Tekk SILK

Alates 179,00€

Tänu naturaalsele koostisele laseb tekk SILK väga hästi õhku läbi, niisiis saate sellega igal aastaajal rahulikult magada – jahedaga annab see sooja, lämbetes tingimustes ei lase üle kuumeneda ja juhib kogunenud niiskuse kiiresti välja. Teki täidiseks oleme kasutanud üksnes metsikute siidikedrikute Tussah siidi, mis on kodustatud siidikedrikute omaga võrreldes jätkusuutlikum. Siidi ümbritseb Tenceli kangas, mis on väga pehme ja õrn. Allergiaohutu tekk SILK sobib ka tundliku nahaga inimesele.

  Tekk on väga väga pehme

  Tencel-kangas võimaldab nahal hingata

  Metsiku siidirohu kiud hoiab teid soojana, kuid ei kuumuta üle

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Ainult käsitsi pestav

Suurus
179,00€
Tekk SILK
179,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 4.25 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Teave

Kohaletoimetamine
Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Tencel ja Tussah siidi duo sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Pehme Tencel kate

Tencel on väga sarnane linale, kuna see on hügieeniline, lihtne hooldada ning imab ja aurustab palju rohkem niiskust kui puuvill. Tegemist on keskkonnasõbraliku materjaliga, mida toodetakse, kogudes puitu rangelt kontrollitud metsadest, kus raiutud puude asemele istutatakse uusi.

Metsiku siidi siidi

100% Tussahi siiditäidis on teie retsept magusamaks uneks. Tencel-kangas imab kehaniiskust ja annab teile värske tunde. Ja Tussahi siid parandab termoregulatsiooniomadusi ning annab tekile erilise pehmuse ja kerguse.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Käsipesu

Mitte valgendada

Mitte kuivatada trummelkuivatuses

Mitte triikida

Mitte keemiliselt puhastada

Toote hooldussoovitused >