Padjad

Padjad

Ergonoomilised ja hingavad padjad

LONAS HOME padjad paistavad silma ergonoomilise disaini poolest, mis aitab säilitada pea, kaela ja selja õiget asendit. Kehaga kohanduvad ortopeedilised padjad lõdvestavad kaelalihaseid ja toetavad hästi kaela. Valige endale sobivaim kõrgus või kuju ja teie uni on veelgi parem. Kõik LONAS HOME'i padjad on hingavad, äärmiselt mugavad ja võimaldavad teil nautida rahulikku und kogu öö jooksul. Soovitame koos patjadega kasutada meie valikus olevaid linu, tekke ja voodipesu. 

Kvaliteetsed magamispadjad internetis

Kvaliteetsed padjad tervislikuks uneks - LONASe salongides ja internetis. Siit leiad padjad sügava une jaoks, mis sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele. Ergonoomilised ja täiuslikult komponeeritud LONAS HOME'i magamispadjad kohanduvad koheselt teie keha vajadustega ja võimaldavad teile hea une, kus iganes te ka ei viibiks. Teile sobivaima padja valikut hõlbustavad erinevad patjade suurused. 

LONAS HOME padjad on valmistatud materjalidest, millel on rahvusvaheline Öko-Tex® sertifikaat, mis kinnitab, et padjad on allergikutele ja tundliku nahaga inimestele ohutud. 

Valige LONAS HOME padjad koostise järgi

Selleks, et nautida padja eeliseid, on oluline arvestada padja spetsiifilisi omadusi, mis vastavad teie vajadustele. LONAS HOME padjad jagunevad: antiallergeensed, viskoelastsed, lateks-, sule- ja reisipadjad. 

Padja koostis on tervisliku une jaoks oluline, seega valige LONAS HOME padjad vastavalt nende koostisele:  

  • Naturaalsed pardi udusuled ja suled. Need on kerged, praktilised, tagavad suurepärase soojapidavuse, niiskuse imavuse ja hingavuse. 
  • Puuvillased padjad linasest kiust kattega; 
  • 100% alpaka- ja meriinovillast padjad antibakteriaalsete ja niiskust imavate omadustega; 
  • Viskoelastsed, hingavad Memospace® materjalid, ortopeediliselt lõõgastavad padjad; 
  • Kvaliteetsed, elastsed, termoreguleeruvad, hingavad latekspadjad; 
  • Padjad, mis on valmistatud kohevast, hüpoallergeensest kapokkiust TENCEL™ lyocellkattega; 
  • Memospace® materjalist viskoelastsed padjad riitsinusõliga, millel on põletikuvastased, seenevastased, valuvaigistavad ja nahka niisutavad omadused; 
  • Kohevad ja kerged polüesterkiududest padjad, mida on äärmiselt lihtne hooldada. 

Filter