 80x200, 90x200 ja 120x200. Seega võite hõlpsasti leida sobivas suuruses üheinimesevoodi madratsi, mis on valmistatud kvaliteetsest lateksist.

 Milline lateksmadrats on teie jaoks parim?

Kas teil on veel küsimusi suuruse kohta? Või ehk olete huvitatud rohkem teada saama lateksmadratsite omadustest ja sobivusest teile? Võtke ühendust LONO kvaliteetse une ekspertidega, kes vastavad kõigile teie küsimustele, annavad teile professionaalset nõu ja aitavad teil valida vastupidava lateksmadratsi, mis vastab ideaalselt teie vajadustele tervisliku ja kvaliteetse une tagamiseks.

Filter