Puuvillane satiinist voodipesu

Puuvillane satiinist voodipesu

Puuvillane satiinist voodipesu

Puuvillasest satiinist voodipesu on kõige populaarsem valik voodipesukomplektide puhul. 100 % pika kiuga puuvillane kangas, mis on kootud satiinkoes, tavaline või mustriline, on üliõhuke, pehme, samas tihe ja tugev. Just sellest kangast õmbleme kõik LONAS HOME voodipesu.

100% Premium puuvillsatiin 300 TC

Satiin on kudumisviis, mille puhul niidid kootakse diagonaaljoontes. See kangas on pehme ja läikiv, kuid samas vastupidav ja tugev. Tõsi, kõik turul olevad satiinkangad ei ole ühesugused - satiiniks nimetatakse siidist, puuvillast või sünteetilisest materjalist kootud kangaid, mis erinevad koostise, töötluse, tiheduse ja muude parameetrite poolest.

100% Premium puuvill on hoolikalt valitud pikakiuline puuvill ilma igasuguste lisanditeta. Sellest puuvillast kedratud niidid on tugevad ning satiinist kootud ja õmmeldud voodipesu on siidi pehmuse ja tugevusega.

LONAS HOME voodipesu on valmistatud pikakiulisest 100% puuvillasest satiinkangast, mille niiditihedus on 300 TC (Thread Count). Tõsi, mõnikord püütakse seda arvu suurendada niitide asemel lõimede loendamisega, näiteks kui üks niit koosneb komest lõimest, millisel juhul on tegelik tihedus ainult 100 TC. Meie arvates on voodipesukanga jaoks optimaalne tihedus 300 TC. Me ei valinud madalamat tihedust kvaliteediparameetrite tõttu. Ja üle 300 TC tõusevad puuvillase satiini kvaliteediparameetrid, kuid palju mõõdukamalt kui selle hind.

Puuvillase satiini teekond

Enne kui puuvillane satiinkangas jõuab Leedu õmblusvabrikusse, viimistlevad Itaalia ja Hispaania käsitöölised seda kuni kõige väiksemate detailideni, mida me ei näe, kuid tunneme igal õhtul:

  Kangaste teekond alates 100% puuvillakiududest, tugevast lõngast kuni peenikese ja pehme satiinini,

  Värvipaleti valik, ühevärviliste kangaste värvimine ja testimine,

  Meie valitud disainiga mustriliste kangaste värvimine digitaaltrükitehnoloogiaga,

  „Butter finishing“ särava ja sileda pinna saavutamiseks,

  Kangad on toodetud ohutute materjalide ja tehnoloogiate abil, mis tagavad Oeko-Tex® Standard 100 sertifikaadi.

Filter