−15%

Madrats HARMONIJA®

Alates 460,00€

See madrats on teie jaoks, kui teile meeldib magada soojas ja pehmes. Tänu spetsiaalsele materjalist pinnakujundus- ja ühendussüsteemile on madrats tugev, kuid samas ümbritsev ja kohandub ideaalselt keha joontega. Keskmine pehmus - pehme viskoelastiline madrats aitab vähendada või ennetada kehavalusid.

  7 anatoomilist tsooni säilitavad terve kehaasendi

  Madratsi materjal ei soodusta tolmulestade paljunemist

  Spetsiaalne kate madratsi lihtsaks hooldamiseks ja kokkupanekuks

  Tootel on 10-aastane garantii selle suurepärase kvaliteedi tagamiseks.

  30-öine prooviperiood võimaldab teil madratsit vahetada.

Suurus
391,00€
460,00€
Madrats HARMONIJA®
391,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 9.28 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Madrats HARMONIJA®
Kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. See on tolmulestavaba ja selles sisalduv lina aurutab hästi niiskust ning. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab kõige paremini plekid.

Memospace® pehme kiht

Teie keha ümbritseb pehmus ja lõõgastustunne. Seda tänu 5 cm paksusele Memospace® materjalile, mis põhineb NASA kosmosetehnoloogial. Materjal on perforeeritud kuubikuteks: see disain võimaldab tal peaaegu maagiliselt keha joonte järgi kohanduda.

Lono-Tec II® jäikuse tugikiht

Selle madratsi vastupidavuse tagab Lono-Tec II® polüuretaanvaht. Kui olete madratsi ostnud, võite selle unustada ja nautida madratsi mugavust: tänu materjali tihedusele ei vaju ega kulu see ära. See sobib ka allergikutele, sest on valmistatud ohutust materjalist ja ei paku soodsat keskkonda hallituse, seente ja tolmulestade tekkeks.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle vahetüki materjal muudab madratsikatte eemaldamise ja pealepaneku lihtsaksmadratsi hooldamine on lihtsam. 

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi eemaldamine
Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

7 pehme tsooni selgroo ja kogu keha lõdvestamiseks

Mäletage kerget kehatunnet, kui ärkate üles. HARMONIJA® madratsil on uuenduslik disain, mis on loodud füsioterapeutide abiga. See disain võimaldab lihastel lõõgastuda ja selgrool korralikult venitada.

Madratsis on 7 pehmendustsooni vastavalt inimese anatoomiale. 4 tugevamat tsooni pakuvad kindlat tuge peale, torsole, reitele ja jalgadele, samas kui 3 pehmemat tsooni võimaldavad õlgadele, vaagnale ja sääreosadele kerget toetamist.

Memospace®-iga kehakinnitusega uni

Memospace® viskoelastiline materjal reageerib mitte ainult kehakaalu, vaid ka soojuse suhtes. See maksimaalne kohanemisvõime tekitab kerguse tunde.

Tegelikult töötati see viskoelastiline materjal välja NASA astronautide jaoks. See vähendas kehade koormust kosmoselendude ajal. Nüüd saate seda uuenduslikku materjali kasutada õrnade lendude jaoks oma unistuste poole.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

Iga õmblus on tihedalt õmmeldud, et vältida lahtihargnemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus seda on vaja, et kaitsta osi deformatsiooni või lagunemise eest.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome jätkusuutlikke madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame kõikjal, kus saame, Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Sünteetilised osad, mis on vajalikud madratsi omaduste jaoks, on kaetud patendeeritud vahetükiga, et need kestaks kaua ja ei tolmuks.

Similar products

50 000+ geriau miegančių klientų