Voodipesu komplektid

Voodipesu komplektid

LONAS voodipesu komplektid

LONAS HOME voodipesu - kompromissitu kvaliteet ja erakordselt meeldiv magamiskogemus. Kuna voodipesu on magamise ajal kehale kõige lähemal, oleme veendunud, et kõik meie voodipesukomplektid pakuvad kõige meeldivamat puudutust ja mugavat puhkust. 100% kõrgekvaliteedilisest puuvillasatiinist valmistatud voodipesu, mille iga õmblus on hoolikalt ja vastutustundlikult triikitud, on vastupidav ja värvitud nii, et ei värvid ega mustrid aja jooksul ei pleekinud, ning peened disainilahendused sobivad nii moodsa kui ka klassikalise magamistoa interjööriga.

LONO pakub kvaliteetset voodipesu täiskasvanutele ja lastele mitmesugustes suurustes, mustrites ja värvides. Valige meie kahe unikaalse kollektsiooni - Elegance ja Moderno - hulgast, olenemata sellest, kas olete huvitatud ühe- või kaheinimesevoodipesu komplektist. Oleme loonud erinevaid mustreid ja värve, et rahuldada neid, kes otsivad väga spetsiifilist voodipesu stiili. Ka laste voodipesu on meie jaoks väga oluline, mistõttu oleme sellele erilist tähelepanu pööranud, olgu tegemist siis mänguliste või rahustavate stiilidega. Nii et kui otsite endale voodipesu, siis leiate siit ka laste voodipesu. Seega annavad kvaliteetsed voodipesu märgiga voodipesu teile võimaluse kogeda lõõgastavat puhkust ja luua esteetiline magamiskeskkond, mis sobib igaühe vajadustele. 

Voodipesu komplektid Elegante kollektsioonist

LONAS Elegante voodipesukollektsiooni eristavad ühevärvilised voodipesukomplektid. Oleme voodipesu värvide valikul silmas pidanud seda, mis on vajalik puhkealuse une ja harmoonilise magamistoa keskkonna jaoks, seega leiate sellest kollektsioonist nii rahustavaid pastelsiniseid kui ka sügavamaid tumedamaid värve.

Elegante-kollektsioonis on ühendatud rafineeritud elegants, värvide harmoonia, lummav sära ja tippkvaliteet. Need voodipesu komplektid on valmistatud Egiptuse puuvillast, mis on Itaalias professionaalsete käsitööliste meeskonna poolt 100% kõrgekvaliteedilisest puuvillasatiinist kootud. Oleme valinud selle kanga selle ainulaadsete omaduste tõttu, mis vastavad hea une vajadustele - see on väga õhuke ja pehme, kuid samal ajal on sellel tugevus ja tihedus, mis tagab väga meeldiva puudutuse ja vastupidavuse.

Elegante voodipesu ei kaota oma sära ja värvi intensiivsust isegi pärast mitmeid pesusid, tänu Itaalia käsitöölistele, kes värvivad kangad nii, et need ei pleekinud, ja tänu võiga viimistlustehnoloogiale, mis annab neile erakordse läike ja pehmuse. Kõik Elegante voodipesu on valmistatud Oeko-Tex® Standard 100 sertifitseeritud kangastest, mis teeb selle täiesti ohutuks ja sobilikuks ka imikutele. Seega, kui otsite eriti pehmet, kvaliteetset, vastupidavat ja elegantset voodipesukomplekti, leiate selle Elegante kollektsioonist.

Voodipesu Moderno kollektsioonist

LONAS Moderno voodipesu kollektsioon avaldab muljet oma originaalsete disainilahendustega, mis kaunistavad nii moodsaid kui ka klassikalisi magamistoa interjööre. Need värvilised voodipesukomplektid peegeldavad aastaaegade vaheldumist ning kutsuvad teid tundma ja omaks võtma lõõgastumise vaikust ja looduse muutuvat suursugusust. Sügis, talv, kevad, suvi - kõik võluvad aastaajad kajastuvad neis voodipesukomplektides omal moel. Et iga aastaaega kõige paremini kajastada, uuendame oma voodipesu kujundust igal aastal - muutes mustreid ja värve vastavalt aastaaegade vaheldumisele, mistõttu nimetame seda voodipesu ka limiteeritud väljaannet. Kaasaegne voodipesu on lahutamatult seotud Läänemere looduse iluga, seega on see meie maade taimestiku motiivid, mälestused kaunist Läänemerest, luidete murenevad liivad, tohutu taevas, pidevalt voolav selge oja.

