−15%

Tekk TENCEL

Alates 119,00€

Väga, väga pehme ja õrn. TENCELi tekk hoiab sind mugavalt ja rahustab hea une jaoks. Seda tänu TENCEL™ lyocellkiududele, mis on äärmiselt kohevad ja pehmed. See materjal on veelgi hingavam kui puuvill ja imab niiskust eriti hästi. Koos kapokkiududega, mida oleme lisanud sisusse, tagavad materjalid kogu öö jooksul äärmise kehamugavuse.

  Teki sisu on tihe ja soe.

  TENCEL™ lyocell materjal võimaldab nahal hingata.

  Kapokkiud tagab keha termoregulatsiooni

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Pestav kuni 40°C

Suurus
101,15€
119,00€
Tekk TENCEL
101,15€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 2.41 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

TENCEL™ lyocelli ja kapoki duo sügavaks uneks ja kergeks hommikuks.

Pehme TENCEL™ lyocellkate

TENCEL™ on väga sarnane linale, kuna see on hügieeniline, lihtne hooldada ning imab ja aurustab palju rohkem niiskust kui puuvill. Tegemist on keskkonnasõbraliku materjaliga, mida toodetakse, kogudes puitu rangelt kontrollitud metsadest, kus raiutud puude asemele istutatakse uusi.

Pehme ja soe sisu

90% TENCEL™ lyocell ja 10% kapokkiud. See on teie valem magusamaks uneks. Lyocell imab endasse kehaniiskust ja muudab teie enesetunde värskeks. Ja kapokkiud parandab termoregulatsiooniomadusi ja annab tekile erilise kohevuse. Kapokist valmistatud tooted sobivad allergikutele ja tundlikele inimestele: puude kasvatamisel ja kiu koristamisel ei kasutata kemikaale.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Similar products