Voodipesu komplektid

Voodipesu komplektid

Voodipesu komplektid

LONAS HOME'i esimese voodipesukomplekti loomisest on möödas juba aastaid: selle aja jooksul on voodipesuvalik kasvanud mõnest värvist, mustrist ja suurusest laiaks voodipesukomplektide ja linade valikuks nii lastele kui ka täiskasvanutele.

LONAS HOME voodipesu on valmistatud 100% Premium puuvillasest satiinist. Voodipesu ühevärviline kangas on kootud Itaalia käsitööliste poolt ja mustriline kangas on digitaalselt trükitud Hispaania spetsialistide poolt. Kasutame oma voodipesu jaoks ainult neid kangaid - need on looduslikud, hoolikalt valitud, kvaliteetsed ja värvitud nii, et ei värvid ega mustrid aja jooksul ei tuhmuks. Ja mis kõige tähtsam, kangastel on Oeko-Tex®-sertifikaat, mis tagab, et tootmisprotsessis kasutatakse ainult ohutuid materjale, mis sobivad magamiseks nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Ühevärvilisele voodipesu kollektsioonile panime nimeks Elegante. Mustrilisele kollektsioonile - Moderno. Viimast nimetame ka Limited Edition kollektsiooniks, mille disainilahendusi uuendatame kord aastas. Muideks, meie mustrilist voodipesu te kuskilt mujalt ei leia - mustrid, värvid ja kujundused valib välja meie meeskond. Elegante-kollektsioonis valmistame ühevärvilist voodipesu ka lastele: väikesed lapsed väärivad kvaliteetset voodipesu, mis on vastupidav, kuid samas pehme ja õrn. Mõtlesime ka sellele, et nii vanemate kui ka laste magamistoad sobiksid kodus kokku.

Filter