Keskendudes disainile, mis on rahulik, kerge ja värske, ei ole me unustanud kõrgeimat kvaliteeti. Selle kollektsiooni voodipesu on Oeko-Tex® sertifitseeritud ja valmistatud 100% Premium Cotton Sateen kangast, mis on pehme, sile ja vastupidav. Pärast mustrite ja värvide valimist laseme kangast Hispaania käsitööliste poolt digitaalselt trükkida. Digitaalne trükitehnoloogia tagab, et värvaine tungib sügavale lõnga sisse ja et voodipesu värvid ei muutu isegi pärast mitmeid pesusid. Seetõttu rõõmustavad voodipesu intensiivsed värvid, mitmekesised mustrid ja eriline pehmus nii täiskasvanuid kui ka lapsi aastaid.

Ühe voodipesu komplektid täiskasvanutele ja lastele

LONAS ühe voodipesu komplekt on sagedane valik, kui otsite kvaliteetset voodipesu nii täiskasvanutele kui ka lastele. Pakume üheinimesevoodipesu kahes kollektsioonis - Elegante ja Moderno. Elegante voodipesu on nende lemmik, kes otsivad elegantset disainilahendust ja harmoonilist magamistoa atmosfääri. Moderno üheinimesevoodipesu on populaarne laste ja teismeliste seas oma värviliste mustrite ja mängulisuse tõttu, kuid need voodipesukomplektid on populaarsed ka täiskasvanute seas. Neile, kes soovivad aga kompromisse ja rohkem varieeruvust ühe voodipesukomplektiga, on olemas pöördvoodipesukomplektid, mille üks pool on ühevärviline ja teine mustriline.

Kõik meie ühekordsed voodipesu komplektid on valmistatud 100% Premium Cotton Satenist, mis tagab meeldiva tunde ning kvaliteetse ja kauakestva voodipesu. Meie laias valikus on kõige populaarsemad üheinimesevoodipesu suurused. 140x200 ja 150x200 voodipesu komplektid on kõige populaarsemad valikud täiskasvanute, teismeliste ja laste voodipadjad ja padjad. Nende mõõtmetega voodipesu on loodud nii, et see annab ühele inimesele mugava ruumitunde. Beebide ja laste voodipadjad ja padjad on saadaval 100x140 ühe voodipesu komplektina. Laste voodipesu 100x140 on valmistatud samast kangast kui täiskasvanute voodipesu, mis muudab selle täiesti ohutuks, pehmeks ja õrnaks. Teie valitud üheinimesevoodipesu komplekt koosneb peite- ja padjapüürist, millel on hea une jaoks vajalikud omadused, mis on meeldiva puudutusega, ei pleekinud ka pärast mitmeid pesusid ja on vastupidavad.

Topelt voodipesu kõigile vajadustele

LONASi kahekordsed voodipesu komplektid on loodud täieliku vabaduse ja rahustava lõõgastuse tunnetamiseks, sest nii üks inimene, paar kui ka suur pere tunneb end mugavalt kahekordse, õrnalt ümbritseva padja all. Kahekohaline voodipesu on saadaval kas ühevärvilise Elegante või kirju Moderno kollektsioonis. Sõltuvalt individuaalsetest eelistustest, lemmikvärvidest või kirest võluvate trükiste vastu, on voodipesu komplekt igaühele sobiv. Meie kaheinimese voodipesu on saadaval erinevates suurustes. Ruudukujuline 200x200 voodipesu komplekt võtab ära arvamise, kumb külg on pikem ja kumb lühem, mistõttu on seda kõige lihtsam ja kiirem vahetada puhtal päeval. 200x220 voodipesu komplekt on kõige populaarsem valik nii ühe- kui ka kahekohalise magaja jaoks, sest see annab vajaliku vabaduse ja ruumi tunde. Voodipesu 220x240 on meie valikus kõige suurem ja mõeldud neile, kellel on kuningliku suurusega magamisruumid.

Oluline on teada, et kaheinimesevoodipesu sisaldab kahte teie valitud suurusega peitealust ja kahte standardse suurusega padjapüüri.  Kõik kahekordsed voodipesu komplektid on valmistatud 100% Premium Cotton Sateenist, mis on küll väga õhuke ja pehme, kuid samas äärmiselt tihe ja kestab aastaid. Kui valite soovitud disaini ja mõõtmetega LONASi kaheinimese voodipesu komplekti, saate kvaliteetset und rahulikku puhkust pikaks ajaks.

