Laste tekid

Laste tekid

Miks valida LONAS HOME tekid lastele?

Lapse uni on vanemate jaoks üks tähtsamaid asju. Kui laps on puhanud ja hästi maganud, tunnevad ka vanemad end hästi. Lapse hea uni mõjutab tema uudishimu, sotsiaalset elu ja õppimist. Seetõttu on vaja tähelepanu pöörata mitte ainult lapse voodile, vaid ka padjale ja tekile. LONAS HOME'i tootevalikust ei leia mitte ainult lapsele sobiva suurusega tekki, vaid ka mitmeid erinevaid täidisevariante, nagu udusuled ja suled, alpakavill, puuvill, kapok või sünteetiline kiud.

LONAS HOME tekkide valik lastele

Meie veebipoest leiate erinevate materjalide ja täidistega valmistatud lastetekke. Neil kõigil on ainulaadsed omadused ja ainult teie teate, mis teie lapsele paremini sobib.

  Suletekid lastele. Need on täidetud veelindude sulgedega. See on üks vanimaid täitmisviise. Tekid imavad hästi niiskust ja hoiavad õiget kehatemperatuuri kogu une vältel. Need on vastupidavad ja jätkusuutlikud tänu kasutatud kvaliteetsetele materjalidele. LONAS HOME'i suletekke iseloomustab ka nende võime hoida õiget kehatemperatuuri, mis mõjutab teie laste puhkust .

  Lastele mõeldud villased tekid on alpakavillast valmistatud termoreguleerivate omadustega tekid. Alpakavill on kõrgelt hinnatud, sest see mitte ainult ei hoia meie lapsi une ajal soojas, vaid ei lase neid ka ülekuumeneda. Seda tüüpi lastetekid on populaarsed kogu maailmas. Need on mitmekülgne ja kvaliteetne valik, et teie lapsed tunneksid end une ajal hästi.

  TENCEL™ lyocell- ,kapok-, lina- või puuvillakiududest tekid on looduslike kiududega täidetud tekid, mis on ülimalt hingavad. Need on kerged ja kohevad, nii et lapsed tunnevad end nagu magaksid pilvedel.

  Lastele mõeldud allergiavastased tekid on sünteetilised tekid, mis on valmistatud lastele, kellel on väga tundlik nahk. Need on väga kerged, võimaldades nahal hingata.

Filter