Vedrumadratsid

Vedrumadratsid

LONAS vedrumadratsid

LONAS vedrumadratsid on mõeldud neile, kes hindavad mugavat ja rahulikku und rahulikku und. Kvaliteetsetest, TÜV-sertifitseeritud taskuvedrudest valmistatud madratsid on vastupidavad ja väga hingavad. Kõik meie vedrumadratsid on välja töötatud koostöös füsioterapeutidega, seega aitab madratsite disain teie lihaseid tõhusamalt lõdvestada ja selgroogu korralikult sirutada, tagades täielikult mugava ja tervisliku puhkuse.

Kõik LONASi madratsid valmistatakse eritellimusel. Pakume vedrumadratsi kas Tricolour või Classic madratsite kollektsioonis. Kaheinimesevoodite puhul on kõige populaarsemad ja ajakohasemad vedrumadratsi suurused 140x200, 160x200, 180x200, 180x215; üheinimesevoodite puhul 120x200, 90x200, 80x200. Meie valikus olevad vedrumadratsid on valmistatud keskendudes kvaliteetsele puhkusele igaühe jaoks, et vastata kõige paremini individuaalsetele magamisvajadustele, seega pakume valikus pehme, keskmise või kõva vedruga magamisalust.

Miks soovitatakse vedrumadratseid?

Vedrumadratsid on üks vanimaid, kuid siiski üks populaarsemaid madratsitüüpe. Neid hinnatakse kõrgelt nende mugava kehatoe, hingavuse, kõvaduse ja vastupidavuse ning atraktiivse hinna poolest. Kuna madratsite valik on aga üha suurem, tekib sageli küsimus, mis tagab parema unekvaliteedi: kas vedrumadrats või innovaatilisematest materjalidest valmistatud madrats? Tasub märkida, et sellele küsimusele saab vastata ainult individuaalsete vajaduste, uneharjumuste, kaebuste ja ootuste täpse hindamise või isegi uneekspertide soovitusi arvesse võttes.

Tundlikele magajatele ja neile, kes kaaluvad rohkem

LONO vedrumadratseid soovitatakse neile, kes otsivad väga puhkealust magamislahendust, püüdes leida tasakaalu mugavuse ja kehale vajaliku kerguse vahel. Nende madratsite alus koosneb jäigast plokist, mis koosneb tasku- või mitmetaskulistest vedrudest, mis kohandub individuaalse keharõhuga, pakkudes kindlat tuge ja mitte edastades liikumist. Tänu nendele omadustele sobivad vedrumadratsid inimestele, kes on tundlikud magajad, ja inimestele, kes ärkavad üles oma partneri iga liigutuse peale. Neid soovitatakse ka inimestele, kes kaaluvad rohkem, sest tugevam tugi muudab keha asendi muutmise une ajal mugavamaks.

Neile, kes higistavad ohtralt

Vedrumadratsitele on iseloomulik nende äärmiselt suur ja tõhus õhuläbilaskvus ning nad ei hoia soojust kinni, mis tähendab ka seda, et nad ei hoia kinni niiskust ega loo tingimusi soojust ja niiskust armastavatele hallitusseentele. Seetõttu tagavad need madratsid hügieenilise magamiskeskkonna ja on üks parimaid lahendusi neile, kes kipuvad öösel rohkem higistama. Madratsite materjalide omadused ja tihedus muudavad liigse niiskuse eemaldamise lihtsamaks ja tõhusamaks, lihtsalt tänu õhku läbilaskvusele. Seetõttu ei katkesta magamist ärkamine higistamisest põhjustatud ebamugavustunne.  

Seljavalu põdevatele inimestele

Kõikidel LONO vedrumadratsites on 7 madratsi sisse integreeritud vedru pehmendustsooni, mis jäljendavad inimese anatoomiat. Neli kõvemat tsooni pakuvad tugevat tuge pea, torso, reitele ja jalgadele, samal ajal kui kolm pehmemat tsooni võimaldavad õlgadel, vaagnal ja vasikatel kergemini sisse vajuda. Tänu sellisele konstruktsioonile pakub vedrumadrats tervislikku puhkust selgroole ja kogu kehale ning sobib ideaalselt seljavalu all kannatavatele inimestele.

