Voodid 120x200

Voodid 120x200

 • −15%
  Alates 700,00€

  Madala pehme peatsiga voodi väikese ja hubase magamistoa jaoks

  •   Mugava ja mahuka voodikastiga või ilma selleta
  •   Valmistatud vastupidavast ja tugevast MDF-ist
 • −15%
  Alates 700,00€

  Vertikaaljoontega kaunistatud voodipeats peene dünaamika loomiseks

  •   Mugava ja mahuka voodikastiga või ilma selleta
  •   Valmistatud vastupidavast ja tugevast MDF-ist
 • −15%
  Alates 700,00€

  Sirge ja sileda peatsiga voodi minimalistlikuma interjööri jaoks

  •   Mugava ja mahuka voodikastiga või ilma selleta
  •   Valmistatud vastupidavast ja tugevast MDF-ist
 • −15%
  Alates 700,00€

  Peen kumer peats ajatu klassikalise interjööri jaoks.

  •   Mugava ja mahuka voodikastiga või ilma selleta
  •   Valmistatud vastupidavast ja tugevast MDF-ist
 • −15%
  Alates 700,00€

  Peatsita voodi väikese ja hubase magamistoa jaoks

  • Mugava ja mahuka voodikastiga või ilma selleta
  • Valmistatud vastupidavast ja tugevast MDF-ist

LONAS voodid 120x200

LONAS voodi 120x200 on populaarne valik nii täiskasvanutele kui ka teismelistele. Need laiad voodid on valmistatud nii, et need vastaksid kõige paremini ühe inimese magamis- ja isikliku puhkeala vajadustele. Nagu kõik meie voodid, on ka üheinimesevoodid 120x200 valmistatud käsitsi, kasutades ainult kõrgeima kvaliteedistandardiga materjale, mis tagab Leedu voodite vastupidavuse, tugevuse ja usaldusväärsuse.

Stiilse ja kaasaegse üheinimesevoodi jaoks valige alati esteetiliselt meeldiv LONAS Muzikinės kollektsioon, mis pakub maksimaalset mugavust. Selle kollektsiooni voodid on loodud nii, et neist saaks kvaliteetse puhkuse eksimatu sünonüüm ja samal ajal magamistoa aktsent nii klassikalises kui ka moodsas kodusisustuses. Sõltuvalt teie isiklikest eelistustest saate valida voodi kangaste värvi, mustri ja tekstuuri rohkem kui 500 valiku hulgast. Sõltuvalt teie vajadustest, näiteks suuremast funktsionaalsusest või esteetilistest lahendustest, saate valida 120x200 voodi koos voodipesukastiga, madala või kõrgendatud hubase voodi ja pehme peatoega. Igaüks võib leida magamisaluse, mis vastab kõige paremini tema individuaalsetele vajadustele, tagab hea une ja täiendab tema magamistoa sisekujundust.

Voodi 120x200 - täiskasvanutele ja teismelistele.

Üksikisikule voodit valides kuuleme sageli küsimust: millise suurusega voodi ma peaksin valima? Neile, kes hindavad ruumi ja otsivad täielikku mugavust, soovitame laia üheinimesevoodit 120x200. See suurus annab teile puhkuse ajal palju vabadust ja võimaldab nautida mugavat und. Seega, kui teil on oma toas piisavalt ruumi, võib see olla suurepärane investeering kvaliteetsesse puhkusesse aastateks.

LONO sarja 120x200 voodid vastavad ideaalselt nii täiskasvanute kui ka teismeliste ootustele. Lastevoodid on populaarsed mitmel põhjusel. Esiteks optimaalne suurus. Kiiresti kasvavate teismeliste jaoks on oluline, et voodi oleks pikkuse ja laiuse varuga - nii saavad nad end mugavalt välja sirutada, asendit vahetada või isegi voodis vaba aega veeta. 120x200 laiune üheinimesevoodi peaks rahuldama vabaduse ja ruumi vajadust. Teismelisi paelub ka moodne voodidisain - nad saavad valida soovitud värvi, mustri ja tekstuuri rohkem kui 500 valiku hulgast ja luua nii endale sobivaima voodistiili. Täiskasvanutele avaldavad 120x200 üheinimesevoodid muljet oma kõrgete kvaliteedistandarditega, mis on lahendus nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka külalistetuppa või maakodusse. Kuna need LONASi voodid on valmistatud suure tugevusega paneelidest, tagab see stabiilse konstruktsiooni ja pikaajalise mugavuse.

Muusikakollektsiooni üheinimesevoodi 120x200 eelised

LONAS Muusikavoodi LONAS kollektsioonist saab valida voodi 120x200, õigemini voodi 120x200. Selle kollektsiooni voodeid iseloomustab klassi ja eksklusiivsuse kombinatsioon, mis võimaldab teil luua omanäolise, stiilse ja esteetilise magamiskeskkonna, mida on lihtne kohandada teie kodu interjööriga. Selle kollektsiooni ainulaadne ja väga esteetiline disain ei ole aga ainus eelis. Muusikakollektsiooni voodi pakub tasakaalu esteetika, funktsionaalsuse ja täieliku mugavuse vahel.

Praktiline ja funktsionaalne: voodi 120x200 koos voodipesuga.

Kui otsite praktilist üheinimesevoodit, soovitavad LONASe eksperdid arvestada ka funktsionaalsusega. Voodipesuga voodid on ideaalne lahendus neile, kes soovivad oma toas ruumi maksimaalselt ära kasutada, leida täiendavat hoiuruumi ning hoida asjad puhtad ja korras. Eriti avar voodipesukast ei võimalda teil mitte ainult voodipesu korralikult hoiustada, vaid on ka hoiuruumiks harvemini kasutatavatele esemetele, näiteks raamatutele, ajakirjadele või hooajalistele riietele. Kui voodi koos voodipesukastiga ei ole teie jaoks, on meie valikus ka üheinimesevoodid 120x200 ilma voodipesukastita. 

Igakülgne mugavus: voodi 120x200 koos peaplaadiga

Muusikavoodite kollektsiooni üheks tipphetkeks on pehmed ja hubased peatoad, mis on nii esteetiliselt kui ka funktsionaalselt mitmekülgsed. Pakume erinevaid pealaudade tüüpe, mis sobivad individuaalsete vajaduste jaoks erinevate kaunistustega. Väikese ja hubase magamiskoha jaoks valitakse sageli üheinimesevoodid 120x200 madala peaplaadiga. Kõrgendatud peaplaadiga voodid valivad sagedamini need, kes veedavad voodis rohkem aega - neile meeldib mugavalt lamades raamatuid lugeda või filme vaadata. Neile, kes ei pea pealauda esmatähtsaks, pakub LONAS minimalistlikku üheinimesevoodit 120x200 ilma peaplaadita, mis sobib suurepäraselt moodsasse interjööri.

Kas vajate madratsiga voodit 120x200?

Pange tähele, et kõik Musical-kollektsiooni 120x200 voodid müüakse ilma madratsita, mis võimaldab hõlpsasti kohandada olemasolevat madratsit ja vältida lisakulusid. Kui on aeg uuendada oma magamisalust ja teil on vaja 120x200 madratsiga voodit, siis pakume teile meie Musical kollektsiooni voodit ostes ka LONAS madratseid, mis sobivad erinevatele vajadustele ja magamisharjumustele. Seega, kui teil on isiklikke eelistusi või lisaküsimusi, võtke julgelt ühendust meie ekspertidega, oleme valmis tagama teile maksimaalse mugavuse ja puhkuse kvaliteedi.

Filter