Madrats TYLA®

Alates 390,00€

Kui teil on kõrged mugavusnõuded ja eelistate veidi pehmemat alust, on see madrats just teile. See annab sõnale "mugavus" uue tähenduse, kohandudes teie kehaga ja toetades äärmiselt hästi teie selgroogu ja teisi lihaseid.

Erinevate kõvaduse külgede tõttu saab madratsit ümber pöörata, nii et selle madratsi tellimine veebist on turvaline.

  Kõrge vedrustustihedus, mis tagab väga hea kohanemise kehaga

  7 anatoomilist tsooni säilitavad terve kehaasendi

  Spetsiaalne kate madratsi lihtsaks hooldamiseks ja kokkupanekuks

  Tootel on 10-aastane garantii selle suurepärase kvaliteedi tagamiseks

  30-öine prooviperiood võimaldab teil madratsit vahetada

Suurus
390,00€
Madrats TYLA®
390,00€
Tarneaeg - 3 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€
Kuumakse alates 9.25 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Madrats TYLA®
Memospace® pehme kiht

Lamage nagu koheva pilve peal. Selle tunde tekitab 2 cm NASA kosmosetehnoloogial põhinev Memospace® materjal. Töötades Lono-Tec I® ja vedrukihtidega, aitab see luua pehmuse tunde ja kogu keha lõõgastava mugavuse.

Kevadine kaitsekiht

Magage ohutult. See on tehniline vilt, mis hoiab vedrusid kindlalt kinni. See tagab, et vedrud ei löö välja ja ei kahjusta pealmisi kihte isegi pärast aastakümnete pikkust kasutamist.

Väga tundlik vedruvõrk

TYLA® madratsis on 245 vedru ruutmeetri kohta, mis tähendab peaaegu 800 vedru 160x200 madratsis. Selline vedrude tihedus võimaldab erakordset kohanemisvõimet ja mugavustunnet: iga vedru reageerib individuaalselt väikesele kehapiirkonnale.

Pehmem kiht Lono-Tec I®

See kiht koosneb 2 cm pikkusest Lono-Tecmaterjalist. See on väga hingav ja elastne patenteeritud vahtpolüuretaan. Lono-Tec I®-l on suurepärased ortopeedilised omadused ning see toetab õigesti selgroogu ja kogu lihaskonda. Lisaks on see materjal tervisele ohutu ja keskkonnasõbralik.

Pehmem kiht Lono-Tec I®

See kiht koosneb 3 cm pikkusest Lono-Tecmaterjalist. See on väga hingav ja elastne patenteeritud vahtpolüuretaan. Lono-Tec I®-l on suurepärased ortopeedilised omadused ning see toetab õigesti selgroogu ja kogu lihaskonda. Lisaks on see materjal tervisele ohutu ja keskkonnasõbralik.

L-Slip® madratsikaitse

Selle ülesanne on koguda madratsitolmu, et kaitsta kodukeskkonda. Ja me oleme mõelnud ka teie mugavuse peale - selle vahetüki materjal muudab madratsikatte eemaldamise ja pealepaneku lihtsaksmadratsi hooldamine on lihtsam. 

Kate Lonofibre®-ga

Esimene kiht aitab säilitada puhtust. See ei tekita tolmulestasid ning selles sisalduv lina aurustab hästi niiskust. Spetsiaalse Lonofibre®-tehnoloogiaga 3-kihilist katet saab pesta kuni 60 °C juures, mis tapab bakterid ja eemaldab kõige paremini plekid.

Teave

Madratsi kohaletoimetamine ja vana madratsi äravedu
Kõvaduse ja kaalu soovitused
Mõõtmed
Garantii

7 pehmustsooni selgroo ja kogu keha lõdvestamiseks

Pea meeles kerget kehatunnet ärgates. TYLA® madratsil on uuenduslik disain, mis töötati välja füsioterapeutide abiga. See disain võimaldab lihastel lõõgastuda ja selgrool korralikult venitada.

7 vedrupehmuse tsooni madratsil integreerib vastavalt inimese anatoomiale. 4 kõvemat tsooni pakuvad kindlat tuge peale, torsole, reitele ja jalalabale, samas kui 3 pehmemat tsooni võimaldavad õlgadele, vaagnale ja sääreosadele kerget toetamist.

Stabiilsus ja magus uni, isegi kui teised ei maga

Oleme mõelnud, kuidas Teie und kaitsta. TYLA® madratsi eridisain ei edasta kõrval magava inimese liigutusi.

Erinevalt säästumadratsitest on see madrats varustatud lugematute vedrudega. Nii surutakse pinda ainult survepunktis. Igal vedrul on ka eraldi kate, seega liigub see äärmiselt vaikselt. Ja seda aastaid.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see hoiab teid aastaid kindlalt magamas.

Oleme alates 1993. aastast valmistanud madratseid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Muudmoodi ei ole lihtsalt võimalik tagada kvaliteetset toodet.

Iga õmblus on tihedalt õmmeldud, et vältida lahtihargnemist. Iga vedru liigub täpselt ega hõõru teiste vastu. Iga materjal asub täpselt seal, kus seda on vaja, et kaitsta osi deformatsiooni või lagunemise eest.

Nahale lähedane, tervisele ohutu madrats

Me loome jätkusuutlikke madratseid, mis võimaldavad teil vähem tarbida ja tervislikumalt elada. Pöörame erilist tähelepanu materjalide koostisele.

Kasutame kõikjal, kus saame, Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Ja sünteetilised osad, mis on vajalikud madratsi omaduste jaoks, on kaetud patendeeritud vahetükiga, et need kestaks kaua ja ei tolmuks.

Similar products

50 000+ geriau miegančių klientų