Tekk VASARA

Alates 59,00€

Kas teadsid, et end tekiga katmine vabastab hormooni seratoniini, mis lõõgastab, ja melatoniini, mis valmistab keha ette magamiseks? Sellepärast tahad sa ka umbsel ööl mugava teki alla pugeda. Soojaks hooajaks oleme loonud VASARA teki, mis ei lase sul kuumeneda ja uinutab sind kergetesse unenägudesse. See tekk laseb nahal hingata, on õhuke ja kerge. Kui teie magamistuba on aastaringselt soe, sobib see tekk ideaalselt igaks aastaajaks.

  Puuvill võimaldab nahal hingata

  Tekk imab hästi niiskust

  Sobib tundlikele ja allergilistele inimestele

  Lihtne hooldada, pestes 40°C juures

Suurus
80,00€
Tekk VASARA
80,00€
Tarneaeg - 4 päeva
Tasuta kohale toimetamiseks on jäänud: 200,00€

Teave

Mõõtmed
Koostisosad
Garantii

100% puuvillast sügavaks uneks ja kergeks hommikuks

Puuvillane kate

Puuvill on väga kulumiskindel, mistõttu on see klassikaline valik mitte ainult riietuse, vaid ka voodipesu jaoks. Kui vajate usaldusväärset ja kauakestvat kangast, siis on puuvill just õige. Lisaks tekitab ka eriti meeldiva tunde naha vastas.

Puuvillane sisu

Puuvillakiud on õõnes. Seepärast öeldakse, et puuvillakiud "hingavad". Nagu sammal, suudab see imada väga suure hulga niiskust, mis takistab higi nahale ladestumist ja võimaldab kehal end kogu öö värskena tunda. Lisaks loob puuvill eriti meeldiva tunde naha vastas.

Kvaliteet, kvaliteet, kvaliteet: see võimaldab teil aastaid rahulikult magada

Alates 1993. aastast valmistame oma tooteid käsitsi, kuni viimase õmbluseni. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ei ole lihtsalt teistmoodi võimalik.

Selline tasandamine määrab kõigi struktuuriosade täpsuse. Iga õmblus õmmeldakse kindlalt, et vältida lagunemist. Iga materjal asub täpselt seal, kus see peab olema.

Teie nahale kõige lähemal olev tervisele ohutu toode

Me loome jätkusuutlikke tooteid, mis võimaldavad teil tarbida vähem ja elada tervislikumalt. Pöörame erilist tähelepanu materjalide kvaliteedile ja koostisele.

Kasutame võimaluse korral Oeko-Tex® sertifitseeritud materjale. Selle sertifikaadiga tooted on ohutud ja sobivad ka imikutele. Need ei sisalda allergiat tekitavaid aineid, formaldehüüdi, raskemetalle ega keelatud pestitsiide. Need on ohutud ja sobivad ka imikutele.

Kasulik

Masinpestav 40°C juures õrna tsükliga

Lubatud keemiline puhastus

Mitte valgendada

Mitte trummelkuivatada

Mitte triikida

Toote hooldussoovitused >

Similar products