Kolmevärviline madratsite kollektsioon

Trikoloorne madratsite kollektsioon

Alates autentsest tootekujundusest kuni sisemiste detailideni on Tricolour Collection meie kvaliteedi ja mugavuse etalon. Kõik kollektsiooni madratsid on välja töötatud füsioterapeutide soovituste põhjal. Madratsid on kaetud Leedu rahvusmustritega - heinaküüne jäljendavate kangastega.

Parandatud madratsi konstruktsioon ja maksimaalne mugavus

Sellest kollektsioonist leiate TYLA®, HARMONIJA® ja MŪZA® madratsid, mida paljud kliendid juba hindavad ja armastavad. Kolmevärvilise kollektsiooni madratsid kohanduvad keha joonte järgi ja on lõõgastavate omadustega. Need täiustatud madratsid ühendavad endas uusimat tehnoloogiat ja tervislikku eluviisi meie rahvusliku pärandi ja traditsioonidega. Looduslikud linakiud ja toonid on selle kollektsiooni peamised disainielemendid. LONASe käsitöömeistrite hoolikas käsitöö, kvaliteetsed materjalid ja madratsite läbimõeldud konstruktsioon tagavad kõrgeima mugavuse taseme. Igaühe jaoks. Head puhkust!

TYLA® - mitmekülgsus ja hingavus

Need on väga hingavad, usaldusväärsed ja kergesti hooldatavad. Nad pakuvad kehale optimaalset tuge ning tagavad puhke- ja mugava une. TYLA® ja TYLA® PLUS pakuvad ajaproovitud konstruktsiooni, erakordset mugavust ja mitmekülgsust.

HARMONIJA® - ideaalne kohandumine kehakujule

Madratsid pakuvad kõrgeimat mugavustaset, kohandudes keha joonte järgi spetsiaalsete lihaseid lõdvestavate omadustega. HARMONIJA® ja HARMONIJA® PLUS madratsites kasutatakse uusimat tehnoloogiat ja ainulaadset konstruktsiooni, et tagada täiuslik ja tervislik puhkus.

MUZA® - luksus ja erakordne mugavus

Inspireeriv kombinatsioon vastupidavusest, luksusest ja erakordsest mugavusest. MŪZA® ja MŪZA® PLUS lateksmadratsites on ühendatud uusim tehnoloogia, äärmuslik elastsus ja õhku läbilaskvus, et tagada mitte ainult hügieenilisus, vaid ka soojusregulatsioon. Ükskõik, millise variandi te valite, MŪZA® madratsid elavdavad teie keha magamise ajal.

Filter