Kummiga lina CIPOLIA

Alates 25,00€

See tuhkjas lina on just sulle, kui soovid tuua oma magamistuppa boheemlaslikku ja maalähedast atmosfääri.

Puuvillasest satiinist kangast õhkub peent elegantsi. Selle sära annab magamistoale kosutava tunde ja selle pehme puudutus nahal pakub mugavust. Väga vastupidav ja tuhmumiskindel kangas, mis säilitab oma rikkalikud värvid ka pärast mitmeid pesusid.

  kauakestvad värvid

  Pehmed ja õrnad kangad

  Läikiv pind

  Sobib kuni 30 cm kõrgustele madratsitele

  Tugeva kummiga nurkades ja siledate servadega

  Vastupidav pakend, mida saab kasutada kotina

Suurus
60,00€
Kummiga lina CIPOLIA
60,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

Katab hõlpsasti ka kõrgeima madratsi

Õmblesime lina nii, et see sobiks kuni 30 cm kõrgusele madratsile. Nurkades olev kumm hoiab lina kindlalt madratsil, samas kui ilma kummita küljed langevad ja ümbritsevad madratsit igast küljest.

Iga riigi meistrid teevad seda, mida nad kõige paremini oskavad

Seda pikakiulist puuvilla mimetatakse ka Egiptuse puuvillaks, mida peetakse maailma parimaks. Itaalia käsitöömeistrid on kudunud sellest puuvillast puuvill satiini, mis on äärmiselt kerge ja tugev kangas, tihedusega TC300. Selle lina on õmmelnud pedantsed Leedu rätsepad.

Disain, mis tõstab teie magamistoa argipäevast kõrgemale

Sile ja läikiv pind, rikkalikud värvid ja klassikalise Oxfordi stiilis padjapüür- lase oma silmadel ja kehal nautida peent luksust.

Selle kanga jaoks on valitud ainult kõrgekvaliteedilised pleekimiskindlad värvained, nii et see säilitab oma rikkalikud värvid isegi mitme aasta pärast. Lisaks sellele kasutatakse voodipesu kangaste puhul „butter finishing“ viimistlustehnoloogiat, mis annab neile siidise läike.

Jätkusuutlik ja kasulik pakend

Me mõtlesime jätkusuutlikkusele: valisime oma pakendikottide jaoks samad kangad, mida kasutame oma voodipesu jaoks. Nii oleme loobunud liigsest plastist ja kasutanud ära kangajäägid. Ja ümbriskotte saab kasutada korduvalt - see on mugav reisimisel või voodipesu hoiustamiseks pärast pesemist.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame oma voodipesu puhul Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted ei sisalda allergeene, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad isegi imikutele.

Kasulik

Masinpestav 40°C juures õrna tsükliga

Triikimine keskmise temperatuuriga (••)

Kuivatada madalal temperatuuril (•)

Mitte valgendada

Mitte keemiliselt puhastada

Toote hooldussoovitused >

Similar products