Moderno voodipesu kollektsioon

Moderno voodipesu kollektsioon

Moderno kollektsioon

Oleme nimetanud oma mustrilise voodipesu kollektsiooni Moderno kollektsiooniks. See kollektsioon peidab endas aastaaegade võlu ja täiendab nii klassikalisi kui ka modernseid magamistubasid.

Sügis, talv, kevad, suvi - iga aastaaeg on omal moel võluv ja eriline, üllatades iga kord looduse suursugususega. Nimetame seda kollektsiooni Limited edition kollektsiooniks - mustrid ja värvid muutuvad koos aastaaegadega. Siin peituvad Läänemere taimestiku motiivid, Läänemere lopsakas mälestus, murenevad liivaluited, kõikenägev ja kuulev taevas või lugusid jutustav selge ojapõhi. Rahulik, kerge ja värske, Moderno kollektsioon võimaldab teil sisse ja välja hingata ning vajuda oma sügavaimatesse unistustesse.

Selle kollektsiooni jaoks kasutame 100% Premium puuvillast satiinkangast, valime mustrid ja värvid ning laseme kanga digitaalselt trükkida Hispaania käsitöölistel. Digitaalne trükitehnoloogia tagab, et värvaine tungib sügavale niidi sisse ja voodipesu värvid ei muutu ka peale paljusid pesusid. Päradst kanga Leetu jõudmist anname selle üle oma ala professionaalidele voodipesu valmistamiseks. Usume, et see voodipesu on teie kodus eriti armastatud ja kestab kaua.

Tunnetage aastaaegade vaheldumist.

Filter