Padjad

Padjad

Ergonoomilised ja hingavad padjad 

LONAS HOME padjad on ergonoomilise disainiga, mis aitavad säilitada pea, kaela ja selja korrektset asendit. Ortopeedilised padjad kohanduvad kehaga, lõdvestavad kaelalihaseid ja tagavad hea kaelatoe. Valige endale sobiv kõrgus või kuju ja teie uni on veelgi parem. Kõik LONAS HOME padjad on hingavad, äärmiselt mugavad ja võimaldavad teil nautida kogu öö jooksul rahulikku und. Soovitame koos madratsiga kasutada meie valikus olevaid linu, tekke ja voodipesu.  

Kvaliteetsed magamispadjad internetis 

Kvaliteetsed padjad tervisliku une tagamiseks - LONAS salongides ja internetis. Siit leiate sügava une jaoks padjad, mis sobivad täiskasvanutele ja lastele. Ergonoomilised ja täiusliku kooslusega LONAS HOME magamispadjad kohanduvad koheselt teie keha vajadustega ja võimaldavad teil hästi magada, kus iganes te ka ei oleks. Erinevate padja suuruste abil on lihtne valida endale sobiv padi..  

LONAS HOME padjad on valmistatud rahvusvahelise Oeko-Tex® sertifikaadiga materjalidest, mis tähendab, et need on ohutud allergikutele ja tundliku nahaga inimestele. 

Valige LONAS HOME padjad koosluse järgi 

Selleks, et nautida padjast saadavaid eeliseid, on oluline kaaluda padja konkreetseid omadusi, mis vastavad teie vajadustele. LONAS HOME padjad jagunevad antiallergeenseteks, viskoelastseteks, lateksist, sule- ja reisipatjadeks.  

Padja kooslus on tervisliku une jaoks oluline, seega valige LONAS HOME padjad vastavalt nende koostisele: 

  • Naturaalsed pardi suled ja udusuled. Need on kerged, praktilised, tagavad suurepärase soojapidavuse, niiskuse imavuse ja hingavuse.  
  • Puuvillased padjad linase kiudkattega;  
  • 100% alpaka- ja meriinovillast padjad antibakteriaalsete ja niiskust imavate omadustega;  
  • Viskoelastsed, hingavad Memospace® materjalid, ortopeediliselt lõõgastavad padjad; 
  • Kvaliteetsed, elastsed, termoreguleeruvad, hingavad latekspadjad;  
  • TENCEL™ lüotsell kattega, hüpoallergeensest kapokkiust valmistatud kohevad padjad;  
  • Memospace® viskoelastsed padjad riitsinusõliga, mis on põletikuvastased, seenevastased, valuvaigistavad ja nahka niisutavad;  
  • Kohevad ja kerged polüesterkiududest padjad, mida on äärmiselt lihtne hooldada. 

Filter