Kattemadrats PULSE

Alates 195,00€

Kui otsite kattemadratsit pikutamiseks, diivanvoodi ja madratsi vahelise tühimiku vähendamiseks, siis on see kattemadrats just teie jaoks. See Pulse Natural lateksist valmistatud pehme kattemadrats on kehaga äärmiselt hästi kohanev. Spetsiaalsed ribad aitavad seda madratsi külge kinnitada, et vältida liikumist. Magate sügavamalt ja rahulikumalt.

  Pulse Natural lateks kohandub ideaalselt keha kumerustega

  Lateksil on termoreguleerivad omadused: see hoiab ära ülekuumenemise, kui on palav, ja külmetamise, kui on jahe

  Linase kiuga eemaldatav kate tagab kattemadratsi lihtsa hooldamise

  Kattemadratsil on paelad madratsi külge kinnitamiseks

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
195,00€
Kattemadrats PULSE
195,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 4.63 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Kattemadrats PULSE
Kate Lonofibre®-ga

Pealmisel kihil on lisapolsterdus mis aitab kattemadratsit puhtana hoida. See on tolmulestavaba ja selles sisalduv lina aurustab hästi niiskust. Vajadusel saab kattekihi mugavalt eemaldada, tõmmates tõmbluku lahti kõigilt neljalt küljelt, nii et te ei pea puhastuspäeva edasi lükkama. Tänu spetsiaalsele Lonofibre®-tehnoloogiale saab 3-kihilist katet pesta kuni 60 °C juures, mis hävitab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

Pehme kiht-kattemadrats Pulse Naturaliga

5 cm lateksist Pulse Natural kattemadrats annab ärkamisel imelise kerguse tunde. Sellel on õhku läbilaskvad ja termoreguleerivad omadused, nii et teie keha puhkab ilma energiat raiskamata soojenemiseks või jahutamiseks. Sellel on ka ideaalne kohanemine kehaga, nii et me ei imesta, kui pikali heites ütlete- "kui mugav".

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi eemaldamine
Kõvadus
Mõõdud
Garantii

Pulse Natural - ideaalne tunne kehale kogu öö jooksul

See uuenduslik materjal loob une ajal meeldiva mikrokliima. See tähendab, et see kohandub teie kehatemperatuuriga ja hästi õhku läbi lastes hoiab teid kuuma või külma eest. Kõik see aitab kaasa hea unekvaliteedi saavutamisele ja virgutavale tundele ärgates.

Lisaks tagab selle lateksi tootmistehnoloogia täieliku jätkusuutlikkuse: toodetud materjal on vastupidav ja selle ökoloogiline jalajälg on lateksivahtude tööstuses kõige väiksem.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See toodete lihvimine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale kõige lähemal olevad tervist säästvad madratsid

Me loome säästvaid madratseid ja madratsikatteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele.