Madratsid 140x200

Madratsid 140x200

LONAS madrats 140x200

LONASi madratsid 140x200 on mõeldud nii kahe- kui ka üheinimesevooditele ning on nende lemmikuks, kes eelistavad maksimaalset mugavust ja otsivad kompaktseid magamistoalahendusi. Selliste mõõtmetega madratsid saavutavad täiusliku tasakaalu tõhusa ruumitunnetuse ja kvaliteetse une vahel. Kõik meie madratsid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga magamisstandardite järgi, kasutades ainult usaldusväärseid, sertifitseeritud materjale, palju teadmisi ja hoolikat käsitööd. Seetõttu võib 140x200 madrats olla optimaalne valik neile, kes otsivad kompaktset lahendust nii üksikule kui ka paarile.

LONASel on lai valik 140x200 madratseid, mis võimaldab igaühel leida oma individuaalsetele vajadustele sobiva magamisaluse. 140x200 valikus on nii üksikmadratseid kui ka kaheinimese madratseid, sõltuvalt sellest, kas teile meeldib üheinimese madratsi avarus või ei tunne te partneriga jagades vajadust suurema ruumi järele. Meie valikus on: lateks-, viskoelastilised, vahtpolüuretaan-, ortopeedilised ja vedrumadratsid 140x200. Sõltuvalt teie magamisharjumustest ja -tundest saate valida pehme, keskmise või kõva madratsi. Samuti saate valida kahe LONO madratsite kollektsiooni - Tricolour või Classic - vahel oma 140x200 voodile.

Mis teeb Tricolour ja Classic kollektsioonide 140x200 madratsid eriliseks?

LONASi madratsid 140x200 on levinud valik kompaktsete kaheinimesevoodite jaoks või neile, kes soovivad üksi magades rohkem ruumi. Meie käsitööliste poolt käsitsi valmistatud madratsid omavad kõiki mugavaks ja tervislikuks uneks vajalikke omadusi - nad kohanduvad tõhusalt keha kujuga, toetavad suurepäraselt selgroogu, võimaldavad lihastel lõõgastuda ja tagavad, et teil ei teki hommikul seljavalu. Kuna kõik LONASe madratsid on tasakaalustatud parima kvaliteediga magamiskogemuse saavutamiseks, võite küsida: mille poolest erinevad Tricolour- ja Classic-kollektsioonide madratsid?

Kolmevärvilise kollektsiooni madratsid on suunatud maksimaalsele tõhususele ja tervislikule puhkusele. Seepärast viib 140x200 voodimadratsi valimine Triscolour-kollektsioonist teie unekvaliteedi järgmisele tasemele, sest neid magamisaluseid eristavad kõige arenenumad madratsitehnoloogiad, mis pakuvad soovitud elastsust, suurepärast õhku läbilaskvust ja väga tõhusaid hügieenilisi omadusi, samuti temperatuuri reguleerimist ja vastupidavat konstruktsiooni.

Classic-kollektsiooni madratsid on täiuslik kombinatsioon esmaklassilisest kvaliteedist ja ökonoomsusest. Need on klientide lemmikud ja muutunud aastate jooksul klassikaks nende jaoks, kes otsivad optimaalseid lahendusi oma puhkuse parandamiseks. 140x200 madratsid on valmistatud sertifitseeritud, vastupidavatest, hingavast ja elastsetest materjalidest, mis aitavad kogu kehal hästi lõõgastuda ja puhata. Aegade jooksul järeleproovitud lahendused ning valitud kangaste alati moodne ja usaldusväärne klassika muudavad selle kollektsiooni madratsid mugavaks.

Kõvad või pehmed madratsid 140x200?

Milline on nende mõõtmete puhul parim madrats: kõva või pehme? See on tavaline küsimus klientidelt, kes otsivad 140x200 madratsit, mis vastab kõige paremini nende magamisvajadustele. LONASe eksperdid soovitavad teil kõigepealt põhjalikult uurida oma magamisharjumusi.

Kõvad madratsid on soovitatav inimestele, kes magavad kõhuli, sest need pakuvad kindlat tuge kogu kehale ja aitavad hoida selgroogu õiges asendis. Samuti on soovitatav magada kõval madratsil inimestele, kes kaaluvad rohkem, on vanemad ja kellel on probleeme selgrooga.

Keskmise tugevusega madratsid on parim valik, mis ühendab endas nii kõva kui ka pehme madratsi eelised. LONASi keskmise tugevusega magamisalused vastavad ideaalselt laste, täiskasvanute ja eakate unevajadustele, mistõttu on need meie klientide seas kõige populaarsemad.

Pehmed madratsid on õige valik tundlikumatele magajatele, sest need võimaldavad kehal lõõgastuda ja langeda sügavasse, rahulikku unne. LONO pehmed madratsid kohanduvad keha kumeruste ja kaaluga, pakuvad suurepärast tuge ning lõdvestavad väsinud ja pinges lihaseid, nii et need ei valmista pettumust inimestele, kes kannatavad valusate lihaste, liigeste või selja all.

Millised on parimad madratsid 140x200?

LONAS pakub kõiki peamisi madratsitüüpe teie valitud mõõtmetega: lateks-, viskoelastilised, vahtpolüuretaan- või vedrumadratsid 140x200. Lateksmadratsid pakuvad selgroole õiget tuge ja ei edasta partneri liigutusi. Viskoelastsed madratsid sobivad inimestele, kes kannatavad liigesevalu all, sest see materjal soojendab keha ja vähendab jäsemete tuimust. Vedrumadratsid on tänapäeval üks mitmekülgsemaid valikuid, sest need võimaldavad madratsil kohaneda inimese kehakaaluga. Polüuretaanvahtmadratsid on hingavad ja niiskust läbilaskvad ning on hügieeniline lahendus inimestele, kes higistavad palju. Ja kui kannatate lihas- või seljavalude all, on ortopeedilised madratsid parim valik olemasolevast valikust. Meie klientide sagedane küsimus on: millest on valmistatud parimad madratsid? Ühest vastust ei ole, sest kõik LONASe madratsid valmistatakse tellimuse järgi, et need vastaksid kõige paremini inimese unevajadustele ja -harjumustele.

Seepärast oleme alati valmis andma teile nõu, milline on parim madratsikollektsioon ja -materjal ning milline on parim kõvadus mugava, tervisliku ja puhkava une tagamiseks.

Filter