Madratsid 140x200

Madratsid 140x200

LONAS 140x200 madrats 

LONAS 140x200 madratsid on mõeldud nii kahe- kui ka üheinimesevooditele ning on lemmikuks neile, kes eelistavad maksimaalset mugavust ja otsivad kompaktseid magamistoa lahendusi. Selliste mõõtmetega madratsid saavutavad täiusliku tasakaalu tõhusa ruumitunde ja kvaliteetse une vahel. Kõik meie madratsid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga magamisstandardite järgi, kasutades ainult usaldusväärseid, sertifitseeritud materjale, rikkalikke teadmisi ja hoolikat käsitööd. Seetõttu võib 140x200 madrats olla optimaalne valik neile, kes otsivad kompaktset lahendust ühele või paarile. 

LONASel on lai valik 140x200 madratseid, mis võimaldab igaühel leida oma individuaalsetele vajadustele vastava magamisaluse. 140x200 valikus on nii ühe kui ka kaheinimese madratsid, sõltuvalt sellest, kas teile meeldib üheinimese madratsi suurus või ei tunne te partneriga jagades vajadust suurema ruumi järele. Valikus on 140x200 lateks, viskoelastilised, vahtpolüuretaan, ortopeedilised ja vedrumadratsid . Sõltuvalt teie magamisharjumustest ja -tundest saate valida pehme, keskmise või kõva madratsi. Samuti saate valida kahe LONASe madratsikollektsiooni vahel, kas Kolmevärvilise või Klassikalise teie 140x200 voodi jaoks. 

Mis teeb 140x200 madratsid Kolmevärvilise ja Klassikalise kollektsiooni eriliseks? 

LONAS 140x200 madratsid on tavaline valik kompaktsete kaheinimesevoodite jaoks või neile, kes soovivad üksi magades rohkem ruumi. Meie käsitöömeistrite poolt valmistatud madratsitel on kõik omadused, mida vajate mugavaks ja tervislikuks uneks - need kohanduvad tõhusalt teie kehakujuga, toetavad suurepäraselt teie selgroogu, võimaldavad lihastel lõõgastuda ja tagavad, et teil ei teki hommikul seljavalu. Kuna kõik LONASe madratsid on tasakaalustatud, et pakkuda parima kvaliteediga magamiskogemust, võite küsida: mis vahe on Kolmevärvilise ja Klassikalise kollektsiooni vahel? 

Kolmevärvilise kollektsiooni madratsid on disainitud maksimaalse tõhususe ja tervisliku puhkuse tagamiseks. Seepärast viib 140x200 madratsi valimine Kolmevärvilisest kollektsioonist teie unekvaliteedi järgmisele tasemele, sest neid madratseid eristavad kõige arenenumad tehnoloogiad, mis pakuvad soovitud elastsust, suurepärast õhuläbilaskvust ja väga tõhusaid hügieenilisi omadusi, samuti temperatuuri reguleerimist ja vastupidavat konstruktsiooni. 

Klassikalise kollektsiooni madratsid on täiuslik kombinatsioon esmaklassilisest kvaliteedist ja ökonoomsusest. Need on klientide lemmikud ja neist on aastatega saanud klassika nende jaoks, kes otsivad optimaalset lahendust oma puhke seisundi parandamiseks. 140x200 madratsid on valmistatud sertifitseeritud, vastupidavatest, hingavast ja elastsetest materjalidest, mis aitavad kogu kehal hästi lõõgastuda ja puhata. Selle kollektsiooni madratsid on mugavad tänu läbiproovitud lahendustele ning valitud kangaste moodsale ja usaldusväärsele ajaloole. 

Kõvad või pehmed 140x200 madratsid? 

 

Milline on nende mõõtmete järgi parim madrats: kõva või pehme? See on tavaline küsimus klientidelt, kes otsivad 140x200 madratsit, mis vastab kõige paremini nende magamisvajadustele. LONASe eksperdid soovitavad kõigepealt uurida põhjalikult oma magamisharjumusi. 

Kõvad madratsid on soovitatav inimestele, kes magavad kõhuli, sest need pakuvad kindlat tuge kogu kehale ja aitavad hoida selgroogu õiges asendis. Samuti on kõvad madratsid soovitatav inimestele, kes kaaluvad rohkem, on vanemad ja kellel on probleeme seljaga. 

Parim valik on keskmise kõvadusega madratsid, mis ühendavad endas nii kõva kui ka pehme madratsi eelised. LONASi keskmise kõvadusega madratsid sobivad ideaalselt laste, täiskasvanute ja eakate unevajadustele, mistõttu on need meie klientide seas kõige populaarsemad. 

Pehmed madratsid on õige valik tundlikumatele magajatele, sest need võimaldavad kehal lõõgastuda ja langeda sügavasse, rahulikku unne. LONASe pehmed madratsid kohanduvad keha kumeruste ja kehakaaluga, pakuvad suurepärast tuge ning lõdvestavad väsinud ja pinges lihaseid, mistõttu ei valmistata pettumust inimestele, kes kannatavad valusate lihaste, liigeste või selja pärast. 

Millised on parimad 140x200 madratsid? 

LONAS pakub kõiki peamisi madratsitüüpe teie valitud mõõtmetega: lateks, viskoelastsed, vaht või vedrumadratsid 140x200. Lateksmadratsid pakuvad korrektset tuge selgroole ja ei kanna partneri liigutusi edasi. Viskoelastsed madratsid sobivad inimestele, kes kannatavad liigesevalude all, sest see materjal soojendab keha ja vähendab jäsemete tuimust. Vedrumadratsid on tänapäeval üks mitmekülgsemaid valikuid, sest need võimaldavad madratsil kohaneda inimese kehakaaluga. Polüuretaanvaht madratsid on hingavad ja niiskust juhtivad ning on hügieeniline lahendus inimestele, kes higistavad palju. Ja kui kannatate lihas- või seljavalude käes, siis on ortopeedilised madratsid parim valik. Meie klientide sagedane küsimus on: millest on valmistatud parimad madratsid? Puudub ühtne vastus, sest kõik LONASe madratsid valmistatakse tellimuse järgi, et need vastaksid kõige paremini inimese magamisvajadustele ja -harjumustele. 

Seepärast oleme alati valmis andma teile nõu, milline on parim madratsikollektsioon ja materjal ning milline on parim kõvadus mugava, tervisliku ja täisväärtusliku une tagamiseks. 

 

Filter