Madrats SAMANA

Alates 340,00€

See madrats on teie jaoks, kui eelistate pehmemat ja veidi soojemat magamist. SAMANA on pehme ja kohev, kuid teie keha ei vaju madratsi sisse. Seda tänu seitsmele anatoomilisele tsoonile, mis säilitavad terve kehaasendi kogu une vältel. Kui saaksime, pakuksime selle madratsiga ka tähistaevast.

  7 anatoomilist tsooni toetavad tervislikku kehaasendit

  Jätkusuutlik Lono-Tec® I materjal on aeglaselt kuluv ja keskkonnasõbralik.

  Antibakteriaalne kate lihtsaks madratsihoolduseks

  Tootel on tänu kõrgele kvaliteedile 2-aastane garantii.

Suurus
340,00€
Madrats SAMANA
340,00€
Tarneaeg - 13 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Madrats SAMANA
Antibakteriaalne kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. Kangas on 100% polüester, millel on antibakteriaalsed omadused. Samuti on see tolmulestavaba. Vajaduse korral saab katet mugavalt eemaldada, kui tõmblukk kõigil 4 küljel lahti tõmmata. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis hävitab bakterid ja eemaldab plekid kõige paremini.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle sisendi materjal võimaldab madratsikatet hõlpsasti maha võtta ja peale tõmmata. See muudab madratsihoolduse lihtsamaks. 

Lono-Tec® I elastne kiht

See kiht koosneb Lono-Tec® I materjalist. See on väga hingav ja elastne patenteeritud vahtpolüuretaan. Lono-Tec® I materjalil on suurepärased ortopeedilised omadused ning see toetab õigesti selgroogu ja kogu lihaskonda. Selles madratsis on Lono-Tec® I täiendavalt profileeritud, luues seitse pehmendustsooni, mis tagavad veelgi täpsema kehaasendi.

Teave

Soovitus kõvaduse ja kaalu kohta
Mõõtmed
Garantii

7 pehme tsooni selgroo ja kogu keha lõdvestamiseks

Mäletage kerget kehatunnet, kui ärkate üles. Sellel madratsil on uuenduslik disain, mis on loodud füsioterapeutide abiga. Madratsi disain võimaldab lihastel lõdvestuda ja selgrool sirguda.

Madratsil on 7 pehmendustsooni vastavalt inimese anatoomiale. 4 tugevamat tsooni pakuvad kindlat tuge peale, torsole, reitele ja jalgadele, samas kui 3 pehmemat tsooni võimaldavad õlgadele, vaagnale ja sääreosadele kerget vajutamist.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muud moodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

See madratsi silumine määrab kõigi konstruktsiooniosade täpsuse. Iga õmblus on tugevalt kinni õmmeldud, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema, et vältida deformeerumist või lagunemist.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome säästvaid madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Ja me katame madratsi toimimise seisukohalt olulised sünteetilised osad madratsi enda valmistatud voodriga, et need kestaksid kaua ja ei tolmuks.

Similar products