Reisipadi SONA

Alates 35,00€

Kui magamine pikkadel reisidel on osa teie elust, muudab see padi sinu puhkamise kvaliteeti. Mugav ja kompaktne padi on valmistatud kohanduvast viskoelastsest materjalist Memospace®. See hoiab teie selgroo õiges asendis ja lõdvestab teie kaelalihaseid. Hüvasti sellele ärgates katkisele tundele pärast reisil magamist!

  Toetab kaela ja kukalt

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Linasest kiust kate, mida saab pesta kuni 60°C.

Suurus
35,00€
Reisipadi SONA
35,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõdud
Koostis
Garantii

Aegade jooksul järeleproovitud koostis sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Linane kiudkate

Eemaldatav ja pestav linasest kiust kate aitab seda puhtana ja pehmena hoida. See on tolmulestavaba ja linasest materjalist aurustub hästi niiskus. Katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Memospace® pehme täidis

Asetage oma pea nagu samblale. Selle tunde loob NASA kosmosetehnoloogial põhineva materjali Memospace®. See kohandub pea ja kaela kumerustega, et aidata säilitada selgroo õiget asendit magamise ajal, tekitades lõõgastava mugavuse tunde kogu kehas. Täiendav aukudega profileerimine muudab padja eriti hingavaks.

Riitsinusõli täidis

Memospace® viskoelastik on kuni 22% ulatuses täidetud ritsinusõliga. Seda õli kasutatakse meditsiinis. Sellel on looduslikud põletikuvastased ja antibakteriaalsed omadused, mida allergikud ja tundliku nahaga inimesed hindavad.

L-Slip® padjakaitse

Selle ülesanne on kaitsta kodust keskkonda polüuretaantolmu eest. Oleme mõelnud ka teie mugavusele - tänu sellele padjaümbrisele on padjakatet lihtne peale panna ja maha võtta.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Ümbris:

 Masinpestav 60°C juures õrna tsükliga

 Lubatud keemiline puhastus

 Mitte valgendada

 Mitte trummelkuivatada

Mitte triikida


Toote hooldussoovitused >

Similar products