Kattemadratsid 160x200

Kattemadratsid 160x200

LONAS katemadratsid 160x200

LONASi madratsitopper 160x200 on mõeldud kaheinimesevooditele neile, kes soovivad parandada oma unemugavust. Neid madratsialuseid on lihtne kinnitada tavalise 160x200 madratsi külge ja need on üks parimaid ja soodsamaid lahendusi neile, kes otsivad mugavamat magamisalust. Kasutame kõigi oma madratsialuste jaoks ainult kõrgeima kvaliteediga materjale ning meie käsitööliste hoolikas käsitöö tagab vastupidavuse ja tõhususe.

LONO tootevalik pakub pehmeid ja kõvasid 160x200 madratseid, mis põhinevad Memospace® ja Lono-Tec® materjalide omadustel. Lisaks on kõik meie madratsid ortopeediliste ja antiallergeensete omadustega, mis võimaldab teil luua ülimalt tervisliku ja meeldiva magamiskeskkonna. Seega valige madrats, mis parandab teie unekvaliteeti kõige tõhusamalt, lähtudes teie individuaalsetest vajadustest. 

Pehme või kõva katemadratsid 160x200?

LONO madratsipadjad 160x200 on mõeldud standardse suurusega kaheinimese madratsite 160x200 jaoks, nii et madratsipadja paigaldamisel olemasolevale või uuele madratsile ei teki mingeid ebamugavusi. Nagu kõik teisedki madratsialused, on ka meie madratsialused 160x200 mõeldud selleks, et viia teie uni kõrgemale mugavuse tasemele - need kohanduvad ideaalselt teie keha kumerustega, kohandavad tõhusalt magamispinna omadusi, kompenseerivad pinna ebatasasusi või diivanivoodis esinevat lõhetunnet. Pakume oma valikus ainulaadset LONASi madratsipealsete kollektsiooni pehmendamiseks ja pakkimiseks. Seepärast küsitakse meilt sageli: millised on parimad madratsitopperid? Sellele küsimusele ei ole ühest vastust, sest parima madratsi leidmine eeldab eelkõige teie individuaalsete magamisvajaduste täpset väljaselgitamist ja arusaamist kõvade ja pehmete madratsite põhiomadustest.

Tugevad katemadratsid 160x200 - tugevam tugi

LONASi jäigad madratsipadjad on valmistatud suure tihedusega Lono-Tec® materjalist ja vahtpolüuretaanist, millel on täiendavalt laineline pinnaprofiil. Nende materjalide omadused tagavad kehale äärmiselt hea toe, mistõttu on 160x200 pakitud madrats üks parimaid valikuid seljavalu põdevatele inimestele, kes otsivad kõvemat ja jäigemat magamisalust. Samuti peaksite teadma, et vahtpolüuretaanist madratsipadjad tagavad keharaskuse parema jaotumise, mis võimaldab teil lõdvestada lihaseid, võtta koormust oma liigestelt ja nautida täiesti lõõgastavat ja tervislikku magamist.

Pehmed katemadratsid 160x200 - efektiivsem ebatasasuste silumine

LONO pehmed viskoelastsed madratsid on valmistatud Memospace® materjalist, mis kohandub ideaalselt keha kumeruste ja temperatuuriga. Need madratsialused pakuvad äärmiselt pehmet ja mugavat magamisalust, siludes samal ajal tõhusalt suuremaid madratsi- või voodikõrgendusi. See teeb 160x200 pehmendusega madratsipealsest ühe parima ja tõhusaima lahenduse neile, kes soovivad vana madratsit uuendada või vähendada magamisel diivanivoodilõhedest tingitud ebamugavust. Meie polsterdatud madratsite kollektsiooni kuuluvad ka 160x200 madratsid, mis on valmistatud keskkonnasõbralikust ja tervislikust polüuretaanvahtplastist ja Lono-Tec® materjalist. Need madratsid aitavad siluda väiksemaid põrutusi, on hästi hingavad ja toetavad keha hingamist, mistõttu sobivad need eriti hästi inimestele, kes öösel rohkelt higistavad.

Ortopeedilised katemadratsid 160x200

LONO madratsipealsed on mõeldud mitte ainult suurema magamismugavuse, vaid ka tervislikuma puhkuse jaoks. Seepärast konsulteerisime kõigi meie madratsite kujundamisel ortopeediliste kirurgidega. Tänu nendele konsultatsioonidele on meie madratsid ortopeediliste omadustega, mis lahendavad tegelikke probleeme, mis tekitavad keha ebamugavustunnet une ajal.

Sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest ja terviseprobleemidest saate valida ortopeedilised madratsid 160x200, mis on valmistatud Memospace® materjalist, mis ümbritsevad keha pehmelt, vähendavad keha koormust ja loovad kerguse tunde. See materjal lõdvestab tõhusalt lihaseid, mistõttu sobivad need eriti hästi inimestele, kes kannatavad lihas- ja liigesevalude all. Seljavalude all kannatavatele inimestele soovitame Lono-Tec® materjalist valmistatud kõvemat ortopeedilist madratsit 160x200, mis pakub tugevat tuge, kohandudes samal ajal selgroo kõverustega ning lõdvestades pingulisi ja valulikke seljalihaseid. 

Antiallergeenne katemadratsid 160x200

LONO madratsikaitsmete kujundamisel pöörasime erilist tähelepanu nende hügieenile. Ainult hügieeniline madratsitopper tagab täieliku puhkekvaliteedi ja kaitseb allergiate eest, mistõttu oleme välja töötanud spetsiaalse Lonofibre® tehnoloogia, millel on allergiavastased omadused.  Kõik meie madratsid, sealhulgas madrats 160x200, on kaetud Lonofibre® kattega. Sellel kattekihil on kaitsekiht, mis takistab tolmulestade paljunemist, ning linase sisu kiirendab niiskuse aurustumist. Hoiab teid puhtana ja värskena, kate tõmbub lukuga üles ja võetakse pesemiseks kergesti maha, nii et saate parima unehügieeni nii tihti kui soovite.

Kuidas valida katemadratsid internetis?

Soovite valida meie veebipoest kvaliteetse ja vastupidava 160x200 madratsialuse? Madratseid saab veebis valida sama lihtsalt kui paljusid teisi tooteid. Teil tuleb vaid valida soovitud madratsi omadused ja suurus ning peagi saate oma une viia kõrgemale mugavuse tasemele. Kui teil on aga lisaküsimusi, soovitame alati pöörduda LONO ekspertide poole. Me aitame, anname nõu ja hoolitseme selle eest, et te puhkaksite täielikus mugavuses. 

Filter