Voodipesu lastele ja imikutele

LONASi lastevoodipesu on suurepärane investeering hea une tagamiseks. Meie laste- ja beebivoodipesu valik on vaatamisväärne ilu, mille kangas on kõrgeima kvaliteedi, vastupidavuse ja jätkusuutlikkusega. Kui otsite kvaliteetset ja stiilset voodipesu igas vanuses lastele, on valida kahe kollektsiooni vahel - Elegante kõige kaunimates värvides ja Moderno mänguliste mustritega. Soovitame alati lasta lastel valida, millise stiili voodipesu nad soovivad, sest see aitab luua kõige meeldivama magamiskeskkonna, mis on hea une jaoks hädavajalik.

   Kõik meie lastevoodipesu on valmistatud samadest kangastest kui meie täiskasvanute voodipesu ja on Oeko-Tex® sertifitseeritud, mis tagab ohutuse ka kõige tundlikuma nahaga lastele ja imikutele. Erinevad voodimõõdud ja voodipesukomplektid erinevatele vooditele. Kõige levinum valik vanemate laste ja teismeliste voodipesu ja padjad on laste voodipesu mõõtudega 140x200 või 150x200. Noorematele lastele on parim 100x140 voodipesu. Laste voodipesu 100x140 vastab ideaalselt kõige väiksemate laste vajadustele, sest selle usaldusväärne kvaliteet ei ärrita ega allergiseeri nahka, ei tekita ebamugavustunnet ja võimaldab neil puhata ja mugavalt magada. Pange tähele, et kõik laste voodipesu koosneb ühest peite- ja ühest padjapüürist, seega õige suurusega voodipesu valimine tagab, et teie lapse magamiskeskkond on täielikult hubane, turvaline, lõõgastav ja esteetiline.

Miks puuvillane voodipesu?

Meilt küsitakse sageli: miks me valisime oma voodipesu jaoks puuvillase satiini? Et saavutada kõrgeim kvaliteet ja kõige meeldivamad tunded une ajal. Tasub märkida, et puuvillasatiinist voodipesul on palju eeliseid ja paljudel juhtudel viib see materjal une uuele ja kõrgemale tasemele. LONO voodipesu on valmistatud pika õmblusega 100% kõrgekvaliteedilisest puuvillast. See on hoolikalt valitud puuvill ilma igasuguste lisanditeta. Sellest puuvillast mähitud niidid on tugevad ning satiinist kootud ja õmmeldud voodipesu on siidi pehmuse ja tugevusega.

Väärib märkimist, et meie satiinvoodipesu on tihedusega 300 TC, mis on optimaalne voodipesu tihedus kompromissitu kvaliteedi ja erilise lõõgastustunde saavutamiseks. Selleks, et puuvillased satiinist voodipesukomplektid ei pakuks mitte ainult meeldivat puhkust, vaid avaldaksid muljet ka esteetiliste disainilahendustega, viimistlevad Itaalia ja Hispaania käsitöölised puuvillast satiinikangast enne Leedus asuvasse õmblusvabrikusse jõudmist viimistletud detailideni. Seega, kombineerides kogemusi, erialaseid teadmisi, kasutades turvalisi, sertifitseeritud materjale ja tehnoloogiaid, õmbleme puuvillasest satiinist voodipesukomplektid, mis sobivad ka kõige nõudlikumatele magamisvajadustele.

Kas olete huvitatud LONO voodipesukomplektidest?

Mõtled, millist LONO voodipesukomplekti osta? Voodipesu valimine internetis on nagu iga muu toote valimine - see on lihtne, kui te teate oma soove ja eelistusi, nii et saate peagi nautida uusi, kvaliteetseid ja stiilseid voodipesu. Te ei ole kindel värvide või mustrite osas? Kutsume teid lähimasse müügisaali, et näha, katsuda ja katsuda teile kõige rohkem meeldivat voodipesu. LONO kvaliteetsed uneeksperdid vastavad kõigile teie küsimustele, räägivad teile lähemalt, mille poolest üks voodipesukomplekt teisest erineb, ja selgitavad kangaste unikaalseid omadusi une ajal.

Filter