Kaheinimese voodipesu komplektid

Kaheinimese voodipesu komplektid

Kaheinimese voodipesukomplektid

Kaheinimese voodipesu on populaarne, kuna see on suurem kui üheinimese oma. Kaheinimese voodipesu all magavad mugavalt nii üks kui ka kaks inimest ja isegi kui terve pere voodisse poeb. Muide, selle voodipesu juurde kuulub kaks 50x70 suurust padjapüüri. Kaheinimese voodipesu toodame järgmistes suurustes:

  Kaheinimese voodipesukomplektid 200x200. Need voodipesukomplektid on mõeldud neile, kellele üheinimese voodipesukomplektid on liiga väikesed. 200x200 voodipesu puhul ei pea te enam mõtlema, kummalt poolt on tekikott pikem ja kummalt lühem. Koristuspäeval on sellise tekikoti vahetamine kõige lihtsam.

  Kaheinimese voodipesukomplektid 200x220. Kõige populaarsem kaheinimese voodipesukomplekti suurus, kuna seda eelistavad nii üksi kui ka kahekesi magajad. Valides oma magamistoa interjööriga sobiva voodipesukomplekti, kaunistab see teie magamistuba ka päevasel ajal.

  Kaheinimese voodipesukomplektid 220x240. Suurimad kaheinimese voodipesukomplektid meie tootevalikus, et ka ülisuurt tekki omavad inimesed saaksid nautida LONAS HOME voodipesukomplektide värve, siidist läiget ja vastupidavust.

Filter