Kahe- ja ühekohalised vedrumadratsid

Vedrumadratsi valimisel on oluline pöörata tähelepanu selle suurusele ja tugevusele. LONO tootevalikusse kuuluvad ühe- ja kahekohalised madratsid.  Kõige levinum valik kaheinimesevoodite puhul on 160x200 vedrumadrats. Sellise suurusega madrats rahuldab ideaalselt kahe partneri vajadusi puhkava une järele, sest see ei edasta kõrval lamava inimese liigutusi ja kohandub iga inimese kaaluga individuaalselt. Väiksemate kaheinimesevoodite jaoks on olemas vedrumadratsid mõõtudega 140x200, eriti avarate kaheinimesevoodite jaoks saab valida 180x200 või 180x215 madratsi. Neile, kes otsivad mugavat ja kvaliteetset vedrumadratsit täiskasvanute või laste üheinimesevoodile, pakume kõige populaarsemaid ja asjakohasemaid suurusi: 120x200, 90x200 ja 80x200.

Vedrumadratsi kõvaduse järgi

LONO tootevalikusse kuuluvad kõvad, keskmised ja pehmed vedrumadratsid. Milline madrats on parim? Või millistele omadustele peaksin valikul tähelepanu pöörama? Kõvad vedrumadratsid pakuvad väga kindlat alust ja neid soovitatakse sageli lastele ja noortele, sest nende keha on veel arenev; neid soovitatakse ka eakatele, kes vajavad stabiilset tuge küljele pööramisel, servale istumisel ja voodist üles tõusmisel. Keskmise tugevusega vedrumadratsid on kõige populaarsem valik, sest need pakuvad piisavalt tugevat tuge selgroole ja kehale, kuid võimaldavad samas nautida lõõgastavat pehmust, nii et tegemist on omamoodi õnneliku keskteega. Pehmed vedrumadratsid on soovitatav külili magajatele, sest need kohanduvad väga hästi kehaga ning leevendavad selles asendis lamades tõhusalt puusadele ja õlgadele avalduvat survet, seega peaksite madratsi valikul arvestama isegi oma lemmikmagamisasendit.

Trikoloor ja Classic kollektsioonide vedrumadratsid

LONO vedrumadratsid on saadaval kahes kollektsioonis - Tricolour ja Classic. Tricolour-kollektsioon pakub kõrgekvaliteedilisi vedrumadratseid. Need madratsid on mõeldud igakülgseks mugavuseks ja on üks parimaid valikuid, kui soovite kõike - pehmust, õhku läbilaskvust ja tugevat tuge selgroole ja kogu kehale. Tipptasemel tehnoloogia on võimaldanud luua vedrumadratsid, mis kohanduvad keha iga kõverusega ja pakuvad maksimaalset lõõgastust.

Classic Collection pakub suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtest. Kõik selle kollektsiooni vedrumadratsid on valmistatud turvalistest, sertifitseeritud materjalidest ja on tasakaalustatud tervisliku, lõõgastava ja kvaliteetse puhkuse tagamiseks, mis on kõigile kättesaadav ja oluline.

Milline vedrumadrats valida?

 Otsid oma unevajadustele kõige paremini sobivat vedrumadratsit? Meie veebipood teeb vedrumadratsi valimise kiireks ja lihtsaks - kõik, mida peate tegema, on valida õige suurus, kõvadus ja kangas. Kas teil on veel küsimusi? Võtke ühendust LONASe kvaliteetse une ekspertidega, et arutada teie vajadusi ja aidata teil valida vedrumadrats, mis tagab teile aastatepikkuse rahuliku ja mugava une.

Filter