Laste voodipesukomplektid

Laste voodipesukomplektid

Laste voodipesu

Kvaliteetne ja mugav uni on üks tähtsamaid asju selleks, et laps oleks energiline, uudishimulik ja alustaks päeva hea tujuga. Kvaliteetne uni ei nõua mitte ainult head voodit või patja, vaid ka pehmet ja mõnusat voodipesu, et teie laps saaks nautida lõõgastavat ja rahulikku und. LONASest leiad laste voodipesukomplektid, mis ei üllata sind mitte ainult oma iluga vaid rõõmustavad ka vastupidavuse ja kangaste jätkusuutlikkusega.

Kuidas valida oma lapsele õige voodipesu?

Kui valite voodipesu veidi vanemale lapsele või teismelisele, siis tõenäoliselt soovite, et nad valiksid ise. Ja see on suurepärane! Kuid arvestage alati oma lapse eelistustega. Enne uue voodipesu ostmist oma lapsele soovitame kaaluda järgmist:

  Voodipesu suurus. Kõige tähtsam on teada oma teki mõõtmeid ja juhinduda sellest meelepärase voodipesu valimisel. Meie veebipoest leiate lastele ja teismelistele mõeldud üheinimese voodipesukomplektid 140x200 ja 150x200 suuruses. Toodame ka 100x140 voodipesukomplekte beebidele, mis on spetsiaalselt kohandatud pere kõige väiksematele liikmete jaoks 100x140 tekkidele ja 40x60 patjadele.

  Voodipesu kanga tüüp. Kõik meie veebipoes müüdavad laste voodipesu on valmistatud 100% Premium puuvillsatiinist. See puuvillasatiin on äärmiselt tihe materjal, mis tagab voodipesu vastupidavuse ja tugevuse, kuid on samas äärmiselt pehme ja õrn.

  Värvide või mustrite valik. Mõned inimesed valivad voodipesu värvi vastavalt oma toa sisekujundusele, teised aga valivad värvi, mis on neile südamelähedane. LONAS HOME'i voodipesukomplekte iseloomustab minimalism, mistõttu saab neid kohandada kõikide interjööridega. Pehmed värvid mitte ainult ei rahusta teid, vaid inspireerivad teid ka uueks päevaks.

  Voodipesu hooldus. Laste voodipesu on väga lihtne hooldada, sest materjal on väga tugev ja säilitab oma esialgsed värvid ka peale paljusid pesusid.

LONAS HOME laste voodipesukomplektid internetis

LONAS pakub beebi- ja lastevoodipesu imikutele ja lastele. LONAS HOME laste voodipesul on Oeko-Tex® sertifikaat, mis tagab selle ohutuse ja sobivus beebidele. Erinevad suurused võimaldavad kohandada voodipesu mitte ainult lapsele, vaid ka teismelisele. Kõiki tooteid, mida näete meie veebipoes, saate tellida internetis.

Filter