Elegante vodipesu kollektsioon

Elegante vodipesu kollektsioon

Elegante kollektsioon

Ühevärvilisele voodipesu kollektsioonile panime nimeks Elegante kollektsioon. Et tuua elegantsi igasse magamistuppa. Valisime rahulikest pastellidest ja sügavamatest tumedatest toonidest koosneva paleti. 100% Premium puuvillsatiin on kootud Egiptuse puuvillast Itaalia tipptasemel käsitööliste meeskonna poolt. Kasutame seda kangast stiilsete ja vastupidavate voodipesukomplektide loomiseks.

Elegante-kollektsiooni jaoks valisime satiinist kootud 100% Premium puuvilla, sest see kangas on üliõhuke ja pehme, kuid tugev ja tihe (300 TC), mis tagab pika eluea. Itaalia käsitöömeistrid värvivad kangad nii, et need ei tuhmu ka pärast paljusid pesusid, ning „butter finishing“ viimistlustehnoloogia lisab pehmust ja läiget. Oluline on märkida, et kogu Elegante voodipesu on valmistatud Oeko-Tex® Standard 100 sertifitseeritud kangastest. See tähendab, et tootmisprotsessis kasutatakse ainult ohutuid materjale, mis sobivad magamiseks isegi imikutele.

Kui soovite oma magamistoas õrna sära ja üllatuda iga kord, kui poete oma pehme voodipesu vahele, valige Elegante-kollektsioon. Sobitasime kollektsiooniga mitte ainult ühevärvilised kummist voodilinad, vaid ka täiendavad padjapüürid. Mitmete omavahel sobivate Elegante-kollektsiooni toodetega saate oma magamistoas luua erineva meeleolu erinevate tekikottide, padjapüüride ning linade abil.

Filter