Laste voodipesukomplektid

Laste voodipesukomplektid

    Vabandame ebamugavuste pärast.

    Otsige uuesti, mida soovite

LONAS laste voodipesu ja voodipesukomplektid lastele

LONASi lastevoodipesu on mõeldud laste kvaliteetseks ja mugavaks uneks. Meie voodipesu, nagu ka meie laste voodipesu, on valmistatud 100% Premium Cotton Satinist. See loob väga tõhusa une- ja puhkekogemuse nii väikelastele kui ka teismelistele. Kõik meie laste voodipesu on kõrgeima kvaliteediga, tugev, vastupidav, superpehme ja superpehme. Need, kes on juba kogenud satiini puudutust, teavad, kui rahustav ja lõõgastav see on.

LONASi voodipesukomplekti lastele saab valida kahest meie kollektsioonist - Elegante ja Moderno. Leiad nii ühevärvilisi kui ka erksavärvilisi kangaid kirju või peene mustriga. Pakume ka ühekohalist voodipesu lastele ja teismelistele suurustes 140x200 ja 150x200 ning beebivoodipesu suurustes 100x140. Sõltumata lapse vanusest, küpsusest või hobidest, on meie voodipesuvalik loodud nii, et see vastab igaühe ootustele, kusjuures kõige tähtsam osa - kvaliteetne uni ja pehme, kerge tunne - on juba ette nähtud, nii et teil tuleb vaid valida ja luua oma voodisse soovitud meeleolu.

Kuidas valida laste voodipesu?

Laste une kvaliteet sõltub paljudest teguritest. Üks neist on voodipesu, mis on kogu puhkuse ajal magaja kehale kõige lähemal. Seetõttu tuleb laste tervisliku, rahulikku ja meeldiva une tagamiseks valida laste voodipesu kõige vastutustundlikumalt. Millised on kõige olulisemad asjad, mida laste voodipesu valimisel arvesse võtta? LONASi eksperdid kvaliteetse une alal määravad kindlaks järgmised põhikriteeriumid.

Õige suurusega laste voodipesu

Laste voodipesu valimisel on väga oluline võtta arvesse lapse vanust ja pikkust, sest see määrab voodipesu suuruse. LONO valikus on laste voodipesu suurustes 140x200 ja 150x200, mis sobib suurematele lastele ja teismelistele. Nende suuruste lastevoodipesu sobib ideaalselt avaramatele üheinimesevooditele ja tagab tänu optimaalsele suurusele kasvavale lapsele täieliku mugavuse. Imikutele ja kuni 3-aastastele lastele on 100x140 suurune lastevoodipesu kohandatud spetsiaalselt pere kõige väiksematele liikmetele. Selle suurusega lastevoodipesu on mõeldud standardse suurusega lastevoodite jaoks, nii et see ei tekita ebamugavust, ei kuhju, ei kuku välja ja võimaldab luua kõige hubasemat ja mugavamat puhkeoaasi pisipõnni jaoks. 

Laste voodipesu kvaliteet

Laste uni on palju tundlikum kui täiskasvanute oma. Seetõttu tuleb laste kvaliteetse ja tervisliku puhkuse tagamiseks valmistada laste voodipesu ainult kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad vahetu magamiskeskkonna hügieeni ja meeldiva tunde. LONO lastevoodipesu on 100% kõrgekvaliteedilisest puuvillasest satiinist. See on hoolikalt valitud pika kiuga puuvill ilma igasuguste lisanditeta. Sellel puuvillasatiinil on kõik parimad omadused, mis on vajalikud laste kvaliteetseks ja lõõgastavaks puhkuseks - see on väga pehme, õrn, hingav ja imab suurepäraselt niiskust. Lisaks on kõik meie laste voodipesu komplektid Öko-Tex® sertifitseeritud, mis tagab, et voodipesu on ohutu ja sobib ka kõige õrnema nahaga beebidele.

Laste voodipesu vastavalt teie lapse soovidele

Laste ja teismeliste üks suurimaid rõõme on valida oma voodipesu värvid või mustrid. Valikuvabadus ergutab kujutlusvõimet ja võimaldab luua voodisse sellise meeleolu, mis teile kõige rohkem meeldib ja mis tekitab hea enesetunde. LONO valikus saab laste voodipesu valida kahest kollektsioonist - Elegante ja Moderno. Ühevärvilist Elegante-kollektsiooni iseloomustavad rahulikud pastelsed värvid ja peenike sära. Pehmed värvid mõjuvad rahustavalt ja võluva esteetikaga ning sobivad ideaalselt nii teismeliste kui ka nooremate laste magamistubadesse.

Moderni kollektsioon pakub mängulisi mustreid ja eredaid värve. Värviliste mustritega voodipesu on levinud valik nende seas, kes soovivad luua intensiivsemat ja südamelähedasemat magamistoa interjööri. Lisaks sellele lisavad värvilised lastevoodipesud sageli ka beebide voodisse lõbusust ning toovad pisikeste tubadesse rohkem mängulisust ja kvaliteetset puhkust - sest lemmikvärvide ja -mustrite keskel on alati mõnusam magama jääda.

Lihtne hooldada laste voodipesu

Hügieenilise magamiskeskkonna säilitamiseks on soovitatav, et laste voodipesu pestakse kord nädalas. Seetõttu on oluline tagada, et laste voodipesu oleks lihtne hooldada. Kõik LONASi lastevoodipesu on tänu kvaliteetsetele materjalidele kergesti hooldatav ja ei kaota oma algseid värve isegi pärast mitmeid pesusid. Lisaks sellele on satiinkangasena kootud pika staapeliga puuvillane kangas äärmiselt tihe ja tugev, nii et erksavärvilised, pehmed ja pehmed lastevoodipesu kestavad aastaid.

Otsid kvaliteetseid laste voodipesu?

LONAS hoolib kogu pere unest, mistõttu pakume kvaliteetset voodipesu nii täiskasvanutele kui ka lastele. Meie füüsilistest ja veebipoodidest leiate laia valiku laste voodipesu beebidele, lastele ja teismelistele. Meeldetuletuseks, et laste voodipesu tellimine veebist on sama lihtne kui iga muu toode. Seepärast soovitame teil koos lastega meie valikut läbi vaadata ja lasta neil valida endale meelepärane voodipesu. Kui teil on lisaküsimusi, võtke ühendust LONO uneekspertidega või kui soovite laste voodipesu kvaliteeti esmalt katsuda ja tunnetada, külastage lähimat LONO kauplust, kus võtame teid vastu ja kostitame teie peret.

 

Filter